Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kmet... Če bo šlo tako naprej bomo lahko na mamutovanju vdarli okroglo mizo ;) do takrat bo pomoje 1000 strani in boš lahko priredil piknik...

Če bo seveda ata mamut pustil da mu smetimo zabavo ? ;)

Sedaj pa eno resno vprašanje...

Pijejo vsi bmwji olje? Al jim ne znajo praviga olja nalit?

Rad bi si kupil rtja... Ampak nebi pa rad postal mali delničar pri naftni družbi :P

Naš prejšni vw t5 je skoz žrl olje ...

Potem pa smo mu dali boljše olje in je bil mir od servisa do servisa...

Ne kupuj,skoz boš na servisu,ampak zaradi kilometrov ki jih s takšnim strojem narediš takoj 10kkm....... ;)  ;)

kar se pa tiče piknika sem takoj za,sam jaz ne bom organiziral nič,kar organizirajte ,pridem 100%  :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj čakaj... Ti si avtor teme.. Ti si sokrivec ;) ti organiziraj bmw day...

Eh.. Nea se sekiraj.. Nem rajši bmw ja pol kupo.. Ker res nebi rad v enem letu vsega vido :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnež,vsaj lohk kaj pametnega pobereš od njih  :P

Ma ja, samo ne paše na moj motor. Odpadi pa zamaščenega železja in plastike tudi ne odkopujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, samo ne paše na moj motor. Odpadi pa zamaščenega železja in plastike tudi ne odkopujejo.

Baromat....spereš in dinos vzame 100% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je "tožibaba" tolk časa težil moderatorjem da so počistili malo temo o Versysu,tipičen slovencelj ruga provocira ko pa dobi z isto mero nazaj pa jokcanje........jaojao kera pi...... :whistle: (če se kdo najde vpostu je zgolj naključje)  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počistili so pred tem tudi temo o gski in prav je, da je enak standard tudi za versys temo, kjer se zaradi skupine poljedelcev ni dalo več normalno pogovarjati.

 

Sledil sem zgolj standardom MS, kjer je navedeno, če uporabniki prosijo in večkrat javno opozorijo na red, da bi dotični morali sami zaznati. Je pa bila moderacija blaga, ni pošiljala v kot :)

 

V tej temi pa se lahko vse piše, od trajekta naprej.

 

http://www.khi.co.jp/english/machinery/product/ship/2cycle.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počistili so pred tem tudi temo o gski in prav je, da je enak standard tudi za versys temo, kjer se zaradi skupine poljedelcev ni dalo več normalno pogovarjati.

 

Sledil sem zgolj standardom MS, kjer je navedeno, če uporabniki prosijo in večkrat javno opozorijo na red, da bi dotični morali sami zaznati. Je pa bila moderacija blaga, ni pošiljala v kot :)

 

V tej temi pa se lahko vse piše, od trajekta naprej.

 

http://www.khi.co.jp/english/machinery/product/ship/2cycle.html

 

Ne izmotavaj se!

 

 Cist taprava tamala SPECKAHLA SI.   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da je "tožibaba" tolk časa težil moderatorjem da so počistili malo temo o Versysu,tipičen slovencelj ruga provocira ko pa dobi z isto mero nazaj pa jokcanje........jaojao kera pi...... :whistle: (če se kdo najde vpostu je zgolj naključje)  :P

 

 

 

Počistili so pred tem tudi temo o gski in prav je, da je enak standard tudi za versys temo, kjer se zaradi skupine poljedelcev ni dalo več normalno pogovarjati.

 

Sledil sem zgolj standardom MS, kjer je navedeno, če uporabniki prosijo in večkrat javno opozorijo na red, da bi dotični morali sami zaznati. Je pa bila moderacija blaga, ni pošiljala v kot :)

 

V tej temi pa se lahko vse piše, od trajekta naprej.

 

http://www.khi.co.jp/english/machinery/product/ship/2cycle.html

 

 

najdu se je :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počistili so pred tem tudi temo o gski in prav je, da je enak standard tudi za versys temo, kjer se zaradi skupine poljedelcev ni dalo več normalno pogovarjati.

 

Sledil sem zgolj standardom MS, kjer je navedeno, če uporabniki prosijo in večkrat javno opozorijo na red, da bi dotični morali sami zaznati. Je pa bila moderacija blaga, ni pošiljala v kot :)

 

V tej temi pa se lahko vse piše, od trajekta naprej.

 

http://www.khi.co.jp/english/machinery/product/ship/2cycle.html

Jokica pa še tožibaba  :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja. Pravi Juda Iškarjot.

 

Za kazen bi mu dal eno leto bemfo vozit.

In to naj bi bila kazen? Poba bi pozabil na Kawo po 10 kilometrih... Postal bi goreč privrženec Bemfe... Je za razmislit, če se enga takega pljuvatorja po Kawi sploh rabi na forumu... Naj vozi iberkawamoped še naprej, bo še najmanj škode.. Mogoče pa spomladi prestopi k Yamaham...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to naj bi bila kazen? Poba bi pozabil na Kawo po 10 kilometrih... Postal bi goreč privrženec Bemfe... Je za razmislit, če se enga takega pljuvatorja po Kawi sploh rabi na forumu... Naj vozi iberkawamoped še naprej, bo še najmanj škode.. Mogoče pa spomladi prestopi k Yamaham...

vse je v glavi ... po mojem mu tud 100.000km ne bi pomagalo ...  je pa res da on pomaga drugim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je v glavi ... po mojem mu tud 100.000km ne bi pomagalo ...  je pa res da on pomaga drugim :slap:

Ja solidarn pa je  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja solidarn pa je  :grim

Če ima pa takšnega šefa, da dopušča pro bono storitve.

Nas pa gonijo kot ta zadnje tlačane.

 

Pa še z benflni se moram družit, ker druge družbe nimam. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pljuc na to temo :ras:

Zase se brigi  :P pa ne smet k nas boš dobu v temo o  :krneki: pol bo pa spet jokanje pa stokanje  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pljuc na to temo :ras:

moralno te podpiram, pri tej tvoji odločitvi...pjluc  :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moralno te podpiram, pri tej tvoji odločitvi...pjluc  :ras:

A ste Kawasakijevci neka kasta ki se med sabo  :l_01: ..............če se kdo najde je izjava zgolj naključje  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nuben se ni najdu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste Kawasakijevci neka kasta ki se med sabo  :l_01: ..............če se kdo najde je izjava zgolj naključje  :lol:

A ta zadnji del tvoje izjave je kokr de ena varovalka, da tebe ne bi kdo :l_01:?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste Kawasakijevci neka kasta ki se med sabo  :l_01: ..............če se kdo najde je izjava zgolj naključje  :lol:

Ocitno se res,z namenom da bodo mocnejsi in stevilcnejsi od plopeler riderjev. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!