Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

... pršlo mu je zarad vibracij...

A tok si ti med vrsticami prebral  :lol1: bravo .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pršlo mu je zarad vibracij...

To je tudi edini vzrok, da imajo teli bmf farerji kitajskega špiatra sploh sopotnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker si mi "fahrer-ji" to lahko privoščimo! :eek:  

Naj razložim:

 

Ko "fahrer-ji" čustveno štepamo svoje kvalitetne kilometre, vsake toliko na cestah srečamo kake japonske dokolesne polizdelke.....vam povem, jeba, ker nas tisti hip srat prime! :grim

In ker imamo na srečo dovolj velike kufre, v njih ravno za take primere tovorimo vedno vsaj 20 frišnjih gat....jasno, z BMW logotipom  :ras:     

Tiste gate, ki jih na koncu ne pokakamo in polulamo, uporabimo za brisanje olja na naših bavarskih sektretih..........al je glih obratno, se ne spomnim sedaj :hmm:

V glavnem, te usrane in poscane gate, potem tudi domov tovorimo, ker teli naši kufri res dihtajo "sehr gut", tako da nič ne kaplja in ne smrdi iz njih, tudi ko parkiramo na OMV direkt pred mizo, za katero "đapanezerji" ravno uživajo v svoji sveži kafici.......tega jim res ne želimo kvariti s svojimi posranimi bmw gatami  :evilgrin:  

 

Evo, sedaj veste.......zakaj imamo tako kvalitetne kufre :kva2:

 

 

Ja če boste zmanjšali boste znali med vrsticami prebrat..... :kva2:

 

Sem prebral med vrsticami.... da BMW fahrerji sam serjete in lulate, potem pa se s tem še javno hvalite  :kva2:  ... drugega tk ne znate :jezik:

 

PLJUC na bemfla :ninja:

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral med vrsticami.... da BMW fahrerji sam serjete in lulate :kva2:  ... drugega tk ne znate :jezik:

 

PLJUC na bemfla :ninja:

Prov ata snecer..... :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prebral med vrsticami.... da BMW fahrerji sam serjete in lulate, potem pa se s tem še javno hvalite  :kva2:  ... drugega tk ne znate :jezik:

 

PLJUC na bemfla :ninja:

Tko to je,ce bos kdaj na ridah sred ovinka drek povozu je to od BMWriderjev,zanalsc. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res, ga userjejo ravno tam kjer ni treba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

po kredit in mu ne verjamejo, da še vozi, zato parkira na pločniku in za kolesa... ima, može se

...samo paše pa lepo pred tisto stavbo...velika stavba, velik motor pa še barvna usklajenost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se zresnit in vrnit k temi

 

wp20141118001.jpg

 

po kredit in mu ne verjamejo, da še vozi, zato parkira na pločniku in za kolesa... ima, može se

To se kupec za tole vaso stajersko zavozeno banko prpelal   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, spet se motiš!

Lahko bi vedel, da smo bemflarji vedno udeleženi tudi pri "mutnih poslih". Torej tale bemflar je očitno tajkun, ki ni prišel po kredit, ampak po svoj delež pri tem mutnem štajerskem poslu imenovanem NKBM  :ninja:

Torej, ne samo da spravljamo poštene motoriste v drek, ampak lupimo tudi vse ostale nemotoriste....saj zato pa vozimo ta precenjena jajca!

 

Če lahko dodam.....tale dotični tajkun nima ravno okusa, ima star model pa še rdeče barve - pljuc :kva1:

 

P.S.

Bemflar ki jemlje kredit, ga ne jemlje pri banki, ampak se posluži različnih oblik BMW financiranja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zato, ker si mi "fahrer-ji" to lahko privoščimo! :eek:  

Naj razložim:

 

Ko "fahrer-ji" čustveno štepamo svoje kvalitetne kilometre, vsake toliko na cestah srečamo kake japonske dokolesne polizdelke.....vam povem, jeba, ker nas tisti hip srat prime! :grim

In ker imamo na srečo dovolj velike kufre, v njih ravno za take primere tovorimo vedno vsaj 20 frišnjih gat....jasno, z BMW logotipom  :ras:     

Tiste gate, ki jih na koncu ne pokakamo in polulamo, uporabimo za brisanje olja na naših bavarskih sektretih..........al je glih obratno, se ne spomnim sedaj :hmm:

V glavnem, te usrane in poscane gate, potem tudi domov tovorimo, ker teli naši kufri res dihtajo "sehr gut", tako da nič ne kaplja in ne smrdi iz njih, tudi ko parkiramo na OMV direkt pred mizo, za katero "đapanezerji" ravno uživajo v svoji sveži kafici.......tega jim res ne želimo kvariti s svojimi posranimi bmw gatami  :evilgrin:  

 

Evo, sedaj veste.......zakaj imamo tako kvalitetne kufre :kva2:

 

Mislim da si se pravkar :ninja:  usral :ninja:  pred računalnikom   :SS   :kva2:

 

:kmet: 2 ... razmišljaš že kaj o pikniku? :D ali te je strah pisat da nebo prehitro 1000?  :blush:  :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Matej, res je, pridi.......dve kili fine, mehke, dišeče bemflarske "merde" sem samo zate shranil...........jebiga, le najboljše je dovolj dobro za "prjatle", kot si ti  :naughty:

post-35672-0-12157700-1416350319_thumb.png

Pošljem po pošti ali prideš sam iskat? Pa pohiti, ker bo govno hitro trdo ratalo! 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In s tem si hotel povedati...kaj že? :jezen

da mu bo kardan kmau odpadu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da komunicira  na nešaljiv način... 

 

Zakaj je že ta tema?

Na kateri strani je odišla iz smeri? :D

Kje se je začelo osebno podtikanje? :P

 

ah.. na zadnjo vprašanje bo odgovor Snecer z vaše strani... ne z moje :P 

 

Lep dan še naprej, da vam nebom "pokvaril" pokvarjene teme o nemških približkih motorja :D

 

bmw fuuuuuuuuuuuuj :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da komunicira  na nešaljiv način...

 

Predlagam ti, da si pregledaš nastavitve ventilov ter pumpo za gorivo na tvoji Yamahi, ker očitno vplivajo na tvojo raven komunikacije (prosto pa Mateju, Snecerjev evangelij 14,30).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si se pravkar :ninja:  usral :ninja:  pred računalnikom   :SS  

 

Aha....... torej tole zgoraj je tvoj "šaljivi" način komentiranja.....zanimivo!

 

Skratka, dobil si, kar si iskal, zato ne jokcaj sedaj!

 

Za razliko od tebe, je Snecer in njegov črni humor večkrat celo zabaven! Ko se z njim kregam(o), se vsaj zabavam(o) (večinoma), debata s tabo je pa zanimiva kot stara krpa za brisanje tal, skratka nisi smešen in zabaven!

 

O povezovanju znamke motorja in karakterja osebka na forumu ti je pa že Fritz odgovoril!

 

Evo, sedaj pa res off....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da si se pravkar :ninja:  usral :ninja:  pred računalnikom   :SS   :kva2:

 

Će že objavlaš kaj pišem objavi celoto stavka... Ne prirejaj zgodbe sebi :D 

 

ah, je lepo :D ko ste zakisani :P pejte se vozit, zima se še niti ni začela :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha....... torej tole zgoraj je tvoj "šaljivi" način komentiranja.....zanimivo!

 

Skratka, dobil si, kar si iskal, zato ne jokcaj sedaj!

 

Za razliko od tebe, je Snecer in njegov črni humor večkrat celo zabaven! Ko se z njim kregam(o), se vsaj zabavam(o) (večinoma), debata s tabo je pa zanimiva kot stara krpa za brisanje tal, skratka nisi smešen in zabaven!

 

O povezovanju znamke motorja in karakterja osebka na forumu ti je pa že Fritz odgovoril!

 

Evo, sedaj pa res off....

V bistvu se niti ne trudim bit smešen in zabaven.....  :004

Saj ni tukaj forum za klovne :D ... (se opravičujem KLOVN nisi mišlen ti kot oseba ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!