Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ujeli objestneže "invalide" v objektiv..................avtorske pravice so podeljene kolegu Snecerju... :grim

10409554_1501152440144292_4394219559834410386743_1501152613477608_50456709627265

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak to da sta parkirala tam? :) ok, ti imaš kategorijo... :) ampak drugi GSA fahrer

Mentalnim invalidom, je tisti plac namenjen, tako, da sem jima kar svetoval parkiranje na označenem prostoru :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mentalnim invalidom, je tisti plac namenjen, tako, da sem jima kar svetoval parkiranje na označenem prostoru :P

Dobr da te mava  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piss_on_BMW.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je voda od hladilnika ali bencin, nekaj pušča, to je ziher

 

... po mojem prostata .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... za razliko od BMW lastnikov, ki pa lulajo kar po....

ecb192fc883c6d6edba6a313b0d19b89_zpse336

 

 

To je zato, ker si mi "fahrer-ji" to lahko privoščimo! :eek:  

Naj razložim:

 

Ko "fahrer-ji" čustveno štepamo svoje kvalitetne kilometre, vsake toliko na cestah srečamo kake japonske dokolesne polizdelke.....vam povem, jeba, ker nas tisti hip srat prime! :grim

In ker imamo na srečo dovolj velike kufre, v njih ravno za take primere tovorimo vedno vsaj 20 frišnjih gat....jasno, z BMW logotipom  :ras:     

Tiste gate, ki jih na koncu ne pokakamo in polulamo, uporabimo za brisanje olja na naših bavarskih sektretih..........al je glih obratno, se ne spomnim sedaj :hmm:

V glavnem, te usrane in poscane gate, potem tudi domov tovorimo, ker teli naši kufri res dihtajo "sehr gut", tako da nič ne kaplja in ne smrdi iz njih, tudi ko parkiramo na OMV direkt pred mizo, za katero "đapanezerji" ravno uživajo v svoji sveži kafici.......tega jim res ne želimo kvariti s svojimi posranimi bmw gatami  :evilgrin:  

 

Evo, sedaj veste.......zakaj imamo tako kvalitetne kufre :kva2:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je voda od hladilnika ali bencin, nekaj pušča, to je ziher

Lahko, da se je kakšna huda bejba slinila okoli njega, pa mu je prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker si mi "fahrer-ji" to lahko privoščimo! :eek:  

Naj razložim:

 

Ko "fahrer-ji" čustveno štepamo svoje kvalitetne kilometre, vsake toliko na cestah srečamo kake japonske dokolesne polizdelke.....vam povem, jeba, ker nas tisti hip srat prime! :grim

In ker imamo na srečo dovolj velike kufre, v njih ravno za take primere tovorimo vedno vsaj 20 frišnjih gat....jasno, z BMW logotipom  :ras:     

Tiste gate, ki jih na koncu ne pokakamo in polulamo, uporabimo za brisanje olja na naših bavarskih sektretih..........al je glih obratno, se ne spomnim sedaj :hmm:

V glavnem, te usrane in poscane gate, potem tudi domov tovorimo, ker teli naši kufri res dihtajo "sehr gut", tako da nič ne kaplja in ne smrdi iz njih, tudi ko parkiramo na OMV direkt pred mizo, za katero "đapanezerji" ravno uživajo v svoji sveži kafici.......tega jim res ne želimo kvariti s svojimi posranimi bmw gatami  :evilgrin:  

 

Evo, sedaj veste.......zakaj imamo tako kvalitetne kufre :kva2:

Zmanjšaj dozo ali pa zamenjaj dilerja.... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmanjšaj dozo ali pa zamenjaj dilerja.... :kva2:

Ja če boste zmanjšali boste znali med vrsticami prebrat..... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!