Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tabele z navorom sem že gor dajal.

 

Lahko pa nam ti daš še kakšno tabelo, oziroma mislim da so na stranki akrapota pa boš takoj videl kolko navora ima katera mašina "s prve"

 

Tvoja tabela se najleps pele.  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni pregovorno goli in bosi :kva2: , ta dva sta še fajn pršla skoz, nista bosa :grim

je bil ta mali servis :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, da ne smetim v temi od nove Yamahe Tracer, pa ti bom kar tukaj napisal:

 

Glede na to, da bo sedaj tudi tebi ljuba Yamaha dobila serijsko ABS, TCS, 3 mape podajanja moči in ne boš verjel, celo 12V vtičnico (o groza!), skratka vse tisto kar sta ti in tvoj kompanjon označila za totalni nepotizem, je nabolje da si gresta sedaj bicikle nabaviti! Tam menda še nekaj časa ne načrtujejo vtičnic in TCS-a!

 

Razen seveda, če vaju omenjena oprema moti samo na BMW-jevih motociklih............. :hmm: ............ja, zelo verjetno v tem grmu tiči zajec, zato se je pa težko pametno pogovarjati s takim "bukselnom"!

Men se je pri teh dveh majstrih tezko na nju nivo spustit,ker zlo nerad zalim ljudi in njihove mopede in bi s tem delu krivico ostalim normalnim. :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabele z navorom sem že gor dajal.

 

Lahko pa nam ti daš še kakšno tabelo, oziroma mislim da so na stranki akrapota pa boš takoj videl kolko navora ima katera mašina "s prve"

lej, nazadnje sem mel HP4 in je linijski motor, ne paše mi v moj stil vožnje, preveč mirno laufa :kva2: , šel je od doma, zdaj spomlad pride domov spet Panigale 1299s, dva cilindra in rukanje u PM :grim , ampak men ustreza, ti pa nadaljuj s tvojimi komentarji, me nič ne moti, dobro se nasmejem :grim , ko boš pa pogruntal, da so okusi različni in zato je tolk uspešnih proizvajalcev(res da med njimi ni rižijev :smoke: ), da se za vsakega najde nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, nazadnje sem mel HP4 in je linijski motor, ne paše mi v moj stil vožnje, preveč mirno laufa :kva2: , šel je od doma, zdaj spomlad pride domov spet Panigale 1299s, dva cilindra in rukanje u PM :grim , ampak men ustreza, ti pa nadaljuj s tvojimi komentarji, me nič ne moti, dobro se nasmejem :grim , ko boš pa pogruntal, da so okusi različni in zato je tolk uspešnih proizvajalcev(res da med njimi ni rižijev :smoke: ), da se za vsakega najde nekaj

 

Ko bodo vsi na elektriko, bodo zate še vibrator montirali, da bo isti občutek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW kafetarji se ne morete nikamor več spustiti, ker to je dno od dna

Lej,eno je zdrava mera zajebancije,drugo pa ce zalis folk vsesplosno samo zato ker si pac ti nisi mogel kupit mopeda s pravo znacko. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bodo vsi na elektriko, bodo zate še vibrator montirali, da bo isti občutek :)

s tabo težko razglabljam o motoroznanstvu, ker imam premalo znanja v tej smeri, pa premalo motorjev sem imel in probal vozit, se ti opravičujem, v bodoče se bom samo zabaval ob tvojem znanju :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej,eno je zdrava mera zajebancije,drugo pa ce zalis folk vsesplosno samo zato ker si pac ti nisi mogel kupit mopeda s pravo znacko. :004

Mere so subjektivne. Kdo je tisti, ki naj bi jih postavljal? :hmm:

 

Upam de ne bmflarji :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere so subjektivne. Kdo je tisti, ki naj bi jih postavljal? :hmm:

 

Upam de ne bmflarji :kva1:

 

Recimo George Carlin:

 

“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.” ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW kafetarji se ne morete nikamor več spustiti, ker to je dno od dna

 

Sneckica moja . . . jest bi se na tvojem mestu do une kapelice v Avstriji zapeljal in dal za vsak slucaj holtzarjem za eno maso, da se ne bo nekdo nasel in se  spustil nizje od dna in ti kaksno vzgojno terapijo predpisal, ce bos se take "dno dna" etikete delil.

 

PS:to je bil prijateljski nasvet  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Recimo George Carlin:

 

“So I say, “Live and let live.” That’s my motto. “Live and let live.” And anyone who can’t go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It’s a simple philosophy, but it’s always worked in our family.” ;)

 

Mislm da majo eni glave pretrde tu za metk. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere so subjektivne. Kdo je tisti, ki naj bi jih postavljal? :hmm:

 

Upam de ne bmflarji :kva1:

Zdrava pamet,pa mal dobrga okusa. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica . . . ti si zgodba o uspehu. In to tista, katera je svetlobna leta za leseno zlico.   :smoke:

 

Preden te izliv vesoljne modrosti preplavi, se najprej vprasaj, zakaj so dvovaljni in ne tri-stiri valjni agregati bolj primerni za allaround-erje.

 

Se pred tem pa razcisti, kaj sploh je kaksen motor, ker MT09 in GS nista ravno bliznja sorodnika.

Lahko pa spet knobby gume tlacis na vse zivo in trdis, da je od zdaj naprej hard enduro....tko kot tvoj Versache.  

 

 

to ti ne dam prav!  Ne vem v katerem kolenu sta sorodnika  vem, da imata oba dolge luči in oba sta sposobna na trajekt  splezat!   :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti ne dam prav!  Ne vem v katerem kolenu sta sorodnika  vem, da imata oba dolge luči in oba sta sposobna na trajekt  splezat!   :kva2:

 

Bova ob pivu resila vse maritimne probleme trajektov z dolgimi lucmi.   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so pa žalitve al to naziju odgovarjaš? :)

Daj citiraj vse žalitve, ki sem jih napisal v tej temi. Potem bom pa jaz tvoje. Ostali presodijo, če so res žalitve. Kdor jih ima več se globoko opraviči vsem ostalim forumašem. Upaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

“So I say, “Live and let live.”

 

To je predelan moto. Original je "Live an let die". Ja, sm to u filmu vidu pa po radu poslušu! :smoke:

PS:to je bil prijateljski nasvet  :smoke:

Ob katerem ti zmrzne kri :kva1:  Poznamo mi take mafijske prijeme :blush:

Zdrava pamet,pa mal dobrga okusa. :grim

Tisti, ki ima to, ne vozi bmflna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj citiraj vse žalitve, ki sem jih napisal v tej temi. Potem bom pa jaz tvoje. Ostali presodijo, če so res žalitve. Kdor jih ima več se globoko opraviči vsem ostalim forumašem. Upaš?

Ne komplicirat.

Dejta si lupčka, pa pejta na pir in družno vsem začivkajta "Sorčiiiiii".

Seveda ne pozabit na fige za hrbtom in nadaljevanje te poučne teme v vajinem slogu.

Se prow zabavam, kako enim živčke kravžlata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!