Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

...kdaj pa so Snecerju dali za vozit Ducatija??... :huh:

Jp Versys bi mu bolj sedu  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A panigale je sploh šaltu u drugo?  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starinski, težki, okoren boxer, pljucccc :smoke:

 

Tipičen BEMFLAR, un na Dučeju se je lepo turistično fural po pisti, njegovem naravnem okolju, ko se je nekje našel nek prepotenten klinčev bemflar, ki ni dojel rekreativne vožnje in je na vsak način hotel Ducatistu pokazat, kdo ma večjo denarnico... Tko kot na cesti, se bemflarji tud na pisti ne znate obnašat.

 

 

PLJUCCC!!

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Zelo mi je všeč kako gentlemansko in elegantno Ducatist vozi pred klinčevim nevzgojenim bemflarjem. Samo toliko vozi pred njim, da mu daje upanje, da lahko tak klinčev bemflar voha njegove izpuhe in posluša nebeško glasbo... in se v vsakem trenutku zaveda, da lahko samo malo bolj odpre plin na svoji race mašini in uniči sanje klinčevega bemflarja, ter ga pusti v mlaki zavistnih solza.

Mudel je taprav MUDEL, tko k se zagre. Ljudem se je treba tud kdaj pokazat in jim dat malo upanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Zelo mi je všeč kako gentlemansko in elegantno Ducatist vozi pred klinčevim nevzgojenim bemflarjem. Samo toliko vozi pred njim, da mu daje upanje, da lahko tak klinčev bemflar voha njegove izpuhe in posluša nebeško glasbo... in se v vsakem trenutku zaveda, da lahko samo malo bolj odpre plin na svoji race mašini in uniči sanje klinčevega bemflarja, ter ga pusti v mlaki zavistnih solza.

Mudel je taprav MUDEL, tko k se zagre. Ljudem se je treba tud kdaj pokazat in jim dat malo upanja.

Mislm da je meu un na ducetu useen na koncu rjavo crto v gatah, ko ga je bemflar tko grdo teru ispred sebe. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipičen BEMFLAR, un na Dučeju se je lepo turistično fural po pisti, njegovem naravnem okolju, ko se je nekje našel nek prepotenten klinčev bemflar, ki ni dojel rekreativne vožnje in je na vsak način hotel Ducatistu pokazat, kdo ma večjo denarnico... Tko kot na cesti, se bemflarji tud na pisti ne znate obnašat.

 

 

PLJUCCC!!

Aha ker te prehiti vsak bmflar ni dojel,mogoče pa ti ne dojemaš ....... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsakem primeru pljuc :jezik:

Cuuuufaaaaa prosm da Čustvenega pobrišeš ker se neprimerno obnaša in je žaljiv  :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je meu un na ducetu useen na koncu rjavo crto v gatah, ko ga je bemflar tko grdo teru ispred sebe. :grim

Aha ker te prehiti vsak bmflar ni dojel,mogoče pa ti ne dojemaš ....... :P

Fanta, kot tipična BEMFLOVERJA pač ne dojameta, da v življenju ni samo prehitevanje in rjave črte in tako naprej. Pač tipično bemflarsko razmišljanje: Mam BEFLA, zato ga MORAM prehitet, da pokažem, da mam majhnega lulčka. Eh..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj še enkrat poglej video, po ravnini mu spizdi, po ovinkih sta skupaj.... ena dva ovinka je dučeka porinalo ven iz ovinka, ko pa je videl benflar, da se bo dedek ubil je pa šel naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vsakem primeru pljuc :jezik:

prou en mau čustwen pljuc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj še enkrat poglej video, po ravnini mu spizdi, po ovinkih sta skupaj.... ena dva ovinka je dučeka porinalo ven iz ovinka, ko pa je videl benflar, da se bo dedek ubil je pa šel naprej.

a kawasakija pa nis vidu k je po zadnji mim ubeh poletu? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, kot tipična BEMFLOVERJA pač ne dojameta, da v življenju ni samo prehitevanje in rjave črte in tako naprej. Pač tipično bemflarsko razmišljanje: Mam BEFLA, zato ga MORAM prehitet, da pokažem, da mam majhnega lulčka. Eh..

Jaskob a to je to nisem vedu,hvala za pojasnilo....... :P  me pa bega ena stvar pa ne samo pri tebi ampak tudi pri drugih ki jih poznam.Za kompom si lahko kar želiš v virtualnem svetu,res ne vem zakaj si želi biti večina kreteni  :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja so rekl da mi ga dajo za dva bmw kovčka pa še neko nagrado zraven dobim..... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja so rekl da mi ga dajo za dva bmw kovčka pa še neko nagrado zraven dobim..... :kva1:

Ja normalo, a bodo BMW vzel v račun!? Kam bodo z njim razen na odpad... :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja normalo, a bodo BMW vzel v račun!? Kam bodo z njim razen na odpad... :grim

ne, kavčka mu bodo vzel v račun, baje se kovčki hitro prodajo za razliko od tega Versysa, ki ga ponujajo že zelo dolgo :grim , tud Snecijev podobnih ni veliko v SLO, hvala bogu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So se hecali

Možno ,sam zdeli so se mi smrtno resni pri ponudbi :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta, kot tipična BEMFLOVERJA pač ne dojameta, da v življenju ni samo prehitevanje in rjave črte in tako naprej. Pač tipično bemflarsko razmišljanje: Mam BEFLA, zato ga MORAM prehitet, da pokažem, da mam majhnega lulčka. Eh..

sam to je na dirkališču, kjer je za cilj, da te prehitim, al se motim? :smoke: , en za drugim se lahk peljemo po cesti, pa še takrat.... :grim  in ja, sem ducatist in bemflar, luleka mam kratkega ampak tankega  :kva2:

Popravljeno . Popravil KLOVN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!