Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Grem za vikend na furo, danes pogledam na forum, pa eni te isti napisali 30 ali koliko strani zakaj bi in ne bi imeli benfe.

Po mojem se vaši mopedi v garaži med sabo tolažijo zakaj morajo imeti takšne lastnike.

Ne bi vas imel pa da sem najgrši skuter na svetu.

Popravljeno . Popravil nazo13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem za vikend na furo, danes pogledam na forum, pa eni te isti napisali 30 ali koliko strani zakaj bi in ne bi imeli benfe.

Po mojem se vaši mopedi v garaži med sabo tolažijo zakaj morajo imeti takšne lastnike.

Ne bi vas imel pa da sem najgrši skuter na svetu.

 

In kam si se peljal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lanski, enodnevni izlet v Istro, 620km...še kosilo v Izoli

 

p4073591.jpg

 

tablco si pozabil skrit ... verjetno zaradi evforije teh 620 kvalitetnih kilometrov :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tablco si pozabil skrit ... verjetno zaradi evforije teh 620 kvalitetnih kilometrov :eek:

Skrivat? Zakaj pa to, saj je javna

 

Objestneži jo skrivajo, da jih plavi ne morejo prepoznati.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem za vikend na furo, danes pogledam na forum, pa eni te isti napisali 30 ali koliko strani zakaj bi in ne bi imeli benfe.

Po mojem se vaši mopedi v garaži med sabo tolažijo zakaj morajo imeti takšne lastnike.

Ne bi vas imel pa da sem najgrši skuter na svetu.

 

 

naj dajo slike kako so zglancani in pokriti, da jih kakšen pajek ne zasirje do pomladi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno, da si lani prišel z avtom, ko je padal sneg

smo šli štirje na Lovrenc in tudi jaz se v snegu ne vozim...   drugače sem tudi pri -10 vozil, da mi je v čeladi zmrzoval vizir...  ampak sem prišel k pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrivat? Zakaj pa to, saj je javna

 

Objestneži jo skrivajo, da jih plavi ne morejo prepoznati.

a pol ti niso še tankal s tvojo tablco, seveda ponarejeno, in se odpeljali brez plačila, pol pa ti dokazuj, da to nisi bil ti in tvoj motor :grim , o raznoraznih radarjih, da sploh ne govorim, najlažje je it na googla in otipkat tip motorja in iskat slike s tablco, idealno :smoke: , toliko v vednost, kaj fakini počnejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilniške bedarije :)

Na tablico Mary cela Slovenija tanka?

Zaj bo lastnik s tablico po meri tankal 100km vstran za 15 eur... Oz bo storilec ponarejal moto tablico, ki je vezana ba emšo, da bo za oar eur tankal

Dokazuje pa seveda tožilec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si morta ti pa Snecer kupit nazaj kaksne stare CZ ali pa MZ glede na to da vaju cel cajt moti elektronika pa ABS na motorjih, tako da mislim da so za vaju motorji ,ki se se na kurbl vzigajo. :OK:

Kje pa mene abs moti? .?

Tebe moti da jaz pa snecer obstajama :D , verjetn sanjaš o nama :P .... Sam od mene neš nč dobu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilniške bedarije :)

Na tablico Mary cela Slovenija tanka?

Zaj bo lastnik s tablico po meri tankal 100km vstran za 15 eur... Oz bo storilec ponarejal moto tablico, ki je vezana ba emšo, da bo za oar eur tankal

Dokazuje pa seveda tožilec...

za motor se res to ne dogaja prav pogosto, avtomobili so pa tega deležni v večji meri, od kraje tablic do ponarejanja, ti pa zagotavljam, da ti lahko negdo naredi pravo štalo, zaradi tega, verjam, na omejitev 50 se bom s svojim neregastriranim vozilom iste barve in tip, s tvojo ponarejeno tablico pripeljal čez 100km/h :grim​ , tablico ti naredi vsak, ki se ukvarja z izdelavo reklamnih tabl-ploter in folija, naredi se tablica, je cenej, kot da registriram vozilo, padem na radar, ti boš pa dokazoval, da nisi bil ti, men gre na smeh, ker tako je registriral moj znanec, res da že en čas nazaj, prebrskal je oglasnik s slikami in naredil tablice, vozil se je normaln, barabini se vsega spomnejo, ti pa kakor hočeš :smoke:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazo13... Veš da maš prav... Celga imam zaprašenga, in sicer od muh ;)

Sem bil včeraj na potepu, in mi je en z foruma reku, da predalnika pa res ne potrebuje :D (bmw za vse ki si zatiskate oči) , pa ne ni bil snecer :D

Popravljeno . Popravil Matej207
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za motor se res to ne dogaja prav pogosto, avtomobili so pa tega deležni v večji meri, od kraje tablic do ponarejanja, ti pa zagotavljam, da ti lahko negdo naredi pravo štalo, zaradi tega, verjam, na omejitev 50 se bom s svojim neregastriranim vozilom iste barve in tip, s tvojo ponarejeno tablico pripeljal čez 100km/h :grim​ , tablico ti naredi vsak, ki se ukvarja z izdelavo reklamnih tabl-ploter in folija, naredi se tablica, je cenej, kot da registriram vozilo, padem na radar, ti boš pa dokazoval, da nisi bil ti, men gre na smeh, ker tako je registriral moj znanec, res da že en čas nazaj, prebrskal je oglasnik s slikami in naredil tablice, vozil se je normaln, barabini se vsega spomnejo, ti pa kakor hočeš :smoke:

Tudi meni gre na smeh.

Torej nekdo si bo kupil rdečega versysa z identično opremo (kamera marsikaj pokaže), dal gor mojo tablico in se vozil po ac in gratus tankal...

Bmwjaški prijemi za servis so to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, Versysa sigurno ne, kaj mi je bilo, da sm to omenjal, saj tudi lumpi niso tolk blesavi :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilniške bedarije :)

Na tablico Mary cela Slovenija tanka?

Zaj bo lastnik s tablico po meri tankal 100km vstran za 15 eur... Oz bo storilec ponarejal moto tablico, ki je vezana ba emšo, da bo za oar eur tankal

Dokazuje pa seveda tožilec...

Sneckica    Prevec filme gledas.

 

Pri sliki iz stacionarnega radarja nic ne dokazuje tozilec. Ti bos moral dokazat svojo nedolznost. 

Barva motorja nima nobene veze, samo reg. tablica. Dokazat bos moral, da v kriticnem trenutku nisi bil ti na motorju.

Kar se steje na sliki kot dokaz je samo reg.tablica, datum, hitrost in kraj. 

Tudi ce se jasno vidi, da je voznik ostarela zenica z devetimi križi , ki je pol manjsega fizicnega izgleda, se to ne bo stelo za  dokaz, da nisi ti vozil.   

 

Preverjeno!

 

PS: kok bo smeha, ko bom v crni kroniki prebral novico o objestnem vozniku na Rudechem Versacheju, ki je podrl hitrosni rekord v coni umirjenega prometa. Najvisjo dovoljeno hitrost je prekoracil kar za 7 X.   :OK: 

 

hahahahaha   :smoke: 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari a teb mau pc trokira, al tablce tiskaš?

Moja je ER01 zdj pa sam gasa mim radarjev :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica    Prevec filme gledas.

 

Pri sliki iz stacionarnega radarja nic ne dokazuje tozilec. Ti bos moral dokazat svojo nedolznost. 

Barva motorja nima nobene veze, samo reg. tablica. Dokazat bos moral, da v kriticnem trenutku nisi bil ti na motorju.

Kar se steje na sliki kot dokaz je samo reg.tablica, datum, hitrost in kraj. 

Tudi ce se jasno vidi, da je voznik ostarela zenica z devetimi križi , ki je pol manjsega fizicnega izgleda, se to ne bo stelo za  dokaz, da nisi ti vozil.   

 

Preverjeno!

 

PS: kok bo smeha, ko bom v crni kroniki prebral novico o objestnem vozniku na Rudechem Versacheju, ki je podrl hitrosni rekord v coni umirjenega prometa. Najvisjo dovoljeno hitrost je prekoracil kar za 7 X.   :OK: 

 

hahahahaha   :smoke: 

Slučajno se s tem bavim pa se ti lahko samo nasmehnem.

Tablica na napačnem vozilu je smeh.

Preprosta forenzična analiza fotke pokaže, da gre za ponaredek.

Ne piši bedarij.

Tablica in vozilo se morata ujemati, sicer ni identitete predmeta.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!