Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

ti si napisal da vidiš bmw pred luno.. ko gledaš sliko zgleda kot da je bmw pred zemljo :P :P ... oziroma moje tolmačenje je da ni za bmwjem luna ampak zemlja...

 

Če pa bi rekel kaj je za.. se pravi gledano zrcalno sliki... bi pa ti dal prav :P ..

 

Ja .. snecerja sem najel za odvetnika... ;) te si ga pa ti najemi če ga upaš? :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci davajo vso to nesnago na motor samo zaradi tega da bi osvojili razvajence kateri ne vidijo čez bmw ja :P :P :D :D

 

In če se ne motim, bo šel bmw korak naprej, naredil kavni avtomat, in pa za na sedež boš dobil posebne hlače z odprtino spodaj, da boš lahko odvajal blato in vodo iz telesa kar med vožno :D   :P

To bo BMW naredil samo za Vas seronje (tipa Ti, Sneckica in Giftica ), ker ze itak serjete kot kokosi, kjerkoli vam pac iz riti pade.  :smoke:

 

PS: trudijo se pac ustrect tudi cudnim ciljnim skupinam...vse za socialni mir in higieno mednozja

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem pa se po Luni vozijo :)

3228e85aff6f63b2c29797b7047f9821_zpsf1ee

sam radialnih zavornih čeljusti pa noben od vas strokovnjakov ni opazil<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Na Luni je..... torej delan za Luno.

 

Geografija samo do prve kavarne? :)

 

ti nimaš prostorske predstave...  temu se reče da je pred zemljo ...

pelji si ga dumu :jezik:

pa na dieto ga daj ..kak odojk pa pir nej snede .. k tole k zdej je ma slabe vplive ..

 

To bo BMW naredil samo za Vas seronje (tipa Ti, Sneckica in Giftica ), ker ze itak serjete kot kokosi, kjerkoli vam pac iz riti pade.  :smoke:

 

a ti res ne moreš brez teh žaljivih pomanjševalnic?  

če ne moreš komunicirati brez pa pojdi v to temo http://www.motosvet.com/tabla/topic/38386-podjenje-eden-druzga/

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče si ti za luno, tu vidim Bmw pred luno, luna je zadaj, za luno pa verjetno ti, se te ne vidi, verjetno nisi omembe vreden :grim

Čak mal, malo verodostojnosti mora biti pa tudi v tej temi!

Če v planetu zadaj ne prepoznaš zemlje in tebi predstavlja luno, to lahko pomeni le to, da si ti na luni doma!(verjetno tudi na sliki)  Le to mi ni jasno, ali si na zemeljski MS povezan preko kakšnega hudega WIfI ali kakšnega drugega Fifi?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japonci davajo vso to nesnago na motor samo zaradi tega da bi osvojili razvajence kateri ne vidijo čez bmw ja :P :P :D :D

 

In če se ne motim, bo šel bmw korak naprej, naredil kavni avtomat, in pa za na sedež boš dobil posebne hlače z odprtino spodaj, da boš lahko odvajal blato in vodo iz telesa kar med vožno :D   :P

Ja no sej vse veš,nemci delajo motorje za čim boljše počutje voznika,japonci pa da se prodaja študentom in tistim ki eno leto vozijo motor in so že pojedli celo pamet motorznanstva in ostale Snecerje in Gifte  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal, malo verodostojnosti mora biti pa tudi v tej temi!

Če v planetu zadaj ne prepoznaš zemlje in tebi predstavlja luno, to lahko pomeni le to, da si ti na luni doma!(verjetno tudi na sliki)  Le to mi ni jasno, ali si na zemeljski MS povezan preko kakšnega hudega WIfI ali kakšnega drugega Fifi?!

Izgleda da ste vsi japonoljubci mal švohni v prostorski predstavi...............BMW ni ne za luno na pred luno ne pod luno.....slika prikazuje bmfla NA luni!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že jaz pojasnil,ne rabiš plonkat.

Se opravičujem,ponavadi preskočim tvoje poste.... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda da ste vsi japonoljubci mal švohni v prostorski predstavi...............BMW ni ne za luno na pred luno ne pod luno.....slika prikazuje bmfla NA luni!!

 

je na zemlji že zmanjkalo placa za BMW odpadke, pa jih tja gor vozijo.....sej za drugam tko ni.... :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je na zemlji že zmanjkalo placa za BMW odpadke, pa jih tja gor vozijo.....sej za drugam tko ni.... :)

Ma sej ti bom dal en krog,ne bit užaljen k ti ga zadnjič nism hotu dat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Snecer sej ti ga bom posodu za aprila  :) sam brez ljubosumja prosm :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ti bom dal en krog,ne bit užaljen k ti ga zadnjič nism hotu dat :D

Pa bo vzdržal celega brez postanka v kokpitu in dolivanja olja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej ti bom dal en krog,ne bit užaljen k ti ga zadnjič nism hotu dat :D

 

Si mi ponujo uno bemflico ja.... zelo lepo od tebe, cenim to prijatelj.... ampak raje grem peš na OMW na kofe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mi ponujo uno bemflico ja.... zelo lepo od tebe, cenim to prijatelj.... ampak raje grem peš na OMW na kofe :P

maš prav, itak una bemflica ne gre nikamor, pol ga pa moram vedno čakat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mi ponujo uno bemflico ja.... zelo lepo od tebe, cenim to prijatelj.... ampak raje grem peš na OMW na kofe :P

 

Pa niti njegova ni :) ne nasedaj, ni tisto prava bwmfla.

maš prav, itak una bemflica ne gre nikamor, pol ga pa moram vedno čakat :D

 

A je ni na Nanosu iz obupa porinil čez rob?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!