Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Strinjam se, da je ABS obvezen, žal pa prihaja do zlorabe :)

 

Samo že tretjič te sprašujem, kam se to tako hudo voziš letno, da klepneš 30k... odgovor mora biti simpl.

 

 

meni bi morali gas vzeti stran in ne abs...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ABS je gas-bremza objestna vožnja v večini primerov.

Sem prepričan, da brez ABSa voziš bolj pazljivo.

 

Ok? versys v Nemčiji ima že dolgo ABS serijsko, Bosch sistem.

 

p.s.

jaz pa čakam na tvoje hude lokacije, kamor mi z japonci ne pridemo :)

 

bigfirexpresstuzoltomoto.jpg

 

agregat so pa gori dali sliko

Potem ti sploh ne rabis Versysa,lahko bi se kar cel cajt z Jawo vozo,ta nea nic. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

  • Ok, lepo sem ti nalepil slikico ročnih gasilnih brizgaln, ti pa spet odvračaš pozornost s temi hecnimi gasilkimi motorji, po katerih te nisem spraševal!......ok razumem, nimaš argumenta. Gremo naprej.

 

  • Torej ABS....verjel ali ne, jaz sploh ne razmišljam o abs-u med vožnjo, še vedno pa stoji tvoja trditev, ki jo ne bom še enkrat citiral. Torej bi morali biti motocikli po tvojem brez ABS-a? DA ali NE? In ne filozofiraj prosim.

 

  • In nazadnje: prosim prilepi mi moj citat, v katerem trdim, da jaz lahko nekam pridem s svojim motorjem, kamor vi z japonskimi ne morete !Kje sem to zapisal?  MOJ CITAT PROSIM, ČE MI NALIMAŠ, kjer pišem, da jaz z RT-jem pridem v kraje, kamor kao vi ne morete!!! Jaz tebe namreč vedno citiram, daj še ti mene, lepo prosim.

Hvala

 

Jebes ABS pa uso elektronko na BMW,pomoje on lahko na svjojem Versysu bremza s cevljem na gumo,ko vcasih na biciklu. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V garaži pokrit z rjuhco nima ne pospeška, ne pojemka.

Pa se podgane mu ne morjo kabla za ABS pregriznt, ker ga sploh nima. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi kakšen BMW-jaš včasih ve, o čem govori.

:kva1: 8 svetovno čudo? Takega bi pa kar v vitrino dal. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem kampiral pred čarunalnikom ,da sem se prebil čez vse strani  :huh:  :P zato  pa en masten hrrrrrrrrk -pljuc na bemfelna :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, kam bomo pa prišli če se bomo zmerjali?

Na koncu se več niti poznali nebomo :(

Kmet2 izražam ti svoje mnenje :D in upam da nisem źaljiv. Ne poznaš me, nisi me videl, ravno tako nisi videl nikjer mojega nastopa, zato me prosim ne sodi po zapisih.

Vredu?

Nevem ali si murko fan ali ne, vendar bi raje peljal bmwja in ga imel v garaži kot da bo njega gledal 1s na dan

Moj post temelji izključno na šali,kar vedno potrdim tudi z čustvenimi simboli predvsem zaradi takšnih kot ti!

Če te moji posti žalijo si preberi svoje v katerih mi repliciraš,se pravi lahko isto rečem kot ti,ne poznaš me itd...Se bom v prihodnje vzdržal komentarjev na tvoje poste,tebe pa prosim isto...v redu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj post temelji izključno na šali,kar vedno potrdim tudi z čustvenimi simboli predvsem zaradi takšnih kot ti!

Če te moji posti žalijo si preberi svoje v katerih mi repliciraš,se pravi lahko isto rečem kot ti,ne poznaš me itd...Se bom v prihodnje vzdržal komentarjev na tvoje poste,tebe pa prosim isto...v redu!

Tako!

 

Ti si kmet na kvadrat!  :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 Včasih več človek neve kaj je šala kaj pa ne...

Ti polagam opravičilo v srce ;)

Vglavnem, po dosedaj opisanem potrebujem izpit za p ilota da bi vozil rtja? :P zato ga nebi mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2 Včasih več človek neve kaj je šala kaj pa ne...

Ti polagam opravičilo v srce ;)

Vglavnem, po dosedaj opisanem potrebujem izpit za p ilota da bi vozil rtja? :P zato ga nebi mel :D

tudi jaz se sprašujem kdaj je šala in kdaj gre zares, ker tukaj nikoli ne veš..... zato pa dam tako kot je kmet2 rekel smeška, da je zajebancija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te internetno (po moznosti anonimno) natolcevanje uzali, moti, bega, je cas, da se vprasas, da le ni morda s tabo nekaj narobe.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!