Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Verjamem strokovnjaku na besedo.

Ti imaš kaj za povedati? najbrž še po suhem nisi tam niti približno vozil

ti da komu verjameš :kva1: :kva1: :kva1:

 

najbolje da tebe vprašam kje sem se vozil, saj ti itak vse najbolj in najbolj kvalitetno veš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti da komu verjameš :kva1: :kva1: :kva1:

 

najbolje da tebe vprašam kje sem se vozil, saj ti itak vse najbolj in najbolj kvalitetno veš :slap:

 

Za začetek lahko napišeš, kolikokrat si bil na mamutih :) pol se pa tolči po betici

 

Po možnosti z GSko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek lahko napišeš, kolikokrat si bil na mamutih

Kdaj pa ti prideš? Tvoj klon se je že pojavil gor, tebe pa še ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je moj klon? :)

 

Meni je škoda motorja za sol in sneg, se ne vozim več pozimi pa tudi sicer nisem pristaš takšnih prireditev, podpiram pa entuziaste, ki počnejo nenavadne reči, čeprav najbrž malce klonirane po kakšnem nemške srečanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je moj klon? :)

 

Meni je škoda motorja za sol in sneg, se ne vozim več pozimi pa tudi sicer nisem pristaš takšnih prireditev, podpiram pa entuziaste, ki počnejo nenavadne reči, čeprav najbrž malce klonirane po kakšnem nemške srečanju.

Ja kdo le Snecer2  :kva1:

 

Pa kar doma ostani,drugače te bo treba s šlep službo gor pripeljat pa prvo pomoč nudit ker boš imel previsok utrip in plitvo dihanje,skratka sami problemi  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo le Snecer2  :kva1:

 

Pa kar doma ostani,drugače te bo treba s šlep službo gor pripeljat pa prvo pomoč nudit ker boš imel previsok utrip in plitvo dihanje,skratka sami problemi  :)

 

Baje da eni niso razumeli, da 4 kolesa niso zaželjena in so se s SUVi gor pripeljali.

 

Ti je kaj znano? :) 

 

Pripovedke iz toplega sedeža v avtu imajo povsem drugo težo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahko s trajektom prideš gor :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da eni niso razumeli, da 4 kolesa niso zaželjena in so se s SUVi gor pripeljali.

 

Ti je kaj znano? :)

 

Pripovedke iz toplega sedeža v avtu imajo povsem drugo težo.

Pripovedke iz interneta in toplega kauča doma imajo tudi drugo težo.

 

Ti je kaj znano  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. Namesto hudih in dragih kramplov je pa tud super varianta debela vrv, namotana okrog koles.

Še boljša je pasja veriga namotana okoli koles. Sprobano.

 

 

 

 

Pa kar doma ostani,drugače te bo treba s šlep službo gor pripeljat pa prvo pomoč nudit ker boš imel previsok utrip in plitvo dihanje,skratka sami problemi  :)

Brez trajekta ni šans.

 

 

 

Baje da eni niso razumeli, da 4 kolesa niso zaželjena in so se s SUVi gor pripeljali.

 

Ti je kaj znano? :)

 

Pripovedke iz toplega sedeža v avtu imajo povsem drugo težo.

SUVi so dovoljeni edino za pomoč onemoglim. Ostalo pa kot si napisal.

 

Benfe pa so itak vsaka v svojem razredu za enih 30 do 60kg pretežke za off road avanture. ČE sem s svojim že zašel v kakšno luknjo sem ga, če ne drugače, dvignil in obrnil nazaj. Ne predstavljam si kako bi to naredil z +200kg benfo in na neravnem terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljša je pasja veriga namotana okoli koles. Sprobano.

 

 

 

Brez trajekta ni šans.

 

 

 

SUVi so dovoljeni edino za pomoč onemoglim. Ostalo pa kot si napisal.

 

Benfe pa so itak vsaka v svojem razredu za enih 30 do 60kg pretežke za off road avanture. ČE sem s svojim že zašel v kakšno luknjo sem ga, če ne drugače, dvignil in obrnil nazaj. Ne predstavljam si kako bi to naredil z +200kg benfo in na neravnem terenu.

Vse je v tehniki in motoriki  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je Kmet2 prišel na Mljet? :)

veslal je, mi smo šli pa s trajektom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še boljša je pasja veriga namotana okoli koles. Sprobano.

 Ne predstavljam si kako bi to naredil z +200kg benfo in na neravnem terenu.

nima vsak moped toliko prostora med vilicami zadnje nihajke in gumo ...

 

približno 200kg ima moj suzuki ko je naložen in napojen.. 153 suhe teže .. tekočine cca 20 kg ( 1,8l olja + 19l bencina + tekočina za voznika) ... šipca z nosilci , stranske torbe , mufi na balanci ,, tank torba ,  orodje , rezervni deli za moped in voznika  ( svečke , ketnsprej , merilec globine profila ---- :hmm:   aja to sm že napisal pod tekočino za voznika , skret papir , .. .) hrana , pijača , nosilec za zastavco in nalepka BMK....

ja BMK prevaga ... :P

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive so te fotke prevrnjenih BMW-jev. Folk marsikaj poskusi in preceni svoje zmogljivosti, okoliščine ter gabarite motorja, nakar se zgodi kar se zgodi.

 

Pa vendar je mojster tisti, ki se je zvrnil večkrat kot si ti sploh poskusil. Z drugimi besedami, z motorji, ki so v garažah in s katerimi se ravna v rokavičkah, se to ne more zgoditi in o njih bo težko najti tak material na netu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive so te fotke prevrnjenih BMW-jev. Folk marsikaj poskusi in preceni svoje zmogljivosti, okoliščine ter gabarite motorja, nakar se zgodi kar se zgodi.

 

Pa vendar je mojster tisti, ki se je zvrnil večkrat kot si ti sploh poskusil. Z drugimi besedami, z motorji, ki so v garažah in s katerimi se ravna v rokavičkah, se to ne more zgoditi in o njih bo težko najti tak material na netu ;)

teli ki pišejo iz naslonjača še peš ne bi prišli čaz....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej, butnes 20 jurjev ves vesel, da mas garancijo pa vse, soncna sobota zjutrej, se zrihtas, osedlas pa hoces it, pa se ti zacne neki zmrdvt motor....kok huda sobota more bit to. :grrr Ce pa ze upali, pa celo pot en butast obcutk, da neki ni kul. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!