Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Fora, je da "najboljšega" ne rabiš, da je to nateg za potrošnika.

 

Lep primer je prezmogljiv agregat, čista neumnost 160PS, da o ostalih "najboljših" komponentah ne govorim (zlate vilice ipd. navlaka).

 

Ker po drugi strani je to še vedno le motor, brez strehe, klime itd. te lepo opere kot za šalo.

 

Rižarji so navajeni skromnosti, vendar kvaliteta ne trpi, znajo z malo narediti veliko in dobro.

 

Švaba bo pa za čičeje z debelo denarnico nametal zadnje nepreizkušene zadeve, samo da bo čiča glavni v ulici.

Kaj si drugega mislo,tako mi to delamo,plopeler nam je cisto zjebal znacaj, nek se vidi raskos. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsa čast Snecer, predam se :grim

Ah no,tok hitro pa ne obupaj,čeprav prodaja v veliki večini meglo  ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno ,vidim ,da tudi za tebe še ni vse izgubljeno ;)

Itak, če so pa kopirali Versysa in odpravili tisto kar mu manjka-konji :P

BMW postaja zanimiv, ker je začel kopirati modern koncept motorja. Tudi meni je všeč zadeva, ampak je žal znatno premočen, pretežek niti ni, ima 228kg

Nič ni znatno premočen, točno pravi konjički, ki jih elektronika komot obvladuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika da, zapestje pač ne :)

tut zapestje, je pa res, da v kolikor se voziš na dobrih 75 konjičkih, pa še tisto vrtiš med 2-4 jurji, kar je izkoriščenih dobrih 50 konjev, se ti res zdi da je 160 velik, pa ni. Moj jih ima 140 in relativno kmalu preseže dobrih 100 (delovnih), pa ne rabim čisto nobene elektronike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika da, zapestje pač ne :)

Kaj pa ce mas leseno roko pa vakuum v glavi pa 2x dva deci smarnce v rit ti zihr prav pride elektronika,ki jo pa ti na grdobi nimas,se pravi ogrozas sebe in druge z objestno voznjo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut zapestje, je pa res, da v kolikor se voziš na dobrih 75 konjičkih, pa še tisto vrtiš med 2-4 jurji, kar je izkoriščenih dobrih 50 konjev, se ti res zdi da je 160 velik, pa ni. Moj jih ima 140 in relativno kmalu preseže dobrih 100 (delovnih), pa ne rabim čisto nobene elektronike. 

Valda ,k te jaz skos bremzam......drugače bi zglajzal.....še sreča da mam jaz elektroniko.... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gres na veselico,pa zacnes na ves glas versaceja hvalit in imas drugi dan take na ucih. :kva2:

Dovolj je en Murko na Štajerskem. Ne še Snecerja kurblat, da bo po veselicah bučke prodajal. Bodo vsi pocrkali od smeha. Še 90-letne omice.

 

 

 

BMW postaja zanimiv, ker je začel kopirati modern koncept motorja. Tudi meni je všeč zadeva, ampak je žal znatno premočen, pretežek niti ni, ima 228kg

Itak premočen za rahitične. Ta pravi ded ga zgrabi za roge.

 

 

 

Po zasnovi sta si precej sorodna.

 

Oba 4valjni vrstni motor

 

Spredaj klasična upside down, zadaj tudi klasika.

 

Ostalo pa kak so pač gor navesili.

 

Skratka malo od BMWja je ostalo na tem novem modelu.

Tako od oka, sta si tudi vidva s Kmetom sorodna v zasnovi.

 

 

 

Fora, je da "najboljšega" ne rabiš, da je to nateg za potrošnika.

 

Lep primer je prezmogljiv agregat, čista neumnost 160PS, da o ostalih "najboljših" komponentah ne govorim (zlate vilice ipd. navlaka).

 

Ker po drugi strani je to še vedno le motor, brez strehe, klime itd. te lepo opere kot za šalo.

 

Rižarji so navajeni skromnosti, vendar kvaliteta ne trpi, znajo z malo narediti veliko in dobro.

 

Švaba bo pa za čičeje z debelo denarnico nametal zadnje nepreizkušene zadeve, samo da bo čiča glavni v ulici.

Na kratko povedano, ali ti finančno ne gre skozi ali pa nimaš jajc, da bi obvladal zverino.

 

Namig: S takšnim razmišljanjem se bejbe ravno ne bodo grupno metale za tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj je en Murko na Štajerskem. Ne še Snecerja kurblat, da bo po veselicah bučke prodajal. Bodo vsi pocrkali od smeha. Še 90-letne omice.

 

 

 

Itak premočen za rahitične. Ta pravi ded ga zgrabi za roge.

 

 

 

Tako od oka, sta si tudi vidva s Kmetom sorodna v zasnovi.

 

 

 

Na kratko povedano, ali ti finančno ne gre skozi ali pa nimaš jajc, da bi obvladal zverino.

 

Namig: S takšnim razmišljanjem se bejbe ravno ne bodo grupno metale za tabo.

 

Bejbe?  :eek:

 

Lepo te prosim...kaksne bejbe?  :fredy:

 

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vidva hodita? se ne bi čudil

Saj bi tebe zravn vzela, samo sva premočna zate in preveč našminkana.

Zate so klošari dobri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se tu plete nova ljubezen......lepo Snecer lepo,začaraj te bmflarje :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci zopet laja, da bo ugriznil, pa ni straha :kva2:

Nč ne morš ti prot Snečiju, je prehitr zate :P

 

RM8w9QJ.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne morš ti prot Snečiju, je prehitr zate :P

 

RM8w9QJ.gif

 

Se dobr, da so krave pocasne in brez gat, ce ne Sneckica v zivljenju picke vidu neb    :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobr, da so krave pocasne in brez gat, ce ne Sneckica v zivljenju picke vidu neb    :smoke:

Ma sit je on pičk, same bmfl pičke gleda po svetu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem ze rekel...GSA tok grd, da je ze lep, kar za Versacheja ne moremo rect... je zal...samo grd   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!