Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Model, a je sploh kaksna stvar na svetu da je ti ne bi obvladal?

Če bi obvladal, ne bi bilo napak, sicer pa ne vem kje si prišel do svojih zaključkov :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takih zaključkov smo prišli vsi ,spotenciral pa si jih ti :grim

Pa za kavo se bom zmenil z Breitnerjem moškim ne pa s tabo ženska,ne vem kaj se mešaš :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 80.000km nisem naredil na cesti niti ene neumnosti. Ceprav sem se po dveh dneh moto kariere drajsal po kolenu. Z vsemi mopedi, tudi ce sem si ga le sposodil. Tudi z GS-ko, najbrz se lazje.

Te dni razmisljam koliko kriznih situacij sem imel. Prevec. Vecinoma so bili povzrocitelji priletni gospodje v avtih, od ostalih pa so bili v vecini vozniki cenenih japonskih motociklov. Saj jih razumem, sem se tudi jaz matral ostati na svoji strani ceste.

Cesta mene najbrz ne vidi vec. Tudi ce si se tako dober voznik kot jaz, te pa nabase kak zasanjan nedeljski motorist, ki se niti nagniti ne upa.

Mene je sicer izkusen motorist, zato se bojim toliko bolj raznih sanjacev na fazercah.

Bomo sli pac na motokros, enduro in dvkrat na leto na grobnik, da ne pozabim cisto.

Pa lep pozdrav.

 

Krucy, letos so nas na Gs-kah začel množično zbijat s ceste. Pa ja ne boš zaradi tega nehal vozit? Vzemi malo pavze, pa dalje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krucy, letos so nas na Gs-kah začel množično zbijat s ceste. Pa ja ne boš zaradi tega nehal vozit? Vzemi malo pavze, pa dalje.

 

Tole je očitno dobro usklajena akcija "japanarjev". Verjetno menijo, da bodo lahko povečali prodajo svojega "šrota".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni baje teb hitr dolgčas :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 80.000km nisem naredil na cesti niti ene neumnosti. Ceprav sem se po dveh dneh moto kariere drajsal po kolenu. Z vsemi mopedi, tudi ce sem si ga le sposodil. Tudi z GS-ko, najbrz se lazje.

Te dni razmisljam koliko kriznih situacij sem imel. Prevec. Vecinoma so bili povzrocitelji priletni gospodje v avtih, od ostalih pa so bili v vecini vozniki cenenih japonskih motociklov. Saj jih razumem, sem se tudi jaz matral ostati na svoji strani ceste.

Cesta mene najbrz ne vidi vec. Tudi ce si se tako dober voznik kot jaz, te pa nabase kak zasanjan nedeljski motorist, ki se niti nagniti ne upa.

Mene je sicer izkusen motorist, zato se bojim toliko bolj raznih sanjacev na fazercah.

Bomo sli pac na motokros, enduro in dvkrat na leto na grobnik, da ne pozabim cisto.

Pa lep pozdrav.

Še en, ki je podlegel BMWjevemu kompleksu večvrednosti, pa tako fajn dečko si bil! :)

 

Upam da se čimprej pocajtaš in vrneš na cesto, da kakšno rečemo in te olupim za kaFu :)

 

ps. Sej načeloma teh stvari ne izpostavljam, ker so brezvezene ampak ko si glih načel temo.... Meni je prejšnji petek na relaciji LJ-trbovlje en z GSko pripeljal po moji strani :whistle:  Jap, zajebani so te rižotarji :bum: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je očitno dobro usklajena akcija "japanarjev". Verjetno menijo, da bodo lahko povečali prodajo svojega "šrota".

To je akcija; očistimo Slovenijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je akcija; očistimo Slovenijo!

 

Jp...Machen Sie mir dieses Land wieder japanisch! :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Upam da se čimprej pocajtaš in vrneš na cesto, da kakšno rečemo in te olupim za kaFu :)

 

Vsekakor, ampak pridem z avtom.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pijem kave ,povabilo je bilo zgolj dobra gesta ,da kakšno rečemo in se pohecamo ..........pozabi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stajerci ocitajo podtikanje,a sami podtikajo na polno.... blavo momca! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi bmwjaši mislite da bi vas mi japanarji terorizirali? 

Eh, vozite se vi lepo samozadovoljni z vašimi kravcami :P ....

 

p.s. Upam da se močno zmanjša statiskita nesreč, pa naj bo šajtrga al pa voz..

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMFe?

 

Ker sta že moja stara fotra streljala na šwabe, pa bi vsaj na današnji praznik moral še jaz.

Ja, ja vem tud japanarji so bli zraven, samo so tle offtopic, tko da sshut up!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMFe?

 

Ker sta že moja stara fotra streljala na šwabe, pa bi vsaj na današnji praznik moral še jaz.

Ja, ja vem tud japanarji so bli zraven, samo so tle offtopic, tko da sshut up!

jest sm pa že mislil, da si ti streljal po njih, tako se mi je nekako zdelo po tvojih komentarjih, sej veš tisto, ko si fejst star si vse bolj podoben otroku :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pijem kave ,povabilo je bilo zgolj dobra gesta ,da kakšno rečemo in se pohecamo ..........pozabi!

 

Ker bi bili trije na kavi bi bila to že skupina, on pa ni za te skupinske dogodke :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bi bili trije na kavi bi bila to že skupina, on pa ni za te skupinske dogodke :grrr

 

Sem se že z večimi dobil iz foruma pa tudi vozili smo se že in je bilo prav fajn.

Za zmenkarije pa nisem, to je vsa umetnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snecer bo šu z mano na kavo k grem lih u mb :)

pa na tortico bova šla :blush: 

 

upam sam da ne pada na desce :kva1:

 

p.s. nimam bmwja, sem na vuweju :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa že mislil, da si ti streljal po njih, tako se mi je nekako zdelo po tvojih komentarjih, sej veš tisto, ko si fejst star si vse bolj podoben otroku :kva2:

Se strinjam. Na stara leta nehaš hinavit in tako kot otroci odkrito poveš kaj misliš in se ne pustiš več :l_01: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ostale v navednicah in na lep način, po Damiju pa zmerej direkt... :grim

edini mene ma res rad, anede miško :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMFe?

 

Ker sta že moja stara fotra streljala na šwabe, pa bi vsaj na današnji praznik moral še jaz.

Ja, ja vem tud japanarji so bli zraven, samo so tle offtopic, tko da sshut up!

sedi 5 :)

f5c44a655b40cb1926e1bd05f160ff42_zps1dcc

42de1f81c0843f3594920a0225bf883e_zpsefd8

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!