Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Mislim da če bi snecer potreboval bmwja da bi si ga kupil......

Danes pa res ni neki bajni problem it po novi motor pa na lizing vzet... :(

 

eni so pa zrajcani tu gor ko vidijo bmw temo z snecerjevim postom :D  :slap:  :whistle:  :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

Mislim da če bi snecer potreboval bmwja da bi si ga kupil......

Danes pa res ni neki bajni problem it po novi motor pa na lizing vzet... :(

 

eni so pa zrajcani tu gor ko vidijo bmw temo z snecerjevim postom :D  :slap:  :whistle:  :zzz:

 

Če to leti na mene si se zmotil. Ne vozim BMW. Mi je pa neumno ko se med sabo prcajo z kardani in podobnimi težavami na Kawlu. Pa saj nismo otroci. Kot si povedal ni problem kupiti BMW ali Kawla problem je v človekovem EGOTU, ki pri nekaterih se ne ve kje je meja. Če prebereš temo zakaj nebi imel BMW je večina teme :l_01::fight2:
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw r1200gs Cena testnega vozila: 18.381 EUR

Cena osnovne različice: 14.700 EUR (BMW R 1200 GS)

Skupna cena dodatne opreme: 3681 EUR

Dodatna oprema: komfort paket: 655UR; dinamični paket 2: 2037 EUR; kromiran izpušni sistem: 86 EUR; tempomat: 318 EUR; alarmna naprava: 212 EUR; platišča z naperami: 373 EUR

Redno servisiranje do 20.000 km: 460 EUR

 

1.000 km: 160 EUR / 10.000 km: 140 EUR / 20.000 km: 160 EUR

Časovni interval med servisi je največ 1 leto.

Za paket dodatne opreme sem si kupil raje fazerco :D pa še srečen sem ker sem moški :D :D  :kva2:  :004  :OK:

 

 

Chupa Chups stane 1,00 bloody €. Servisov ne potrebuje. Dodatna oprema je poceni - manj kot 1 €. Izvoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

 

Če to leti na mene si se zmotil. Ne vozim BMW. Mi je pa neumno ko se med sabo prcajo z kardani in podobnimi težavami na Kawlu. Pa saj nismo otroci. Kot si povedal ni problem kupiti BMW ali Kawla problem je v človekovem EGOTU, ki pri nekaterih se ne ve kje je meja. Če prebereš temo zakaj nebi imel BMW je večina teme :l_01::fight2:

Vecina teme je v bistvu kopija troubleshootinga BMWjevskega prirocnika uporabe.

Navodila je pa sneci prebral.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate..... Kot veliki peskovnik za "male" otroke. Adijo pamet.

za 15000km na leto ga tud ne rabm me itak zmeraf prekmalu pritrese nazaj v mesto ...

 

dug časa si rabil ..28 mesecev ...

Mislim da če bi snecer potreboval bmwja da bi si ga kupil......

Danes pa res ni neki bajni problem it po novi motor pa na lizing vzet... :(

 

lizimg bi še šlo,,, sam v snecerjevih koncih ga dajejo samo na fafing pa mu ne znese...

:fight2:

 

Če to leti na mene si se zmotil. Ne vozim BMW. Mi je pa neumno ko se med sabo prcajo z kardani in podobnimi težavami na Kawlu. Pa saj nismo otroci. Kot si povedal ni problem kupiti BMW ali Kawla problem je v človekovem EGOTU, ki pri nekaterih se ne ve kje je meja. Če prebereš temo zakaj nebi imel BMW je večina teme :l_01::fight2:

 

a si falil temo? al pluvej po bmflah kakor se gre al se pa pojdi po junaških prsih tolčt v temo "zakaj b meu ondo"....

Pa tu ste že sami dohtarji oz. serviserji :)

sej nismo..sam snecvirus je premočn za naš imunski sistem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate..... Kot veliki peskovnik za "male" otroke. Adijo pamet.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate..... Kot veliki peskovnik za "male" otroke. Adijo pamet.

 

Ja sej, :smoke:  to smo ugotovili na strani 15 ............. :kva1: .

 

Ker pa par osebkov druge presoja in sodi po svojem kalupu ( kakšni bi bili, če bi imeli določeno znamko ) in enosledna vozila ter njihove lastnike rangirajo po "znakah" - jebiga, se je nabralo teh 600 strani.

 

:grim Drgač se pa čist strinjam s teboj. :OK:

 

Z znamko, so običajno obremenjeni tisti, ki je nimajo! :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate..... Kot veliki peskovnik za "male" otroke. Adijo pamet.

 

Tole se mi zdi na naslov teme najbolj primeren komentar, nič nimam proti BMW - ju, sem pač zaljubljen v mojo staro kravo - Varadero in se imava čisto v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, :smoke:  to smo ugotovili na strani 15 ............. :kva1: .

 

Ker pa par osebkov druge presoja in sodi po svojem kalupu ( kakšni bi bili, če bi imeli določeno znamko ) in enosledna vozila ter njihove lastnike rangirajo po "znakah" - jebiga, se je nabralo teh 600 strani.

 

:grim Drgač se pa čist strinjam s teboj. :OK:

 

Z znamko, so običajno obremenjeni tisti, ki je nimajo! :smoke:

 

Duce in Kmet2, pa vam ga je vajin bmflar zabiberil.... Zato se vidva skoz v temah o Versysu oglašata :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z Versysom sem čist obremenjen in to zato ker ne vem točn kateri del čem s bmw odvijačit (napero,stransko tačko ali mogoče prvi blatnik)da to potem prodam in si kupim Versačija :kmet:

 

Ne vem pa MZ kaj se ti oglašaš...............a si obremenjen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Z znamko, so običajno obremenjeni tisti, ki je nimajo! :smoke:

Normalno. Že vedo zakaj je nimajo več. In žele ostalim pomagati s preventivnimi nasveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito ti si pa res caaaar,vsepovsod nam hočeš vrinit svoje videnje in le to je pravilno,a ne!? :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja z Versysom sem čist obremenjen in to zato ker ne vem točn kateri del čem s bmw odvijačit (napero,stransko tačko ali mogoče prvi blatnik)da to potem prodam in si kupim Versačija :kmet:

 

Ne vem pa MZ kaj se ti oglašaš...............a si obremenjen :P

No sej maš prov, mi pa tle iščemo kardane, ker za druzga kot nekoga naluftat itak niso primerni :P

 

Jaz tut ne vem kaj se ti oglašaš :bum: .... pametnjakovič :jezik:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: še zmer nisem dojel zakaj bi moral met BMW :closedeyes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker boš pol pametnejši :grimjaz sam ga moral prodat ker me je MZ zaćel klicat pametnjakovič :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: še zmer nisem dojel zakaj bi moral met BMW :closedeyes:

Ja, jebela cesta... zdaj pa že jaz tudi ne vem več... svoj čas sem vedel, ko sem ga imel... :smoke:

Važno je, da se kolesa vrtijo, pa da ne crkne. Pa tudi, če je BMW... ali kako že pravijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker boš pol pametnejši :grimjaz sam ga moral prodat ker me je MZ zaćel klicat pametnjakovič :kva1:

ja pol nisi zdej več pameten :?:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito ti si pa res caaaar,vsepovsod nam hočeš vrinit svoje videnje in le to je pravilno,a ne!? :grrr

Dvomiš? NIkar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ka ni TITO tud bemflarijo vozu oziroma imel spremstvo podložnikov na BMW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ka ni TITO tud bemflarijo vozu oziroma imel spremstvo podložnikov na BMW?

 

Ja sej, a vidš kam nas je prpelou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej temi ste eni zgubili kompas. Kaj je narobe z znamko motorja??? Vsi imajo balanco, dva kolesa, bate..... Kot veliki peskovnik za "male" otroke. Adijo pamet.

 

Tole se mi zdi na naslov teme najbolj primeren komentar, nič nimam proti BMW - ju, sem pač zaljubljen v mojo staro kravo - Varadero in se imava čisto v redu.

 

A si prebral vseh 600 strani ... nisi ane. Tako da ime teme ostaja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!