Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Daj citiraj vse žalitve, ki sem jih napisal v tej temi. Potem bom pa jaz tvoje. Ostali presodijo, če so res žalitve. Kdor jih ima več se globoko opraviči vsem ostalim forumašem. Upaš?

 

Ne moreš cele teme citirat, gre namreč za cel kafetarski kolektiv, ki ne samo da žali, sedaj tudi že grozi, kar je veliko hujše od verbalnega komunikacijskega šuma :)

 

Po drugi strani pa gre za anonimne "osebe", kako se jim boš opravičil? navidezno? s pitjem kave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes so posnetki, ko recimo avto izsili motorista, zakaj so pa te motoristi budale??

Ker če bi imeli bmfla bi lahko situacijo rešli...........sej veš boljše bremze,močnejša konstrukcija..... :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če bi imeli bmfla bi lahko situacijo rešli...........sej veš boljše bremze,močnejša konstrukcija..... :lol:

Aja...puzabu...sori..... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...puzabu...sori..... :)

To bi pa do zdej že mogu aceptirat.........sedi cvek,pa mama naj pride v šolo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne komplicirat.

Dejta si lupčka, pa pejta na pir in družno vsem začivkajta "Sorčiiiiii".

Seveda ne pozabit na fige za hrbtom in nadaljevanje te poučne teme v vajinem slogu.

Se prow zabavam, kako enim živčke kravžlata.

Se ne lupčkam. Aids in ebola nista hec. Pira ne pijem, je pregrenki. Raje imam pivo.

Si pa eden redkih, ki je pogruntal smisel mojega pisanja na forumu. Zabava in dobra volja. Večina pa takoj zagrabi za trnek in že drma, da je veselje.

 

 

Ne moreš cele teme citirat, gre namreč za cel kafetarski kolektiv, ki ne samo da žali, sedaj tudi že grozi, kar je veliko hujše od verbalnega komunikacijskega šuma :)

 

Po drugi strani pa gre za anonimne "osebe", kako se jim boš opravičil? navidezno? s pitjem kave?

Če sem prav razumel tvoje dosedanje pisanje, z branjem med vrsticami, si kao en delček pravnika. Se pravi Maher za mešanje megle in prodavanje tople vode Saharcem. Zato se ne čudim, da se zvijaš kot kača, ko ti človek postavi konkretno vprašanje in naj pričakuje konkretni odgovor.

V prejšnjem postu si imenoval mene. Zato sem te tudi konkretno prosil, da citiraš Moje poste v katerih sem Tebe žalil. Razen, če po novem ni besedica nazo sinonim za člana tega foruma.

Tema je namenjena "žaljenju in osiranju" benfelnov in ne članov foruma. Pa s tem ne mislim samo tebe. Ko zmanjka resnih in neresnih argumentov okoli

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla

so pa na vrsti osebne diskreditacije.

Dajmo fantje se malo bolj držat teme in manj jeze na določene člane.

Saj niso sami krivi, da so takšni. Treba rečt kakšno tudi mami i tati. Pa tudi postmana lahko malo okracate.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne sprejme ... snečkica nima prijateljev

Enga pa ima. Vsaj virtualnega. Če mu je že svoj nasvet označil za prijateljskega.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga pa ima. Vsaj virtualnega. Če mu je že svoj nasvet označil za prijateljskega.

 

ja, enega, ampak tega kvalitetnega

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vmes so posnetki, ko recimo avto izsili motorista, zakaj so pa te motoristi budale??

na  :kmet: 2 repliciranje nimam kaj dodati, sam da ti je pa mogu vse razlošt v potankost :mellow: , a si mogoč kaj s Sneciem v žlahti? :P   :kva2:

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne lupčkam. Aids in ebola nista hec. Pira ne pijem, je pregrenki. Raje imam pivo.

Si pa eden redkih, ki je pogruntal smisel mojega pisanja na forumu. Zabava in dobra volja. Večina pa takoj zagrabi za trnek in že drma, da je veselje.

 

 

Če sem prav razumel tvoje dosedanje pisanje, z branjem med vrsticami, si kao en delček pravnika. Se pravi Maher za mešanje megle in prodavanje tople vode Saharcem. Zato se ne čudim, da se zvijaš kot kača, ko ti človek postavi konkretno vprašanje in naj pričakuje konkretni odgovor.

V prejšnjem postu si imenoval mene. Zato sem te tudi konkretno prosil, da citiraš Moje poste v katerih sem Tebe žalil. Razen, če po novem ni besedica nazo sinonim za člana tega foruma.

Tema je namenjena "žaljenju in osiranju" benfelnov in ne članov foruma. Pa s tem ne mislim samo tebe. Ko zmanjka resnih in neresnih argumentov okoli

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla

so pa na vrsti osebne diskreditacije.

Dajmo fantje se malo bolj držat teme in manj jeze na določene člane.

Saj niso sami krivi, da so takšni. Treba rečt kakšno tudi mami i tati. Pa tudi postmana lahko malo okracate.

 

Tema je namenjena tistim, ki ne bi imeli BMWja, vsaj tako se glasi naslov.

 

Nazo, Naziju, kaj je tu narobe s sklanjanjem? al te moti ker še številke ni poleg?

tega ne sprejme ... snečkica nima prijateljev

 

Ko imaš seviserja za prijatelja, je jasno na kateri znamki si...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je namenjena tistim, ki ne bi imeli BMWja, vsaj tako se glasi naslov.

 

Nazo, Naziju, kaj je tu narobe s sklanjanjem? al te moti ker še številke ni poleg?

 

...

Slabo bereš. Tema je namenjena vsem, da v njej napišejo Zakaj ne bi imeli BMWeja. Resnim in neresnim.

Nič ni narobe s tvojim sklanjanjem. Narobe je bilo, da si me mešal v post v katerega ne sodim. Če ti po kmečko razložim: Nisem Vegeta, da bi me mešal povsod zraven. Številka pa kot številka. Eno sem moral dodati imenu, pa sem ta prvo, ki je bila napisana na uri na računalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi na motorjih z japonskim poreklom,objestneži....... :kva1:

Ni problem v lastnikih motorjev, problem je vedno v "pasmi zajčkov" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in "morskih prašičkov" :D

tisti napadajo začetnike :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je predelan moto. Original je "Live an let die". Ja, sm to u filmu vidu pa po radu poslušu! :smoke:

Ob katerem ti zmrzne kri :kva1:  Poznamo mi take mafijske prijeme :blush:

Tisti, ki ima to, ne vozi bmflna!

Kaj bi sele blo,ce bi vozil versyse. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je namenjena tistim, ki ne bi imeli BMWja, vsaj tako se glasi naslov.

 

Nazo, Naziju, kaj je tu narobe s sklanjanjem? al te moti ker še številke ni poleg?

 

Ko imaš seviserja za prijatelja, je jasno na kateri znamki si...

Na versysu. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!