Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kaj vse ne boš not potegnil v to temo, še fuzbal :)

Prvi si začel smetit. Od dobrodelnosti v službi in podobne jajce. Buni se, ko boš sam pisal v tej temi le o tem zakaj ne bi imel BMW motorja.

In če citiram herr mausa: Pljuc na BMWja! Pljuc na kawo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi, samo zakaj bi se matral?

Težko je samo tisto, česar ne znaš. Kar znaš pride samo od sebe in sploh ni treba misliti na to.

Najbrž med vožnjo naglas razmišljaš: "zdaj bom stisnil sklopko, premaknil nogo in potem sunil prestavno ročico navzgor. Potem bom počasi dodal plin in že sem bom peljal v drugi. Uf je dolga do pete, koliko se bom še namatral, da pridem iz svoje ulice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko jaz? Bo OK?

ne bo ...mora bit moped na slikci... tkole

20140216210114_c8sljd649otrhm.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bierbbauch ga zakriva.

a ne... to je moped tolk mejhen...sej veš kuko je - z velkim prideš daleč , z mejhnim pa do konca.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga zima bo ....

ja se vleče že od začetka maja...pa še slaba je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne... to je moped tolk mejhen...sej veš kuko je - z velkim prideš daleč , z mejhnim pa do konca.. :P

Seveda. Tista, ki ni zadovoljena z majhnim, si velikega ne zasluži.

 

 

Dolga zima bo ....

A sedaj bo pa dolga zima, ko sem že pol drv za hišo skuril in akumulator na ponyu odklopil. Hujši si od bmwejašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je samo tisto, česar ne znaš. Kar znaš pride samo od sebe in sploh ni treba misliti na to.

Najbrž med vožnjo naglas razmišljaš: "zdaj bom stisnil sklopko, premaknil nogo in potem sunil prestavno ročico navzgor. Potem bom počasi dodal plin in že sem bom peljal v drugi. Uf je dolga do pete, koliko se bom še namatral, da pridem iz svoje ulice!"

 

6 jih ima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38503-vtisi-z-dnevnih-vo%C5%BEenj-2014/page-146#entry2127763

 

Tu je še ne primer kako je rotax bmw zanič. Voznik je tožil na vklapljanjem sistema ter zdrsi...

 

Verjetno je to nujna oprema, da je sploh vozna. Pri meni se nič ne vklaplja pa se pelje po taki cesti normalno.

 

p.s.

razen če ni kje posredi človeški faktor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi si začel smetit. Od dobrodelnosti v službi in podobne jajce. Buni se, ko boš sam pisal v tej temi le o tem zakaj ne bi imel BMW motorja.

In če citiram herr mausa: Pljuc na BMWja! Pljuc na kawo!

 

Nihče se ne buni v tej temi, samo čudim se, kaj vse boš še not potegnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/topic/38503-vtisi-z-dnevnih-vo%C5%BEenj-2014/page-146#entry2127763

 

Tu je še ne primer kako je rotax bmw zanič. Voznik je tožil na vklapljanjem sistema ter zdrsi...

 

Verjetno je to nujna oprema, da je sploh vozna. Pri meni se nič ne vklaplja pa se pelje po taki cesti normalno.

 

p.s.

razen če ni kje posredi človeški faktor

Ta letni čas in cesta temu primerna..........jo še sploh nisi nikol vidu,zato ne klamfaj spet,ti septembra zaključiš ker tvoj mopi ni primeren za takšne pogoje al pa je pa je posredi človeški faktor....pussy..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim prav nobenih posebnosti na cesti, cesto čez Vršič poznam, je pa šokantno, da imaš diskoteko na armaturki, ko se pelješ po normalni asfaltirani cesti, ki je odprta za promet.

 

Očitno je zadeva nevozna brez vseh teh pomagal, podobno kot je bil nekoč Mercedes A, ko so se švabi lotili delat majhen avto pa niso imeli pojma...

 

smet.jpg

en primerček aprila, ko si se grel v avtodomu... naliv, prelaz, sneg, megla, ni da ni. Nič ni opozarjalo ali svetilo, normalna vožnja kot doslej, nobenih zdrsov. Človeški faktor seveda

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razlika med tabo in mano je da sem jaz čez prelaz porabil 15 min ti pa cel dan.......hm....človeški faktor s pomočjo discoteke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no... vidva... da se naumo pogovarjal na 4 oči pa 2 šljivi, vsakemu po eno, matr vola! Vsak v svoj kot pa mamice klicat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja razlika med tabo in mano je da sem jaz čez prelaz porabil 15 min ti pa cel dan.......hm....človeški faktor s pomočjo discoteke :grim

 

Tam se nisi peljal z avtodomom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no... vidva... da se naumo pogovarjal na 4 oči pa 2 šljivi, vsakemu po eno, matr vola! Vsak v svoj kot pa mamice klicat!!

Ti papučar boš zdej brihtoliral ,da ne bom žene poklical,boš v kotu pa še pomivat boš mogu  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bosta prišla do vrha Mamutov na cestnih gumah, se bomo pa pogovarjal, tle sta oba na istem. Pussyja.  :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. prestava je fina, se da vozi tam nekje od 60. dalje na easy pa po AC, katero tudi uporabljam.

Dobro jutro,potem pa z avtoceste direkt na trajekt. :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Amato
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!