Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

I30 pravš da treba V-Maxa skoz šraufat in to tok da si rumen spredaj in rjav zadaj :kva1:

Ne, fleki so od vožnje. Rjavi od pospeškov, rumeni od žlajfanja. Zraven mrzlo zašvicaš, da se umiriš, greš pa na pir.

Zajčkove dlake pa ni v paketu, to imajo pa druge firme.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mulc, že davno ne, samo šraufat (na cesti) pa res ne maram.

Tega sem peljal pred par dnevi in me je navdušil. 

IMG_3075_zps8a01e861.jpg

Tega pred dvema tednoma in me je tudi navdušil:

IMG_3060_zpsb6ac6d09.jpg

 

Naslednji teden poskusim še RTja, potem pa vidim ali pride v hišo še tretji BMW. Potem bo treba dodati še eno Hondo, da ne bo v garaži neravnovesja.

 

A ja, da ne bom preveč Off Topic. Zakaj ne bi imel BMWja? Ker potem jih hočem imeti še več.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMG_3075_zps8a01e861.jpg

 

Kljub temu, da je ta bil sproban tudi z moje strani, pa da sem bil čisto navdušen, sem mnenja, da so vsi v tej kategoriji predragi. Cena preko 80,- €/kg motorja je pač preveč. Če primerjaš z avtom, bi cena večine presegala 100.000,- €....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mam rad pestrost ga ne bom imel,en bmw je več kot dovolj v garaži :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za pestrost glede namembnosti motorja, znamka ni pomembna, vzamem tisto kar je top glede namembnosti. Trenutno ima BMW top modele za moje potrebe.

Ostalo je ponavadi od Honde. Trial je Honda/Montesa, skuter tudi Honda. Če bi izbiral lahek enduro z registracijo, bi bil to KLR650.

Ker pa bi zdaj rad imel enega turerja, preizkušam BMWjeve modele, najerjetneje bo izbran RT, le še testno vožnjo moram opraviti. Honda žal v tem segmentu nima nič pretresljivega, Pan Evropo sem že imel, Goldo že peljal.

Za štos grem naslednji teden preizkusiti še HD Electra Glide Ultra. Ne jemljem ga preveč resno, ker mi performance nekaj pomenijo, mogoče kdaj v prihodnosti. Poskusiti ni greh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je ta bil sproban tudi z moje strani, pa da sem bil čisto navdušen, sem mnenja, da so vsi v tej kategoriji predragi. Cena preko 80,- €/kg motorja je pač preveč. Če primerjaš z avtom, bi cena večine presegala 100.000,- €....

Tale izračun pa je pogruntavščina! kakšen osel sem bil za TV sprejemik(Samsung 134 ekran) sem plačal  ca  500 € za kilogram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale izračun je tok fajn, da sem končno ugotovil, da moja ninđa ni tok draga kot se je men zdelo.

13.000€/231kg=56,28€/kg :D

 

Neb meu BMW, ker je drag po kilogramih :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker je zlat :kva2:

poun svinca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za pestrost glede namembnosti motorja, znamka ni pomembna, vzamem tisto kar je top glede namembnosti. Trenutno ima BMW top modele za moje potrebe.

Ostalo je ponavadi od Honde. Trial je Honda/Montesa, skuter tudi Honda. Če bi izbiral lahek enduro z registracijo, bi bil to KLR650.

Ker pa bi zdaj rad imel enega turerja, preizkušam BMWjeve modele, najerjetneje bo izbran RT, le še testno vožnjo moram opraviti. Honda žal v tem segmentu nima nič pretresljivega, Pan Evropo sem že imel, Goldo že peljal.

Za štos grem naslednji teden preizkusiti še HD Electra Glide Ultra. Ne jemljem ga preveč resno, ker mi performance nekaj pomenijo, mogoče kdaj v prihodnosti. Poskusiti ni greh.

HD electra glide .....???

.... čudovit kup železa .... :)

.... prav zares ... :)

... ampak samo za ene dva tri dni ...

... pa čimbolj ravne ceste moraš izbirat ...

... da lahko u miru poslušaš radio ...

Po treh dneh sem si zaželel pa še mal tapravga motorja ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik a takšnega :ninja:

10678667_1474043312855205_80199706840061

... ja, teli so pa baje vn pršli k sem imel šestnajst let ... :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ja, teli so pa baje vn pršli k sem imel šestnajst let ... :) :)

Ne takrat si še iz jajčka v jajček skakal :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD electra glide .....???

.... čudovit kup železa .... :)

.... prav zares ... :)

... ampak samo za ene dva tri dni ...

... pa čimbolj ravne ceste moraš izbirat ...

... da lahko u miru poslušaš radio ...

Po treh dneh sem si zaželel pa še mal tapravga motorja ... :) :) :)

Dober stereo na kolesih je bolš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik a takšnega :ninja:

10678667_1474043312855205_80199706840061

takega sm jest v JNA v Kraljevu dužil, Falcone, za relacijske vožnje sm pa mel V50, s 600 km prevoženih, inštruiral sm pa z V35 :grim , pol je pa zaratilo, ko sm domov pršu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale izračun pa je pogruntavščina! kakšen osel sem bil za TV sprejemik(Samsung 134 ekran) sem plačal  ca  500 € za kilogram.

 Tak germanofil, pa kupi Južno korejska jajca. Zate bi bila boljša opcija 30 let star Schaub-Lorenz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD electra glide .....???

.... čudovit kup železa .... :)

.... prav zares ... :)

... ampak samo za ene dva tri dni ...

... pa čimbolj ravne ceste moraš izbirat ...

... da lahko u miru poslušaš radio ...

Po treh dneh sem si zaželel pa še mal tapravga motorja ... :) :) :)

Grem službeno v Munchen, na netu se da prijaviti za testne vožnje, in sem se. 

Takoj sem dobil mail, da imam potrjeno, uro in dan sam izbereš. 

Na masovnih prireditvah nikoli ne maram testirati. Je bolje tako, ko imaš čas se dogovoriš, prideš do dilerja in greš eno uro naokoli. HDja še nisem peljal, tudi to je treba probati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takega sm jest v JNA v Kraljevu dužil, Falcone, za relacijske vožnje sm pa mel V50, s 600 km prevoženih, inštruiral sm pa z V35 :grim , pol je pa zaratilo, ko sm domov pršu :kva2:

Lastnik mi je povedal da so ga baje imeli vojaški policaji,laže on lažem jaz :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, te so imeli vojaški policaji. Večina jih je bila tako ali tako konzerviranih in niso bili v uporabi. Po odcepitvi so jih nekateri za male denarje kupili. Žal vidim tudi take, ki so jih potem na vse možne barve pobarvali in ne pustili v originalnem stanju. Ja, l.91 se je drugače razmišljalo. Če si prišel poceni do motorja, si hotel, da je podoben Japoncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!