Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Grem službeno v Munchen, na netu se da prijaviti za testne vožnje, in sem se. 

Takoj sem dobil mail, da imam potrjeno, uro in dan sam izbereš. 

Na masovnih prireditvah nikoli ne maram testirati. Je bolje tako, ko imaš čas se dogovoriš, prideš do dilerja in greš eno uro naokoli. HDja še nisem peljal, tudi to je treba probati.

Za Ameriske ceste pa omejitve odlicen, za nase razmere ni mogoce najbolj primeren, drugace pa se da kar peljat.Imel parkrat izposojeno street glide ,verjetno drugi teden spet za ene dva dni :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel zaduženega enega od 12 primerkov BMW R50 letnik 1958, ki so bili leta 1979 po 20 letnem službovanju v Titovi gardi prepeljani s kasarne na Dedinjah v VP Kraljevo za potrebe šolanja.

post-3530-0-17636200-1411327321_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel zaduženega enega od 12 primerkov BMW R50 letnik 1958, ki so bili leta 1979 po 20 letnem službovanju v Titovi gardi prepeljani s kasarne na Dedinjah v VP Kraljevo za potrebe šolanja.

je to slika z Beranovca, no 90 leta teh BMW-jev ni blo v Kraljevu, vsaj jaz jih nisem videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, slika je z poligona -dirkališča na Beranovcu.

Motorje smo že mi v veliki količini uničili, ker smo z njimi trenirali za spretnostne vožnje na tekmah Jugoslovanske policije. Trpeli so pokrovi ventilov-predrajsani, sklopke-požgane in kardani-polomljeni križi ob speljevanju. Kljub temu, da je bilo zraven motorjev še 2 Dojca delov, je ključnih kosov kmalu zmanjkalo.

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, ko je blo pol metra snega in je blo treba it na vožnjo, je tud na V35 zlomlo križ na kardanu in sledilo je 14 dni delavnice, da si zrihtal osnovno sredstvo za nadaljno uporabo :kva2: , delov je blo kolker hočeš, motorjev v rashodu pa tudi 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je že vedu kaj je dobr motor,tuki pa 700strani kikiriki generacija nabija da BMW ni dobr,sej ni čudn da gre vse u kur....... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je pa naroču za vsak motor, še enga v kišti po kosih.

tud teb bi olajšal če bi še kako kišto naroču zraven :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je že vedu kaj je dobr motor,tuki pa 700strani kikiriki generacija nabija da BMW ni dobr,sej ni čudn da gre vse u kur....... :P

 

Tito je vedel, kje se, da fajn denar oprat, za kikiriki robo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ćista germanska rasa :lol1:

 

Itak, da je Tito meu Bmflne kot vojni plen in vojno odškodnino, ki jo je dubu od đermanov.

 

nekaj bmflnou so pa đermani tuki pustl ker so tekl konc vojne domou

 

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tito ni pokleknu pred nobenim,Japončki so pa klečal in se priklanjal tako imenovani ameriški čisti germanski rasi :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa kawasakije ne delajo japonćki, ampak skrivna ločnina starodavnih samurajev, ki jih še nihče ni v živo vidu, če pa jih je, je pa mrtu ratu .. tko ...

 

to sm povedu za vas nevedneže, sam ne okol govort

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Facck zdej je pa še edin Kwakar ki sm vrjeu u njega zgubu stik z realnostjo,Damija vpraš kake tablete papa,mu full pomagajo je celo razmišlu da bi mojga ktm-ja kupu,no sej ga še zanese,sam ni tik hudo k pr teb :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damiju niso vsega povedal, ker vedo, da je labilna oseba :P

 

Ne bmeu bmflna zato, ker ... ker ... ker ... pozabu sm, ampak .. zihr ga neb meu :P

 

 

aja .. zato ker ga ne dela skrivna ločnina, ki jih nuben ni vidu, če pa jih je, je pa mrtu ratu ... no zato ga nebmeu :P

 

:krneki:

 

p.s.

pa ne zajebavam se

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tut ne, vse je res!!!


Facck zdej je pa še edin Kwakar ki sm vrjeu u njega zgubu stik z realnostjo,Damija vpraš kake tablete papa,mu full pomagajo je celo razmišlu da bi mojga ktm-ja kupu,no sej ga še zanese,sam ni tik hudo k pr teb :P  :lol:

klevete  :ninja:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pri objavi 08.05 si mi pozabu dat všečkota,te rajš jz spomnem kot una k mreže plete..... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami pri objavi 08.05 si mi pozabu dat všečkota,te rajš jz spomnem kot una k mreže plete..... :lol1:

Miško rešeno :P

 

bmw sux :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa ga imel!!! Imel bi R GS 1200 Adventure:                                               :wub:                                          

bmw-r-1200-gs-adventure-3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tito je že vedel, da je Švab z bemflnom prišel do Nordkapa, Moskve in Aleksandrije...Japonc pa sam do pol kitajske in Filipinov in še to povečini z ladjo ;)

 

Zato so tudi predsedniški avtomobili (tisti, ki so se res uporabljali), imeli 'nišan' na havbi :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi s kwakasakijem vozu pa se ne upam ker bi me pol zlahta Pikc jebu da se z mopedom za studente vozm,tako da morm met BMW. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi s kwakasakijem vozu pa se ne upam ker bi me pol zlahta Pikc jebu da se z mopedom za studente vozm,tako da morm met BMW. :grim

sj če bi ti kawo vozu, te Pikec niti ujet neb mogu

 

p.s. No končno edn, ki prizna da je moral kupit BMW zarad statusa :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj če bi ti kawo vozu, te Pikec niti ujet neb mogu

 

p.s. No končno edn, ki prizna da je moral kupit BMW zarad statusa :P

Naredu si konstrukt,to ne velja :glare:

Jaz bi pa ga imel!!! Imel bi R GS 1200 Adventure:                                               :wub:                                          

bmw-r-1200-gs-adventure-3.jpg

Končno eden ki ve kaj govori pa ma scooter...............zgledujte se po njem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!