Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Evo tole sva pa dns vidla v Zrečah...kako zaščitit svojga bemfa pred nepridipravi....alarm z zlo občutljivim senzorjem, aktivira se že na par metrov (dobr d je prvezan hahah)

post-16032-0-40812400-1414880013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izbor avatarja pove več, kot sto objav..

:OK:  a pol po tvoje ti ne morš scat jst pa vozm legendo ...   :lol:

 

Ni malo neokusno pred dnevom mrtvih praznovati ameriški pust?

različni kraji različni običaji ... eni glih pred dnevom nasilja nad ženskami praznujemo dan bivših junfrc... 

 

aja..kraj kjer nisem zasledil ne bmfle pa ne krawe.... 

 

20100831231109_IMG_2132.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej  ,vrjetno težek invalid a snecer.....pa poglej te fleke je kar kapljalo z njega na safalt......

10644938_1495018450757691_21908090315962

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar vstopi v BMW salon.
Zagleda motor svojih sanj. Stopi bližje, da si ga ogledal. Ko se nagne, da bi pogledal mašino mu uide prdec.
Osramočen se obrne, da bi videl če ga je kdo slišal. Za njim je stoji prodajalec.
Dober dan, Kako vam lahko pomagam?
On cel rdeč v fris mu odgovori:
Da zanima me me koliko stane ta prekrasen motor?
Prodajalec mu odgovori: Poglejte, pri samem pogledu na mašino, ste
prdnili. Če vam povem koliko stane, se boste pa ziher usrali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A de ne morš lulat? :kva1:

Na tabli spodaj piše Pinkeln verboten. 

Pri Nemcih še lulati ne smeš, kjer hočeš. Red in disciplina.

Po Freudovsko, bi rekli, da izbira avatarja pove, da sem za red, ali pa, da nisem zanj. Zdaj pa veš, česar ne veš.

 

Nazaj k temi: Danes sem videl enega BMWja na prikolici, to najbrž po Snecer-Freudovi teoriji pomeni, da se je pokvaril. Ali pa ne, če vzamemo v obzir čigavo drugo teorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi krasno. Sonce pada z leve, motor je usmerjen proti levi in kar se kompozicije slike tiče je postavljen pravilno, torej bolj v desno na sliki, da mu pogled seže levo izven kadra. Lahko bi tiste bicikle na desni odrezal, potem bi pa imel težavo s hišo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se pokvaril, to je vožnja z bmwjem, prikoličarski turizem...doma pa fotomontaže in lovsko ribiške zgodbe...

Mi je povedal, da je ta vikend z motorjem naredil po Istri in okolici 750km. Koliko sta vidva z "rjuhico" naredila? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kak so plošče popeskane zaradi posipanja, da bi vpilo bemflarsko olje. Po moje je bmwjaš nepravilno parkiral.

Mogoče je bila krava Versys in so mimoidoči bruhali, ker česa tako grdega še niso videli. Ja, Italijani imajo okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Istro sem že celo videl, večkrat.

 

Ta vikend sem nekako namenil pokojnim, sicer pa sem sezono zaključil, no že jutri ga bom registriral-podaljašl, ruta je že pripravljena za 2015 in v miru lahko čakam na odjezd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi biciklisti imajo podobno večno temo: Pinarello in Colnago. Lastniki so osovraženi bolj kot BMWjaši pri motoristih. No, tam imajo celo dve firmi, da se sovraštvo malo razdeli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal malo voznike... Mislim da so na novih rtjih vozniiki priklenjeni na krmilo .. Tolko elektronike, da niti roke nemre dvignit... ;)

No... Saj jih je 1/5 takih ko ne znajo pozdravit.. Pa niso vsi bmw ji... Da se nebo kdo jezo :D

Kmet2 je na dopustu? Al sem ga razjezil/užalil? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal malo voznike... Mislim da so na novih rtjih vozniiki priklenjeni na krmilo .. Tolko elektronike, da niti roke nemre dvignit... ;)

No... Saj jih je 1/5 takih ko ne znajo pozdravit.. Pa niso vsi bmw ji... Da se nebo kdo jezo :D

Kmet2 je na dopustu? Al sem ga razjezil/užalil? :D

Se spremlja ta visoko tehnološka debata,nč bat  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gledal malo voznike... Mislim da so na novih rtjih vozniiki priklenjeni na krmilo .. Tolko elektronike, da niti roke nemre dvignit... ;)

No... Saj jih je 1/5 takih ko ne znajo pozdravit.. Pa niso vsi bmw ji... Da se nebo kdo jezo :D

Kmet2 je na dopustu? Al sem ga razjezil/užalil? :D

Mislim da si morta ti pa Snecer kupit nazaj kaksne stare CZ ali pa MZ glede na to da vaju cel cajt moti elektronika pa ABS na motorjih, tako da mislim da so za vaju motorji ,ki se se na kurbl vzigajo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si drugačen ;)

če si bmfle lačn... grdi smo tisti k nismo bmf statisti ..  po Benzinusu Octanusu anno 2014..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi krasno. Sonce pada z leve, motor je usmerjen proti levi in kar se kompozicije slike tiče je postavljen pravilno, torej bolj v desno na sliki, da mu pogled seže levo izven kadra. Lahko bi tiste bicikle na desni odrezal, potem bi pa imel težavo s hišo. 

 

Tisto kar pušča olje, je v senci oz. se ne vidi masnoča. Po moje parkirano s tem namenom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!