Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

nisem nikogar omenil imensko... samo sem rekel da je vse skupaj prešlo v osebno zbadanje... ti samokolničar :P

 

eh duce.. nea se sekiraj.. to smo že zamenjali ;) .. je že zružlo... :P

 

Lej, on pač pozna samo težko mehanizacijo, je pač gor rasel s tem.

 

Drugače pa res zanimivo. Versys sux, Fazer sux... :) vse kar ni bmw sux

 

Pol se pa čudijo, da se jim vsepovsod nasmihajo in da je internet poln zbadanja in šal na račun narcisoidnih bmwjašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa snecer prav.. trenutno moje zdravstveno stanje komaj premika fz6... pač.. jeba glej ..  (govorim o manevriranju na mestu )

tako da mi je 210 kg motor ravno prav trenutno... 

 

zdaj pa prosim za bolj počasno diskusijo ker ne folgam brat pa odgovarjat...

 

Luxsa.. govoril sem z tremi uporabniki bmwja... pravijo da je treba dolivat.. zakaj nevem...

 

Kmet.. kaj pa je narobe če imaš cliota kot trgovski potnik? .... če kupiš kak boljši avto tako ali tako cliota zgubis v 3 letih :D ... tak realno ;) pa tud fajn udoben avtomobilček je....

Zgleda da ste vsi kolegi Snecerja ko furmanski konji,ne da se razložit oziroma provocirate ........pelji se 500-600km z Cliotom ali pa z Hondo Accord boš videl o čem ti govorim.......Hondo sem omenil namenoma ,da ne bi spet vn padli če bi omenil kakšen nemški avto....ko da se pogovarjam z otroci  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mu htel biznis ponudit :) pa namontirat not kaj čudnega

hotel samo opozorit, kaj nardi, pa se mu je očitno zgodilo, enkrat nekje sem to že pisal, ker je veliko tega, obstaja dve varijanti, če ti še ni in druga Matej207, da ti je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ste vsi kolegi Snecerja ko furmanski konji,ne da se razložit oziroma provocirate ........pelji se 500-600km z Cliotom ali pa z Hondo Accord boš videl o čem ti govorim.......Hondo sem omenil namenoma ,da ne bi spet vn padli če bi omenil kakšen nemški avto....ko da se pogovarjam z otroci  :)

 

Jaz sem se 2CV peljal 1300km v enem šusu, ko nov sem izstopil in na Heinekena.

 

Do sedaj sem bil najbolj negativno presenečen pri Passatu (vsa oprema), zanič trdi sedeži, po 500km me je vse bolelo. V francozu se to ne bo zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se 2CV peljal 1300km v enem šusu, ko nov sem izstopil in na Heinekena.

 

Do sedaj sem bil najbolj negativno presenečen pri Passatu (vsa oprema), zanič trdi sedeži, po 500km me je vse bolelo. V francozu se to ne bo zgodilo.

Prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SkalaPrava ... ironija je, da gdć. Sneckica sploh ni probal/peljal motorja in samo svoje frustracije in komplekse po forumih zdravi. 

 

Le cevlje sodi naj kopitar . . . se ze davno nazaj dejali.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo enkrat...nic let..par 10 km

 

za enga studenta, za prvi motor super zadeva.

 

se kaj?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da ste vsi kolegi Snecerja ko furmanski konji,ne da se razložit oziroma provocirate ........pelji se 500-600km z Cliotom ali pa z Hondo Accord boš videl o čem ti govorim.......Hondo sem omenil namenoma ,da ne bi spet vn padli če bi omenil kakšen nemški avto....ko da se pogovarjam z otroci  :)

pikec... imeli Mercedes e270 avangard model ... potem mercedes c 220 avangard model letnik 2012...oba avtomatika oba opreme da se zjočeš. crkjen ko pes sem se pripelo na morje,,, ker mi sedež ni ugajal....plaval je res.. tam kjer z mojim avtom grem 90 v ovinek sem z onim komot šel 40 več....

Peugeot 207.. jajca na cesti.. ceste se ne drži v ovinkih itd... kar se pa tiče sedeža in pobiranja luken... pa mu lahko mercedes samo poklon nameni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekta ? ... ne... malo je že preraslo v osebno zbadanje.. čeprav je pomojem namen teme zajebancija...  pa so nekateri to vzeli preresno in šli v osebno provokacijo...

 

Oh, le kateri, le kateri... :hmm:  Aja, je že Kmet odgovoril.

 

ima pa snecer prav.. trenutno moje zdravstveno stanje komaj premika fz6... pač.. jeba glej ..  (govorim o manevriranju na mestu )

tako da mi je 210 kg motor ravno prav trenutno... 

Luxsa.. govoril sem z tremi uporabniki bmwja... pravijo da je treba dolivat.. zakaj nevem...

 

Kmet.. kaj pa je narobe če imaš cliota kot trgovski potnik? .... če kupiš kak boljši avto tako ali tako cliota zgubis v 3 letih :D ... tak realno ;) pa tud fajn udoben avtomobilček je....

 

Premikanje motorja na mestu ni odvisno samo od mase temveč tudi od težišča. GSA-ja je kljub večji masi bistveno lažje premikati kot npr. V-Stroma 1000.

 

Luxsa ima K1300. Če se spomniš, sem ti napisal, da BMW-jevi vrstni motorji nimajo izražene porabe olja.

 

Če si ogromno na cesti, potem imaš raje večji, varnejši in udobnejši avto kot je Clio. Kar pa nikakor ne pomeni, da je Clio slab. Glede na stanje na slovenskih cestah pa, ob razpoložljivih financah in brez preseravanja, vedno optiram za večji, varnejši in udobnejši avto.

Popravljeno . Popravil Fritz
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa je šef prišel iz kleti, gotovi smo :)

 

Ja seveda :)

 

Ne govori v mnozini, ker si Ti bil gotov se preden si za internet izvedel.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, le kateri, le kateri... :hmm:  Aja, je že Kmet odgovoril.

 

 

Premikanje motorja na mestu ni odvisno samo od mase temveč tudi od težišča. GS-ko je kljub večji masi bistveno lažje premikati kot npr. V-Stroma 1000.

 

Luxsa ima K1300. Če se spomniš, sem ti napisal, da BMW-jevi vrstni motorji nimajo izražene porabe olja.

 

Če si ogromno na cesti, potem imaš raje večji, varnejši in udobnejši avto kot je Clio. Kar pa nikakor ne pomeni, da je Clio slab. Glede na stanje na slovenskih cestah pa, ob razpoložljivih financah (brez preseravanja), vedno optiram za večji, varnejši in udobnejši avto.

 

Šefe... vstrom ima kar lepih 260kg+, gska pa 230... (popravi me, če se motim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šefe... vstrom ima kar lepih 260kg+, gska pa 230... (popravi me, če se motim)

Ce je nafukal na Gs-ko pol Hoferja tako kot ti, ima najmaj 260kg.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstrom ima 236kg, sem mislil da je težji tank, gska pa 230, Adventure pa še lepo zraven na 256.

 

Kje pa bmwjaši kaj kupujete špecerijo? pri Hrvatih, Švabih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vstrom ima 236kg, sem mislil da je težji tank, gska pa 230, Adventure pa še lepo zraven na 256.

 

Kje pa bmwjaši kaj kupujete špecerijo? pri Hrvatih, Švabih?

Jaz zadnje case pri Japoncih... Kupim pralni prasek in zraven se Versysa dobim.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pikec... imeli Mercedes e270 avangard model ... potem mercedes c 220 avangard model letnik 2012...oba avtomatika oba opreme da se zjočeš. crkjen ko pes sem se pripelo na morje,,, ker mi sedež ni ugajal....plaval je res.. tam kjer z mojim avtom grem 90 v ovinek sem z onim komot šel 40 več....

Peugeot 207.. jajca na cesti.. ceste se ne drži v ovinkih itd... kar se pa tiče sedeža in pobiranja luken... pa mu lahko mercedes samo poklon nameni....

 

Viš kako so izkušnje različne. Imel 15 let starega Audija 100, V6 2,6 in pogosto vozil majhno razdaljo med Ljubljano in Neapljem. Pa enkrat vmes v Ljubljano odpeljal P207, sicer čudovit avtomobilček, ki pa tistemu 15 let starejšemu Audiju ni segel niti do kolen za takšno vožnjo.

 

A primerjati ta dva je skoraj isto kot primerjati Versysa 650 in veliko GS-ko (da ne bomo preveč odtavali od teme). Ko je mali strom (zelo fajn motorin) dvakrat porezal konkurenco na Motorradovem AlpenMasterju in bil ocenjen bolje kot npr. velika GS-ka, to še vedno ne pomeni, da je boljši motor od GS-ke temveč, da je več motorja za vložen denar, še posebej za okoliščine v katerih se izvaja ta preizkus. Ko poskusiš oba in še kakšnega, ti je to hitro jasno.

 

Pljuw na bavarske kante...itaq :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kje pa bmwjaši kaj kupujete špecerijo? pri Hrvatih, Švabih?"

 

Ne kupujemo sploh, ker damo baje vse za servise in kofe....sem prepričan, da sem to nekje prebral na teh straneh :hmm:

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima pa snecer prav.. trenutno moje zdravstveno stanje komaj premika fz6... pač.. jeba glej ..  (govorim o manevriranju na mestu )

tako da mi je 210 kg motor ravno prav trenutno... 

 

zdaj pa prosim za bolj počasno diskusijo ker ne folgam brat pa odgovarjat...

 

Luxsa.. govoril sem z tremi uporabniki bmwja... pravijo da je treba dolivat.. zakaj nevem...

 

Kmet.. kaj pa je narobe če imaš cliota kot trgovski potnik? .... če kupiš kak boljši avto tako ali tako cliota zgubis v 3 letih :D ... tak realno ;) pa tud fajn udoben avtomobilček je....

Ka ti naj recem,ne rabim dolivat.zgleda da so mi srot prodali,ka ne nuca olja. :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!