Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Dobro jutro,potem pa z avtoceste direkt na trajekt. :kva2:

 

Točno tako, Maribor-Trst AC, direkt do trajekta. To mora fantastična vožnja ob 1.00 zjutraj po slovenskih cestah, magistralkah :)

Vožnja po AC po omejitvah je isto, kot bi sedel na motorju v garaži. 

 

Na moto stez so tudi pravila in omejitve :) primerjave pa raje ne bom dal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, Maribor-Trst AC, direkt do trajekta. To mora fantastična vožnja ob 1.00 zjutraj po slovenskih cestah, magistralkah :)

 

Torej je res kaj govorijo? Da si več na AC in trajektih, kot na pravih cestah.  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Snecer sam fotka je ze stara...dvomim, da je sel kdo v sirijo od zacetka drzavljanske vojne...mogoce kak Iran...tam vem, da je bil en Igor iz sosednje vasi, je bil cel clanek v časopisu Goriška...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motosvetu maš takšne, ko so vsaki vikend doli :)

 

Zdaj berem en članek, ko sta šla dva s Tomosakijem po Jugi, lušno, so šraufali, ampak delov je na pretek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam fotka je ze stara...dvomim, da je sel kdo v sirijo od zacetka drzavljanske vojne...mogoce kak Iran...tam vem, da je bil en Igor iz sosednje vasi, je bil cel clanek v časopisu Goriška...

 

Čudno oblečeni možakarji na fotografiji so kvečjemu kakšni Afganistanci ali Pakistanci oz. prebivalci tiste regije. V Iran pa se ljudje že dolgo popolnoma normalno vozijo - prečkaš Turčijo in si že tam. Če si bambi61 in ti nekje med Teheranom in Shirazom požre kardan na novem GSA-ju, potem imaš dober razlog zakaj ne bi (več) imel BMW-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. prestava je fina, se da vozi tam nekje od 60. dalje na easy 

se mi je zdelo, da sm te nekje zasledil v cajtngnih, Jutarnji list je pisal! :grim  Naslov je bil nekako takole: Slovenac napravijo kolonu preko Velebita :grim

 Slovenski državljan je naredil zastoj čez Velebit, saj ga tov. vozilo-vlačilec, ni mogel prehiteti pri vzponu! Pri spustu proti Obrovcu ga je uspel prehiteti in ustavil, ter ga s pajserom pretepel!. Policija poroča, da je šofer Volva, sprovociran z vožnjo počasnega Slovenca, saj je ta zavzel celotni del cestišča in z sekanjem ovinkov preprečil prenaloženem tovornem vozilu, da ga prehiti v klanec! V zagovor je Slovenac dejal, da je voznik šleparja vozil v hrib objestno :glare: ! Policija je še dodala, da je voznik tov. vozila posegel po pajserju in večkrat udaril Slovenca po glavi, k sreči, drugače bi mu lahko kaj naredil! Zaradi incidenta je bi narejen nadzor nad tov. vozilom in ugotovljeno, da je bilo prenaloženo, saj je skupna masa  tovornega vozila presegala neverjetnih 60t! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi na versysu sploh utripal na armaturki? A ni to gol motor brez zadev?

Na versysu utripa lučka, ko nišan zaklene BMW v okenček, pol pa sam pritisneš rdeč gumb in izstreliš raketo zemlja-zemlja :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno oblečeni možakarji na fotografiji so kvečjemu kakšni Afganistanci ali Pakistanci oz. prebivalci tiste regije. V Iran pa se ljudje že dolgo popolnoma normalno vozijo - prečkaš Turčijo in si že tam. Če si bambi61 in ti nekje med Teheranom in Shirazom požre kardan na novem GSA-ju, potem imaš dober razlog zakaj ne bi (več) imel BMW-ja.

 

 

Meni je tam zmanjkalo ognjene vode  :kva2: pa bi vseeno šel še enkrat z benflnom :OK: bi jo pa vzel še kakšen liter več  :notworthy:

 

ps: mogoče bo pa padel še enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na versysu utripa lučka, ko nišan zaklene BMW v okenček, pol pa sam pritisneš rdeč gumb in izstreliš raketo zemlja-zemlja :P

Ne se lagat,to je lucka ko mu olja zmanka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se lagat,to je lucka ko mu olja zmanka. :OK:

Ma kašna lučka za olje, kawa sploh ne ve kaj je olje, vozi tudi brez :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na versysu utripa lučka, ko nišan zaklene BMW v okenček, pol pa sam pritisneš rdeč gumb in izstreliš raketo zemlja-zemlja :P

 

Lucka zacne pr Vershacheju utripat takrat, ko odlomljen ventil ne gre vec globlje v bat. 215582_10150264110884056_648859055_90764

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj?Brez lucke al brez ola? :grim

obatroje :P

Lucka zacne pr Vershacheju utripat takrat, ko odlomljen ventil ne gre vec globlje v bat. 215582_10150264110884056_648859055_90764

s tole fotko me čisto na Snecija spominjaš..a sta kej v sorodu? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obatroje :P

s tole fotko me čisto na Snecija spominjaš..a sta kej v sorodu? :D

 

Upam, da sem voda v njegovem prvem kolenu  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj zelo dober in osebni prijatelj ( priznan in cenjen slovenski psiholog in psihister ) med drugim tudi redni profa na fakulteti, si je vzel 14 dni časa ( v prostem času in ne v službi ) da je na mojo izrecno prošnjo prebral vseh 777 strani tele "žajfnice".

 

No, po njegovih navedbah tako zanimivega strokovnega branja že dolgo ni imel!

 

Med drugim je navedel, da si takega "pacijenta", kot je sneci nikoli in nikakor ne bi privoščil v svojih skupinah. Razlog. Neozdravljiv primer. Je pe navrgel, da si nekako ne more in ne zna predstavljati, kakšne hude duševne travme in še kaj poleg tega, je moral revež - verjetno kot otrok preživljati, da ime še sedaj tako hude posledice.

 

In ja - da še jaz "PLJUC" na BMW.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Profesor Vid Pečjak, priznani žal pokojni doktor psihologije nam je na informativnem dnevu povedal, da nas je tričetrt tam v klopeh, ki smo prišli na ta inf. dan, zrelih za psihiatrično obdelavo in ne da bi druge štelali. Mislim, da je tvoj frend sedel eno vrsto pred menoj.

Jaz sklepam, da  mora biti Sneci vzoren primerek čvrstega uma z jasno življensko predstavo, da se še vedno upira bmflarskim razvajencem. Go Sneci, go!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj zelo dober in osebni prijatelj ( priznan in cenjen slovenski psiholog in psihister ) med drugim tudi redni profa na fakulteti, si je vzel 14 dni časa ( v prostem času in ne v službi ) da je na mojo izrecno prošnjo prebral vseh 777 strani tele "žajfnice".

 

No, po njegovih navedbah tako zanimivega strokovnega branja že dolgo ni imel!

 

Med drugim je navedel, da si takega "pacijenta", kot je sneci nikoli in nikakor ne bi privoščil v svojih skupinah. Razlog. Neozdravljiv primer. Je pe navrgel, da si nekako ne more in ne zna predstavljati, kakšne hude duševne travme in še kaj poleg tega, je moral revež - verjetno kot otrok preživljati, da ime še sedaj tako hude posledice.

 

In ja - da še jaz "PLJUC" na BMW.

Če je znan javnosti, ima ime, bojim pa se, da je to tvoj osebni zdravnik...

dolgo se nisi oglasil, sta skup šraufala? en na kolenih, drug stoje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je znan javnosti, ima ime, bojim pa se, da je to tvoj osebni zdravnik...

dolgo se nisi oglasil, sta skup šraufala? en na kolenih, drug stoje?

Lej,jaz mislim da so tri moznosti,zakaj si tak do BMWjasev,prva je da so te v mladosti BMWjasi prevec zlorabili,druga da so te premalo,tretje se moram pa se spomnit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Amato
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!