Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ponavadi se hočjo v prevelike čevlje obut ravno Kawasakijevci :lol1: .....znale bi bit od snecerja :P

 

Po konfekcijski stevilki sodec ziher, sam se mi poraja dvom, ker ni rjave crtice. Dvomim, da obstaja detergent, kateri bi uspel vrniti belino.  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po konfekcijski stevilki sodec ziher, sam se mi poraja dvom, ker ni rjave crtice. Dvomim, da obstaja detergent, kateri bi uspel vrniti belino.  :smoke:

Takole bom rekel: gate imamo ponavad vsi kolkor tolk po riti upasane. Morbit mal tišijo al pa so mal prevelike. Tako da za velikost riti v teh gatah ni kakšnega posebnega dvoma. Na KTM-a ali Kwaka tolkšne riti ne spraviš brez posledic. Bmflarji pa se hvalijo z neštetimi pripomočki, vzdržljivostjo in komotnostjo, tako da po mojem so edina opcija. Tako brez zajebancije in zgolj na podlagi opisov in hval lastnikov bmf.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole bom rekel: gate imamo ponavad vsi kolkor tolk po riti upasane. Morbit mal tišijo al pa so mal prevelike. Tako da za velikost riti v teh gatah ni kakšnega posebnega dvoma. Na KTM-a ali Kwaka tolkšne riti ne spraviš brez posledic. Bmflarji pa se hvalijo z neštetimi pripomočki, vzdržljivostjo in komotnostjo, tako da po mojem so edina opcija. Tako brez zajebancije in zgolj na podlagi opisov in hval lastnikov bmf.

ka si ftou rečt, če si že ne moreš prvošt Bmfal, si si pa vsaj gate :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res, da sem že veliko "grdobcev" videl, ampak tale v TC Mot....., pa presega vse meje. :smoke:  Pa ne mislim Kmeta - da ne bo pomote............ :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pljuc  :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res, da sem že veliko "grdobcev" videl, ampak tale v TC Mot....., pa presega vse meje. :smoke:  Pa ne mislim Kmeta - da ne bo pomote............ :smoke:

Ogledalo morajo imeti, da folk proba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si ftou rečt, če si že ne moreš prvošt Bmfal, si si pa vsaj gate :kva2:

 Ne sodi drugim gat po svoji riti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ne sodi drugim gat po svoji riti!

Velik nasvetov talaš,katerih bi se sam lahko držal.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik nasvetov talaš,katerih bi se sam lahko držal.....

Brigi se zase! :P  A s ti Klovn? Multipla persona?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brigi se zase! :P  A s ti Klovn? Multipla persona?

Ne to je en drug ;) sej se ti bo oglasu  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČISTI PHOTOSHP :grim

 

Zadnjič sm se pelu za njim in posnel!!! Čisti autentičen posnetek, ne pa photoshopano, kot zgornji :kva2:

 

https://www.facebook.com/video.php?v=807960325921653&fref=nf

Ja ti si pa res prijazen da me primerjaš s tem objestnežem  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serviserji ga sigurno ne bi meli ker nimajo kaj šraufat,kot lastniki tega uber stroja znamo vse sami poštimat! Ko mi je počil kardan sem uporabil kar nudi narava zadevo rešil in se vrnil iz Mongolije brez problemov  :lol1:

8963_799867993406729_2990315162358602147

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8963_799867993406729_2990315162358602147

Dej lagat, to je slika še s fabrškega dvorišča, k se bojejo, de bo že tam narazen padu. U štacun dajo pa lesko preč.

 

Ajaaa, zase se nej brigam? prepozn, sm že enter stisnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serviserji ga sigurno ne bi meli ker nimajo kaj šraufat,kot lastniki tega uber stroja znamo vse sami poštimat! Ko mi je počil kardan sem uporabil kar nudi narava zadevo rešil in se vrnil iz Mongolije brez problemov  :lol1:

8963_799867993406729_2990315162358602147

Sej bi bla tud kaksna tanjsa vejica zadost,saj to ni versys. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!