Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Uh jebenti, zdej so pa Mamuti najhujš pijanica ratala. Pridte enkrat gor, pa boste vidli, kako in kaj se gre.

 

 

... PRIDEM ....  :P

 

 

 

ps.

... sam pit sem pa čist nehu ...   :(

 

 

 

 

.

... aja, pa da ne bom čist off topic ... 

 

:jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:

 

.... vsem, k vam bimer ni všeč zato, ker nimate zadost dnarja da bi ga kupil ...  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh jebenti, zdej so pa Mamuti najhujš pijanica ratala. Pridte enkrat gor, pa boste vidli, kako in kaj se gre.

kdr jst k teb pridem, se mi ponavadi po 30% žurke film utrga...bo že nekaj na tem :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... PRIDEM ....  :P

 

 

 

ps.

... sam pit sem pa čist nehu ...   :(

 

 

 

 

.

... aja, pa da ne bom čist off topic ... 

 

:jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:  :jezik:

 

.... vsem, k vam bimer ni všeč zato, ker nimate zadost dnarja da bi ga kupil ...  :P

dnarja ko peska, sam ne za bmflo, pljuc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ritopikarstvo se je začelo pojavljati s strani bmw kafetarjev tekom teme, nonstop mi naprej mečejo nekega mojega "fanta" in podobno.

 

Tako da verjamem, kar pišejo drugi, da je očitno med bmwjaši zadeva zelo popularna.

 

Tukaj pa najbrž izvor

http://constitutionalistnc.tripod.com/hitler-leftist/id12.html

Po eni strani ti dam prav,ker BMW znacka cisto spremeni karakter ,tako da je vse mozno,po drugi strai pa nisem cisto preprican glede tvojega fanta,a ima on tudi BMW. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

la moto je srednjega spola ... torej bo treba namesto gejev , pesdrov in pederčin poiskati nam še neko neznano besedno  formulacijo ... razen če napišemo moteur .. samo če to izgovorimo se pri nas bolj sliši na mater ... beseda za tak odnos z materjo je pa še malce bolj redka kot gej in ostale ..

ker pa vozniki bmflov - vsaj besedno - želijo podreti vse kar leze in gre bi rekel , da so univerzalci in ne točno opredeljena skupina s točno določenim ciljem ...

in na koncu pridemo do tega  da vozniki povešenih jošk in propelerčkov v resničnosti ne odstopajo od povprečja voznikov drugih znamk....

če torej vzamemo povprečje so samo pri denarju malce bolj razsipniško neracionalno kot večina ostalih ...rezultat pa je isti - mal so čudni ..

pelemo se pa vsi ....tisti k se ..

Pdremo vse ,tud vevrce ce nam na drevo ne uidejo. :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bil v ZDA, povej nam :)

Sem se sedaj,ampak onih dveh pa res nisem kontroliral kaj pocneta,je pa vse mozno ,ker imata BMW.Dobro jutro vsem,upam da vam streha ne pusca direkt na motor,pri nas je sonce,brez oblaka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pdremo vse ,tud vevrce ce nam na drevo ne uidejo. :OK:

A to si mislu, medtem ko vozite Bmfla? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je  :kmet: 2 danes?

 

aja  :scut:

 

Sinoči je 23-letni Romun izkoristil nepazljivost lastnika BMW-ja, ki je pred gostilno v Mariboru pustil ključe v svojem vozilu. Romun se je z avtom odpeljal proti Ljubljani, pri Domžalah pa trčil v odbojno ograjo in se lažje poškodoval.

 

V četrtek okoli 22.30 ure je 23-letni Romun na parkirnem prostoru gostinskega lokala na Šentiljski cesti v Mariboru ukradel odklenjen osebni avtomobil znamke BMW 525. Lastnik je v ključavnici vozila pustil originalne ključe.

Romun se je z vozilom odpeljal v smeri Ljubljane, kjer je na avtocesti A1 Celje-Ljubljana, na odseku med Krtino in Domžalami, zaradi neprilagojene hitrosti trčil v odbojno ograjo. Voznik je v nesreči utrpel lahke telesne poškodbe in je bil z reševalnim vozilom odpeljan v Klinični center Ljubljana. Tam je kršil javni red in mir, saj se je nedostojno vedel do osebja, policistov ter izzival k pretepu. Ker ni upošteval odredb policistov, so mu ti odredili pridržanje do streznitve. Policisti ga bodo kazensko ovadili pristojnemu tožilstvu in ustrezno oglobili.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica si tok bolestno zeli BMW motor, da ne more zdrzat brez pisanja v tej temi.

 

Vsakič, ko gnoji in stresa svoj bes ob onaniranju v tej temi, si domislja, da se vozi z GS-ko po svojem fantazijskem svetu.

 

PS: Sneckica...priznej, da se dobr pele!

 

 A vsakic stoppie delas, ko se mem princeske peles. Al sam takrat, ko ti zmaj ne uspe zazgat gum? :smoke:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega mavričnega pa žal ne razumem.

 

Se mi je zdelo, da ne bo slo. Prevec intenzivno fantaziras.   :smoke:

post-478-0-82732800-1415377661_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da ne bo slo. Prevec intenzivno fantaziras.   :smoke:

Kaj ti prosiš za pomoč pri razlagi slike? Al si se izgubil v bmw priročniku? :D

Bi se kaj več oglašal, pa kopujem motor ;) ... Upam da niste užaljeni? :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti prosiš za pomoč pri razlagi slike? Al si se izgubil v bmw priročniku? :D

Bi se kaj več oglašal, pa kopujem motor ;) ... Upam da niste užaljeni? :

 

Si ti predzenik Sneckicejevih groupies-k? 

 

Sorry mate, but you sound like one of them.   :smoke:

post-478-0-96890100-1415379538_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti prosiš za pomoč pri razlagi slike? Al si se izgubil v bmw priročniku? :D

Bi se kaj več oglašal, pa kopujem motor ;) ... Upam da niste užaljeni? :

Verjetno ne rabis nasveta kaj kupit,BBMMWW seveda,bos vide kako se bos spremenil in poboljsal,da ne bos same buce sadil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneckica . . . 

 

Jadrolinija je odkar si ti njihov reden clan posadke dala ven razpis, da isce najugodnejsega ponudnika Versachejev.

Z njimi bodo zamenjali obstojece resilne jopice.

So namrec bolj plovni in zaradi ekstremno grdega izgleda so na dalec veliko bolj opazni, kakor zivo oranzni resilni jopici.   :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Amato
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!