Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

gor itak ni nič!

 

predno dobiš kufre, ti že moped crkne, pa ga posledično  prodaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 652 straneh, me je srečala "pamet" in sem moj polizdelak zamenjal za "hi tech product".

 

Je sicer res, da sem na osnovnih 14 jurjev moral dodati še dobra 2jurja, da je zadeva vozna in uporabna, ampak KWAAAK!

post-28435-0-71427800-1401361140.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje naj bi bila težava v proizvajalcu. In ne samo za GSA, ampak tude za ene potovalnike.

 

Imam  vedno bolj občutek, da se BMWju sladko jebe za eno PodAlpsko tržišče...

...narodu prodajo, kar je "IN" za zbujanje zavisti pred sosedi (beri GS1200WC), ko pa rabiš konkretni artikel popolnoma odpovejo :BUA:

 

lp, andrej

 

Malo poglej po nemških trgovcih imajo dostikrat kaj na zalogi in malo ceneje kot pri nas. Če te pri nas ne postrežejo greš pač drugam, odkar je EU pa sploh ni nobenga problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevarna poteza. Bmw ma tok elektronike, da ti sam sebe držiš na motorju, ostalo opravi sam. Kawasaki je pa bl "trotl mašina"... Večinsko mnenje forumašev, ki ne odobravajo Bavarische Milch Wagen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, greš drugam. razen v primeru, ko imaš robo plačano 100%

 

Jah tega pa ne delaš :) Zihr si se vn metu s tistio zlato kartico :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 652 straneh, me je srečala "pamet" in sem moj polizdelak zamenjal za "hi tech product".

 

Je sicer res, da sem na osnovnih 14 jurjev moral dodati še dobra 2jurja, da je zadeva vozna in uporabna, ampak KWAAAK!

 

 

Zame preveč denarja in pregrdo. Raje novo caponord, multistrado al pa ktm 1190. Zmaga mi je pa MW Avgusta Turismo Veloce, sam škoda k pr nas ni nobenga servisa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame preveč denarja in pregrdo. Raje novo caponord, multistrado al pa ktm 1190. Zmaga mi je pa MW Avgusta Turismo Veloce, sam škoda k pr nas ni nobenga servisa.

S tem boš na istem qrcu kot z bmfo. Oboje je kitajski proizvod!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame preveč denarja in pregrdo. Raje novo caponord, multistrado al pa ktm 1190. Zmaga mi je pa MW Avgusta Turismo Veloce, sam škoda k pr nas ni nobenga servisa.

 Papež "provocira" :grrr . Zadeva z opremo pride  mal čez 13K. In ja, je grd, ampak dober in DEEELLAAA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah tega pa ne delaš :) Zihr si se vn metu s tistio zlato kartico :grrr

 

 

Odkar mam moped, mi še navadno študentsko bankomat požre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je edino, kar je od tega mopeda, je grd in dela, vse ostale lastnosti pa so  :BUA:

a ni z motorji tko k z ženskami? kaj je bolš : da je grda IN dela al da je sam grda ????

bi se pa za kawo prot bmfli full bolš slišal če bi napisal : "dela ..pa tud grd je.."

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je edino, kar je od tega mopeda, je grd in dela, vse ostale lastnosti pa so  :BUA:

Na testih v revijah (GS, GSA, KTM 990, Explorer, XTZ 1200, Crosstourer, Versys)...najprožnejši motor in najboljši menjalnik ... v sklepni besedi ocenjen kot  best  buy (razmerje, kaj napram ostalim dobiš za to ceno)

Če veš več, kot vedo strokovnjaki...kapo dol.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na testih v revijah (GS, GSA, KTM 990, Explorer, XTZ 1200, Crosstourer, Versys)...najprožnejši motor in najboljši menjalnik ... v sklepni besedi ocenjen kot  best  buy (razmerje, kaj napram ostalim dobiš za to ceno)

Če veš več, kot vedo strokovnjaki...kapo dol.

ma super je, sam jest mam raj kaj drucga, vsak ma svoj okus in svoj proračun v katerem se lahko giblje, šteje pa samo to, da si zadovoljen in to je edino pomembno, to pa kar se tu prepucavamo, kaj je in kaj ni, je pa bolj zabava in na to je treba tako gledat, na cesti smo pa itak na dveh kolesih in roka v pozdravu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 652 straneh, me je srečala "pamet" in sem moj polizdelak zamenjal za "hi tech product".

 

Je sicer res, da sem na osnovnih 14 jurjev moral dodati še dobra 2jurja, da je zadeva vozna in uporabna, ampak KWAAAK!

 

 

Pač si nesposoben, še vedno se da dobiti barvna paleta 2012 oz. modelno leto 2012, cena = 10.986

 

2014 letnika pa pride 12.415

 

Eni so pač navajeni natega, verjetno si prišel bmw jakni pa so ti dodatno zaračunali neumnost.

 

BMW že nervozno kopira velikega versysa, bo kmalu zunaj na osnovi S1000r

 Papež "provocira" :grrr . Zadeva z opremo pride  mal čez 13K. In ja, je grd, ampak dober in DEEELLAAA.

 

Če je versys grd, kaj je pol bmw?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepši :grim

Ni pa lepši od Multistrade. :OK:  :OK:  :OK:

 

Duce...mal, ampak sam mal si me pa zakuril s tisto izjavo......hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ne bodi žaljiv!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer ne bodi žaljiv!!!

 

Nisem, samo na istem nivoju odgovarjam kot "napadalci" :)

 

Da pa je gska grda pa ni žaljivo, gre za dejstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem, samo na istem nivoju odgovarjam kot "napadalci" :)

 

Da pa je gska grda pa ni žaljivo, gre za dejstvo.

 

Se popolnoma strinjam. Se pa GS-arjem ob pogledu na Versys orosijo oči ob zavedanju, da je vsaj nekomu drugemu ratalo narediti še gršo masko. Tudi to je dejstvo. Zadnji lep enduro od Kawasakija je imel na geštelu nalepko Suzuki Motors Corp. :grim :evilgrin:

 

post-1019-0-60214500-1401387147_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam. Se pa GS-arjem ob pogledu na Versys orosijo oči ob zavedanju, da je vsaj nekomu drugemu ratalo narediti še gršo masko. Tudi to je dejstvo. Zadnji lep enduro od Kawasakija je imel na geštelu nalepko Suzuki Motors Corp. :grim :evilgrin:

 

attachicon.gifDSC01448.jpg

 

Sori, ampak to je verjetno eden najslabših izdelkov suzukija :) potraten, serijski feler na košari sklopke, ki ga kar niso hoteli odpraviti, tankovska teža itd.

Kawasaki je hitro videl s KLV klonom oziroma nalepko, da zadeva ni primerna za tako renomirano znamko in najbrž ne bodo več sodelovali oziroma so hitro prekinili.

 

Versys1000 je bil potem odgovor na exKLV, ki je bil res hudo za časom. Versys1000 so pač na "hitro" naredili, malo pobrali od sorodnikov in evo, ima vrhunski agregat, vizualno pa lahko v 5 minutah popravijo masko, izpuh in spet bo jokcanje.

 

Aja, vizualno pa vstrom1000 ni tako švoh, zgleda konkretno, precej podoben varaderu, tu pa se tudi vse konča.

Na sliki zgoraj. Domnevam, da bug spoiler ni serijski, je pa nuja tako na 650 kot 1000, da zakrije tisto neposrečeno krivino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

 

V-Strom ima svoje muhe, tako kot vsak motor. Nekateri več, nekateri manj. Še zdaleč pa to ni slab motor.

 

Se pa lahko resno pogovarjamo, ko bodo po svetu prodali vsaj približno toliko Versysov kot Stromov ter BMW-jev in bodo ti Versysi imeli za sabo ogromno kilometrov ter zakladnico znanja uporabnikov. Do tedaj pa primerjamo eksotiko in ene najbolj prodajanih motorjev v kategoriji. Dovolj je le spomniti se, kdaj si na cesti videl katerega od teh.

 

http://www.motociclismo.it/mercato-due-ruote-aprile-si-continua-col-segno-ldquordquo-top-100-moto-moto-58504

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1:

 

V-Strom ima svoje muhe, tako kot vsak motor. Nekateri več, nekateri manj. Še zdaleč pa to ni slab motor.

 

Se pa lahko resno pogovarjamo, ko bodo po svetu prodali vsaj približno toliko Versysov kot Stromov ter BMW-jev in bodo ti Versysi imeli za sabo ogromno kilometrov ter zakladnico znanja uporabnikov. Do tedaj pa primerjamo eksotiko in ene najbolj prodajanih motorjev v kategoriji. Dovolj je le spomniti se, kdaj si na cesti videl katerega od teh.

 

http://www.motociclismo.it/mercato-due-ruote-aprile-si-continua-col-segno-ldquordquo-top-100-moto-moto-58504

 

20

BMW

F 800 GS

Enduro

232

21

KAWASAKI

VERSYS 650

Enduro

226

 

Konkurenta sta povsem skupaj :) čeprav versys 650 ni enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa lepši od Multistrade. :OK:  :OK:  :OK:

 

Duce...mal, ampak sam mal si me pa zakuril s tisto izjavo......hehe

 

Ni slab ja, verjetno top izgled med konkurenco, bi se pa še kaj dalo... barvno uskladiti sprednje vilice, posodica za urin itd...

 

special-edition-ducati-m.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!