Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

V moji mladosti bmwja skor nisi videl

nekak razumljivo, ce si bil skos na kolenih, oni pa za tabo  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pricaju Mujo i Haso.Kaze Haso Muji:

- "Mujo ja mislim da sam ja gej.

- Kako gej? vozas li ti BMW po Montekarlu?

- Ne vozam.

- Ides li na izlet na Havaje?

- Ne idem.

-Pa Haso bolan! Ti nisi gej, ti si obicna pedercina.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, saj vsi v svojega zaljubljeni, ga božamo, gladimo, kopamo, negujemo, vzdržujemo. Obenem nas neizmerno vzburja, ker je tako močan in vedno se mu pustimo zapeljati.

Zato so imajo pametni Francozi besedi za avto in motor ženskega spola: la moto, la voiture.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče se ne buni v tej temi, samo čudim se, kaj vse boš še not potegnil :)

Ti se kar čudi in beri. Bo koristilo tvojim sivim celicam.

 

 

Zakaj bi se pa tja sploh vozil? 

In kam naj bi se po tvoje kdo sploh peljal? Mene si okracal, ker sem se vozil po SLO med prazniki, njega zaradi te vožnje.

Pa ne moremo vsi na trajektih viset. Praviš, da so že polni benfel, kam naj potem še mi naše Motorje sparkiramo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pedri,ritopiki se leps slis. :kva2:

 

Ritopikarstvo se je začelo pojavljati s strani bmw kafetarjev tekom teme, nonstop mi naprej mečejo nekega mojega "fanta" in podobno.

 

Tako da verjamem, kar pišejo drugi, da je očitno med bmwjaši zadeva zelo popularna.

 

Tukaj pa najbrž izvor

http://constitutionalistnc.tripod.com/hitler-leftist/id12.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar čudi in beri. Bo koristilo tvojim sivim celicam.

 

 

In kam naj bi se po tvoje kdo sploh peljal? Mene si okracal, ker sem se vozil po SLO med prazniki, njega zaradi te vožnje.

Pa ne moremo vsi na trajektih viset. Praviš, da so že polni benfel, kam naj potem še mi naše Motorje sparkiramo.

 

Kolkokrat si bil na Mamutih? meni pač ne dišijo take vožnje, da se peljem pozimi v soli in snegu 50km v neko vuko..., se ga 3 dni nalivam z alkohol in spim pri minusu v šotoru.

 

Da ne bodo narobe mamuti razumeli, jih pa podpiram pri njihovi prireditvi, ki pa vendar kaj dosti z motorizmom nima skupnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, saj vsi v svojega zaljubljeni, ga božamo, gladimo, kopamo, negujemo, vzdržujemo. Obenem nas neizmerno vzburja, ker je tako močan in vedno se mu pustimo zapeljati.

Zato so imajo pametni Francozi besedi za avto in motor ženskega spola: la moto, la voiture.

la moto je srednjega spola ... torej bo treba namesto gejev , pesdrov in pederčin poiskati nam še neko neznano besedno  formulacijo ... razen če napišemo moteur .. samo če to izgovorimo se pri nas bolj sliši na mater ... beseda za tak odnos z materjo je pa še malce bolj redka kot gej in ostale ..

ker pa vozniki bmflov - vsaj besedno - želijo podreti vse kar leze in gre bi rekel , da so univerzalci in ne točno opredeljena skupina s točno določenim ciljem ...

in na koncu pridemo do tega  da vozniki povešenih jošk in propelerčkov v resničnosti ne odstopajo od povprečja voznikov drugih znamk....

če torej vzamemo povprečje so samo pri denarju malce bolj razsipniško neracionalno kot večina ostalih ...rezultat pa je isti - mal so čudni ..

pelemo se pa vsi ....tisti k se ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam...

 

poveljuje jim pa ta oz. tale :D

 

kmet2.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolikor se da iz druge fotke razbrati je kawasaki pred vsemi ostalimi...zdej al je prostitutek al pa šef..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej jih modela to sta pa vidva Gift in Snecer,lepo lepo da sta liberalna :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, LA je določni člen ženskega spola. Srednjega spola Francozi nimajo.

ok prou ....   ..... ..... LA propelerčk fahrerji.... :P  

 

un na zrx-u ma zadej u torbi lutko k ma v mednožju propelerč ... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkokrat si bil na Mamutih? meni pač ne dišijo take vožnje, da se peljem pozimi v soli in snegu 50km v neko vuko..., se ga 3 dni nalivam z alkohol in spim pri minusu v šotoru.

 

Da ne bodo narobe mamuti razumeli, jih pa podpiram pri njihovi prireditvi, ki pa vendar kaj dosti z motorizmom nima skupnega.

Na Mamutih niti enkrat. Tudi meni pijančevanje ni prioriteta v življenju. Pri minusu pa sem že spal v spalki v skednju.

Daj napiši enkrat kaj konkretno po tvoje je motorizem. Mogoče še ostali sprejmejo tvoj katekizem. Če že versysa ne bodo vsi kupili.

Pa, da ne bova čisto offtopic. :jezik: bmw treiberjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh jebenti, zdej so pa Mamuti najhujš pijanica ratala. Pridte enkrat gor, pa boste vidli, kako in kaj se gre.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh jebenti, zdej so pa Mamuti najhujš pijanica ratala. Pridte enkrat gor, pa boste vidli, kako in kaj se gre.

Če leti name, si malo pomešal. Trije odgovori, samo en se nanaša na Mamute.

Pa hvala za povabilo. Samo življenje je prekratko, da bi počel tuje neumnosti. Še za lastne mi bo verjetno zmanjkalo časa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Amato
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!