Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Pol crkne :)

 

Bolje salter, kakor ventil v batu. 

 

Star stajerski pregovor pravi: Bolje skurjen salter na BMW-ju , kakor zlomljen ventil zapicen v batu Versysa...

 

AKA Versys ikebana   :smoke:

post-478-0-44476500-1415734417_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če jih je 4 prodanih, tut ne

no od  v sloveniji registriranih suzukijev gn 400 se vozita oba ... moj pa en iz tolminskega ... torej 100% ..

kar bi za kateri drug model težko trdili ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lej jo Sneckico...   :004

 

A spet hrepenis po  GS-kah? 

 

Sej bo, sej bo...,mors verjet vase...enkrat ti bo ratal in si jo bos lahko privoscil ... sam ne obupat !!!  Brez sanj ni nic  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni jasno, kak je lahko folk tolk primitiven, da si kupi Bmw boxer, pa Sneci skoz opozarja, da je to napačen nakup, metanje dnara skoz okno in je mnenja, da je pravi nakup Versys, vse te revije, ki GS model postavljajo na tron, so pa sponzorirane s strani BMW, še MS je isti, sama korupcija, prav maš Sneci, vsi smo zavedeni, zato si bom na spomlad privoščil Laha :grim , da popravim vtis zavedenosti :smoke: , razn, če tudi tu neom brcno v temo, kot že 19 let doslej, ma kaj češ, osel gre na led vedno znova in znova, nepopravljiv :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni jasno, kak je lahko folk tolk primitiven, da si kupi Bmw boxer, pa Sneci skoz opozarja, da je to napačen nakup, metanje dnara skoz okno in je mnenja, da je pravi nakup Versys, vse te revije, ki GS model postavljajo na tron, so pa sponzorirane s strani BMW, še MS je isti, sama korupcija, prav maš Sneci, vsi smo zavedeni, zato si bom na spomlad privoščil Laha :grim , da popravim vtis zavedenosti :smoke: , razn, če tudi tu neom brcno v temo, kot že 19 let doslej, ma kaj češ, osel gre na led vedno znova in znova, nepopravljiv :OK:

 

Trenutno vidim kot bestbuy Yamaha Mt-09 tracer

O lej jo Sneckico...   :004

 

A spet hrepenis po  GS-kah? 

 

Sej bo, sej bo...,mors verjet vase...enkrat ti bo ratal in si jo bos lahko privoscil ... sam ne obupat !!!  Brez sanj ni nic  :smoke:

 

valveletgo-piston.jpg

 

Imaš prav, ne morem si privoščiti, da bi bila zadeva nonstop po servisih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega je na gskah kolko hočeš, pač kriplavi zračno hlajen agregat

Kawasaki Versys Valve Problem! - ADVrider 650r 'premature' valve falure : KawiForums.com Kawasaki Forum Premature Chain Failure - Kawasaki Versys Forum

 Versys Fuel Pump Failure - Nelson's Adventure

I have an engine problem. - RiderForums.com
Število objav: 11
2 feb 2013
Število objav: 12
12 mar 2012
 
 
 
 
2011 Kawasaki Versys 650 starter problems - Bike Chat Forums

Kawasaki is issuing a recall for theVersys 650 due to a risk of the passenger footpegs falling off.

 

Kawasaki ER6N/F Versys 650 Valve issues..
 
For Malaysian owners, this issue have been a major talking point within the owners of the 650 parallel engines.
 
Engine were blowing left and right!! Most of the case, a broken exhaust valve ( if i am not mistaken) was the culprit. A couple of my riding buddies experience this issue and it's not a cheap fix. Cost of repairs started from RM5k upwards to RM15k depends on the damage engine. This has made the price of the bike in the used market plummet down so badly. Everybody is selling off their bikes. 

 

jebote vodn hlajenje .. ti nč ne pomaga če maš pa pol zračn hlajenje bata pa blajerce k ti ventil odfuka ..

 

vsak motor se lohk pokvar..pa čist nobenmu tega ne prvošm sam tko je in bo.. in več se vozmo več šans mamo da bomo moral popravljat... 

sej je res da če je en motor 40 al pa 50% dražji od konkurenta v klasi da bi moral bit manj pokvarljiv sam to ni in ne bo nikol več tko ..

 

včas je veljal rek ( in to desetletja pred tem ko si imel ti prvo šanso skakat iz desnga v levga) da če kupiš bmflo si dobr do groba....in vidim veliko starih bmflov k se čist lepo furajo in so preživeli prvega in mogoče že drugega lastnika ..

 

tkole ti bom povedal - eno je zajebancija pa drkanje lastnikov drugih znamk v glavo ...

 

čist nekej druzga je pa trditi da je en motor v vseh pogledih superioren glede na druge pa čeprav je v resnici glih tko kanta kot vsi ostali...

 

zdej se pa mal skulirej pa probej bit lepo nenormaln kot ostali .. vsaj mal ..

pa dej ker pljuc pa bruh po bemflah ...sam to tak lep mastn ne pa tok kisu de blok prežre v 3 sekundah...

lažje ti bo živet pa bolš volje boš ... pa bolj boš užival k se boš vozu k ne boš tolk obremenjen s konkurenčnimi znamkami ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni jasno, kak je lahko folk tolk primitiven, da si kupi Bmw boxer, pa Sneci skoz opozarja, da je to napačen nakup, metanje dnara skoz okno in je mnenja, da je pravi nakup Versys, vse te revije, ki GS model postavljajo na tron, so pa sponzorirane s strani BMW, še MS je isti, sama korupcija, prav maš Sneci, vsi smo zavedeni, zato si bom na spomlad privoščil Laha :grim , da popravim vtis zavedenosti :smoke: , razn, če tudi tu neom brcno v temo, kot že 19 let doslej, ma kaj češ, osel gre na led vedno znova in znova, nepopravljiv :OK:

zase govor kok si zaveden ..

trenutno je po vzdušju v MS temah best buy anglež.. 

men ne more noben sikat da je pod motorjem kaka kaplca olja ! JST SM HUDO DRAGO PLAČAL DA IMAM TO SERIJSKO KAR DRUGI TUD PO POSEBNI ŽELJI NE MORJO DOKUPT !!!

pljuc po bemflah pa versačijih ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za GSko pravijo, da je superiorna, vse revije in lastniki dok jo imajo.

 

Potem se pa plošča obrne.

 

Če ne bi bilo interneta, bi jih še več nasedlo.

baje da kar drži da je superiorna v voznih lastnostih in količini vgrajenih hi tech  komponent... 

brezkompromisno trditi da je nek motor superioren v kvaliteti izdelave , materialov in vzdržljivosti je pa v teh časih milo rečeno absurd...

 

če ne bi bilo interneta bi vsi kupovali versačije ... tako imajo pa nekateri srečo...

 

tud jaz moram priznat da me je zanč na črnuski obvoznci prot rondoju nascal in opral en r1000rr v štartu ... res pa je da je uporabil en goljufiv trik : dvignu ga je na zadnje kolo in si s tem nepravilno zmanjšal kotalni upor ...drgač bi mu trda predla ..tko je pa men moj predu ...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz sem ga kupil preko interneta

 

Tebe so spocel preko interneta.  :smoke:

 

PS: mogoche se motim . . .uhka so te tud kupil preko interneta...sicer mocno dvomim... bolj verjetno, da so moral fajn placat, da so se te losal 

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima vsak moped toliko prostora med vilicami zadnje nihajke in gumo ...

 

približno 200kg ima moj suzuki ko je naložen in napojen.. 153 suhe teže .. tekočine cca 20 kg ( 1,8l olja + 19l bencina + tekočina za voznika) ... šipca z nosilci , stranske torbe , mufi na balanci ,, tank torba ,  orodje , rezervni deli za moped in voznika  ( svečke , ketnsprej , merilec globine profila ---- :hmm:   aja to sm že napisal pod tekočino za voznika , skret papir , .. .) hrana , pijača , nosilec za zastavco in nalepka BMK....

ja BMK prevaga ... :P

Sem napisal +200kg benfo.

Ja, verige tudi ni priporočljivo namotat okoli litih felg.

 

 

 

Ma dej, butnes 20 jurjev ves vesel, da mas garancijo pa vse, soncna sobota zjutrej, se zrihtas, osedlas pa hoces it, pa se ti zacne neki zmrdvt motor....kok huda sobota more bit to. :grrr Ce pa ze upali, pa celo pot en butast obcutk, da neki ni kul. :huh:

Kot da si opisal dučeja.

 

 

 

Bolje salter, kakor ventil v batu. 

 

Star stajerski pregovor pravi: Bolje skurjen salter na BMW-ju , kakor zlomljen ventil zapicen v batu Versysa...

 

AKA Versys ikebana   :smoke:

Tale ku..eva slika bata je v tej temi kot Slakova Golica na veselici. Če se ne pojavi vsake pol ure, ni pravi filing. Dajte si jo nalimat na monitor in ne gnjavite več z njo. PA saj nismo dementni, da bi jo morali skozi gledat.

Pa še tema je o benfah.

 

 

 

Trenutno vidim kot bestbuy Yamaha Mt-09 tracer

 

valveletgo-piston.jpg

 

Imaš prav, ne morem si privoščiti, da bi bila zadeva nonstop po servisih.

Koliko ima nosilnosti? Po domače, koliko jo lahko otovoriš - prtljaga, voznik + ančka.

Imam ponavadi še več prtljage zraven kot thumper.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem napisal +200kg benfo.

Ja, verige tudi ni priporočljivo namotat okoli litih felg.

 

Koliko ima nosilnosti? Po domače, koliko jo lahko otovoriš - prtljaga, voznik + ančka.

Imam ponavadi še več prtljage zraven kot thumper.

ja in se zmotil ... pri raznih manevrih na mestu je važna skupna teža motorja s prtljago in vsemi dodatki - po domaž kolk pokaže vaga ...

+200kg je tista napaka ...    +300kg je pravilno ..

za primerjavo : varaderka 1000 in GSA imata oba okol 260 kg ja? sam da je GSA (po pisanju in govorjenju) lahkoten motorček , varaderka pa težka krava !!!??? WTF a so švabske kile četrt lažje kot druge ? ali so res bmfle dejansko za četrtino lažje kot ostali ???

 

ker nateg je pol to ... zvišujejo tovarniški podatek o teži motorja da ne bi prišla predraga kila motorja ???

 

Nosilnost? O kakem kombiju je sedaj govora?

ja ..ravno včeraj sva se z eno mojo stranko pogovarjala ... kawa zx6r ima max dovoljeno nosilnost 160 kg po papirjih...dec ma 115 njegova pa 70 ..  torej sta ilegalna ko se peljeta oba ... tolk o nosilnosti in njene pomenu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in se zmotil ... pri raznih manevrih na mestu je važna skupna teža motorja s prtljago in vsemi dodatki - po domaž kolk pokaže vaga ...

+200kg je tista napaka ...    +300kg je pravilno ..

za primerjavo : varaderka 1000 in GSA imata oba okol 260 kg ja? sam da je GSA (po pisanju in govorjenju) lahkoten motorček , varaderka pa težka krava !!!??? WTF a so švabske kile četrt lažje kot druge ? ali so res bmfle dejansko za četrtino lažje kot ostali ???

 

ker nateg je pol to ... zvišujejo tovarniški podatek o teži motorja da ne bi prišla predraga kila motorja ???

 

ja ..ravno včeraj sva se z eno mojo stranko pogovarjala ... kawa zx6r ima max dovoljeno nosilnost 160 kg po papirjih...dec ma 115 njegova pa 70 ..  torej sta ilegalna ko se peljeta oba ... tolk o nosilnosti in njene pomenu ..

Thamper pelji enkrat GSA in drugič Varadero ti bo takoj jasno o kateri lahkotnosti se govori  :grim

Na mestu sta pa oba kravi če si bl piščanščkaste postavce :kva1:

O nosilnosti ko grem na potovanje pa sem zmerom v ilegali jaz 110,moja 70 in prtljaga pa smo čez dovoljeno max obremenitvijo.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 180

ZX6r pa ni ravno motor za dve osebi

 

p.s.

Moraš ločit maso in težo. Bmw pri isti masi ima drugačno težo na Zemlji, zanj ne veljajo fizikalni zakoni in gravitacija kot za ostale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam 180

ZX6r pa ni ravno motor za dve osebi

 

p.s.

Moraš ločit maso in težo. Bmw pri isti masi ima drugačno težo na Zemlji, zanj ne veljajo fizikalni zakoni in gravitacija kot za ostale

Vrjetno ti je ciklistika,ergonomija in ostale besede ki se navezujejo na vožnjo motorja tuje....

P.S. bolj se mi zdi da gravitacija in fizikalni zakoni ne držijo za tebe......VERSUPERSNEC....bi se ti lohk rekl  :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko te tujke na kratko obrazložiš?

 

Bi rekel, da je to kar velik problem bmwja, ki ima polno elektronskih pomagal, da je vse skupaj vozno oziroma da uravnava človeški faktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko te tujke na kratko obrazložiš?

 

Bi rekel, da je to kar velik problem bmwja, ki ima polno elektronskih pomagal, da je vse skupaj vozno oziroma da uravnava človeški faktor.

Ne bom ti jih razlagal ker veš kaj pomenijo in spet trolaš :grim

 

Japonci se zgledujejo po BMW-ju in vsako leto imajo japonski motocikli več kopiranih elektronskih pritiklin...........a to pomeni ,da je Kawasaki vsako leto manj vozen ali pa mogoče lovi samo korak z tehnološkim napredkom :grrr

 

A ti moram tudi tukaj kaj prevajat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!