Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

No kaj mene zanima...

 

Je kdo, ki je vozil prej 10 let Japonce probal Bmw-ja in lahko iskreno rece, da je skret?

Jest ne imel sem vse mogoce v letih od 1998 naprej...

Moj prvi Bmw je K1300S in nad motorjem sem navdusen.

Niso japonci za v kanto ni mi Italjan razpadu, vse mi je bolj ali man delovalo.

 

Resno vprasanje je nekomu dejansko motor zanic ali se gre tu predvsem zato da BMW mopedi so nasplošno skret in prepricanih se ne da premakniti.

 

Jest bi ga z veseljem se imel brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem je tako, tisto, kar si ne moreš privoščit, je sekret :grim, spet kontra je pogled Bmflarja, enaka mera, če ni Bmw, je sekret :grim , moje mnenje pa je, da je Ducati najboljši :OK:  vglavnem, ne se sekirat, glavno, da je teb super :grim, ampak, da pa nekdo govori iz izkušenj, teh nas je pa malo :smoke: , da pluvaš in resno to misliš, moraš probat vse, drugače nisi objektiven, zato se spet vračam na mojo prvo trditev :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da komunicira  na nešaljiv način... 

 

Zakaj je že ta tema?

Na kateri strani je odišla iz smeri? :D

Kje se je začelo osebno podtikanje? :P

 

ah.. na zadnjo vprašanje bo odgovor Snecer z vaše strani... ne z moje :P

 

Lep dan še naprej, da vam nebom "pokvaril" pokvarjene teme o nemških približkih motorja :D

 

bmw fuuuuuuuuuuuuj :P

Prjato,iz mojga mopeda lahko nardimo dva tvoja,pa se za dva tomosa ostane lufta. :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjato,iz mojga mopeda lahko nardimo dva tvoja,pa se za dva tomosa ostane lufta. :kva2:

A to boš sprot pobirou kar odpade, pa sestavlu? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha....... torej tole zgoraj je tvoj "šaljivi" način komentiranja.....zanimivo!

 

Skratka, dobil si, kar si iskal, zato ne jokcaj sedaj!

 

Za razliko od tebe, je Snecer in njegov črni humor večkrat celo zabaven! Ko se z njim kregam(o), se vsaj zabavam(o) (večinoma), debata s tabo je pa zanimiva kot stara krpa za brisanje tal, skratka nisi smešen in zabaven!

 

O povezovanju znamke motorja in karakterja osebka na forumu ti je pa že Fritz odgovoril!

 

Evo, sedaj pa res off....

Naj te ne moti, če ima računalnik na WCju (ali WC ob računalniku. Mogoče pa ima majhno  stanovanje. PAč sklepam glede na jodo, ki jo vozi.

 

 

V bistvu se niti ne trudim bit smešen in zabaven.....  :004

Saj ni tukaj forum za klovne :D ... (se opravičujem KLOVN nisi mišlen ti kot oseba ;) )

Itak. Škoda truda. Vsak ni za vse.

 

 

Prjato,iz mojga mopeda lahko nardimo dva tvoja,pa se za dva tomosa ostane lufta. :kva2:

Pol bo mogoče še celo vozen. Sedaj je kot Barba Papa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj mene zanima...

 

Je kdo, ki je vozil prej 10 let Japonce probal Bmw-ja in lahko iskreno rece, da je skret?

Jest ne imel sem vse mogoce v letih od 1998 naprej...

Moj prvi Bmw je K1300S in nad motorjem sem navdusen.

Niso japonci za v kanto ni mi Italjan razpadu, vse mi je bolj ali man delovalo.

 

Resno vprasanje je nekomu dejansko motor zanic ali se gre tu predvsem zato da BMW mopedi so nasplošno skret in prepricanih se ne da premakniti.

 

Jest bi ga z veseljem se imel brez problema.

 

Ne boš verjel, tudi jaz  bi (bom) ga še imel! Kljub vsemu ! Se nova GSka super pelje.Samo sedaj trenutno nimam časa(beri EUR) :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjel, tudi jaz  bi (bom) ga še imel! Kljub vsemu ! Se nova GSka super pelje.Samo sedaj trenutno nimam časa(beri EUR) :blush:

 

Ježeš :O  Sem mislil, da se ti je po iranski zgodbi BMW za vedno priskutil .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se zresnit in vrnit k temi

 

wp20141118001.jpg

 

po kredit in mu ne verjamejo, da še vozi, zato parkira na pločniku in za kolesa... ima, može se

men se zdi da je parkiran na zemljišču , ki je zaenkrat še v lasti lastnika objekta - močno dvomim , da je gradbeni načrt izdan samo v gabaritih pritličja ..

 

Kredit pri dotični banki vzame tisti, ki ga ne namerava vrniti. 

 

potem je čudno zakaj ni vse popolnjeno z bmfli..

Prjato,iz mojga mopeda lahko nardimo dva tvoja,pa se za dva tomosa ostane lufta. :kva2:

motiš se ... za tomosa moraš imeti gotovino - keš - lovu - kintu - pare ....

torej ti ostane samo luft nič tomos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vse tehnične defekte, ki so bili strokovno in slikovno razloženi, sedaj v temo Kr neki?

 

Ponos BMW ni vzdržal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vse tehnične defekte, ki so bili strokovno in slikovno razloženi, sedaj v temo Kr neki?

 

Ponos BMW ni vzdržal :BUA:

803 strani bluzenja in limanja kr'neki slikic o neki znamki brez čistilnih akcij moderatorjev pač spada v temo kr'neki. Tako kot podobne teme z ostalimi znamkami in neresnimi komentarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to boš sprot pobirou kar odpade, pa sestavlu? :ninja:

Spotoma ja, se lahko sprot odlocs a bo Mamoyaha, al bo Versace. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te ne moti, če ima računalnik na WCju (ali WC ob računalniku. Mogoče pa ima majhno  stanovanje. PAč sklepam glede na jodo, ki jo vozi.

 

 

Itak. Škoda truda. Vsak ni za vse.

 

 

Pol bo mogoče še celo vozen. Sedaj je kot Barba Papa.

Tud ce bi ga s pedali pogajnu,bi se zmeri dobr zgledu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi da je parkiran na zemljišču , ki je zaenkrat še v lasti lastnika objekta - močno dvomim , da je gradbeni načrt izdan samo v gabaritih pritličja ..

 

 

potem je čudno zakaj ni vse popolnjeno z bmfli..

motiš se ... za tomosa moraš imeti gotovino - keš - lovu - kintu - pare ....

torej ti ostane samo luft nič tomos...

Dobr,pol pa ne tomos,pol pa en tamau japonck. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da je streha, če ne bi iz vseh oken pljuc dol delal

 

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pljuc  :SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem je tako, tisto, kar si ne moreš privoščit, je sekret :grim, spet kontra je pogled Bmflarja, enaka mera, če ni Bmw, je sekret :grim , moje mnenje pa je, da je Ducati najboljši :OK:  vglavnem, ne se sekirat, glavno, da je teb super :grim, ampak, da pa nekdo govori iz izkušenj, teh nas je pa malo :smoke: , da pluvaš in resno to misliš, moraš probat vse, drugače nisi objektiven, zato se spet vračam na mojo prvo trditev :smoke:

Edino pravilno, katera ni dala je bila kurba!  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/policisti-lovili-22-letnika-ki-je-vozil-neregistrirano-vozilo-brez-vozniskega-izpita-in-se-napihal-je.html

 

 

22-letni Mariborčan je namučil policiste, ki so ga včeraj zvečer, malo po 22. uri ustavljali na Ljubljanski ulici v Mariboru. Voznik osebnega vozila BMW 318 znakov policistov ni upošteval, ampak je močno pospešil hitrost, odpeljal v smeri Pasteurjeve ulice, nadaljeval proti Radvanjski in dalje po Cesti proletarskih brigad. Policisti so voznika ustavili šele v gozdu v bližini Vzhodne ulice v Mariboru.

 

 

Policistom je kmalu postalo jasno, zakaj voznik beži pred njimi. Voznik je namreč vozil osebni avtomobil, ki ni bil registriran in je bil označen z registrskima tablicama, ki ne pripadata temu vozilu. Vozniškega dovoljenja voznik nima, saj še ni opravil izpita, elektronski alkotest pa je pokazal, da je imel v organizmu 0,73 mg/l alkohola.

 

 

Duče je vozil s tujimi tablicami  :grrr

 

Zdaj vemo, od kod mu te ideje... bmwjaške fore, nima za registracijo pa sune tablico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!