Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

krava frizijka.

f9232c04b86ce0416a1786e47c3791be_zpsc865

:D

i lejga, BMW preoblečen v Krawasakija :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga meu, ker ne maram, da me kaka taka s frocem lovi

 

10456202_10205495002564899_6381202516312

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako žensko brez okusa, pa tut s klešči neb prijeu :glare:

 

:krneki:

Pa še debela je ratala okoli trebuha. To je znak sladkorne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poanta ni v debelosti, niti lepoti .. ampak okus za desce ... kapišiš ;)

 

:krneki:

 

A pol je moj okus cist zjeban, ker mi nben desc ni vsec? :smoke:  hmmm..no ja...Sneckica mi je mau, sam to ni ista kategorija, ker Ono ni on ali ona.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa zadnič dva mau bolj obilna italjana vidu, k sta se z eno gs-ko pripeljala na kal, pa full se je k njemu stisku :SS.... (mam priče) .... to je pa res še bolj grdo, kot dva desca na cestaku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol je moj okus cist zjeban, ker mi nben desc ni vsec? :smoke:  hmmm..no ja...Sneckica mi je mau, sam to ni ista kategorija, ker Ono ni on ali ona.  

Sneki je nekaj posebnega in nam je vsem všeč, tok da nč bat, nič ni narobe s tabo. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneki je nekaj posebnega in nam je vsem všeč, tok da nč bat, nič ni narobe s tabo. :P

 

Kumi cakam, da bo njegov fan club ustanovljen...  :smoke: ...da si ne bom spet vezi v rami zjebal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa zadnič dva mau bolj obilna italjana vidu, k sta se z eno gs-ko pripeljala na kal, pa full se je k njemu stisku :SS.... (mam priče) .... to je pa res še bolj grdo, kot dva desca na cestaku :lol1:

.... joooooooj, pa ti res ne boš nikol vedu, kaj so čustwa ... :) :) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pa zadnič dva mau bolj obilna italjana vidu, k sta se z eno gs-ko pripeljala na kal, pa full se je k njemu stisku :SS.... (mam priče) .... to je pa res še bolj grdo, kot dva desca na cestaku :lol1:

Dva ćustwena na nećustwenem motorju. Mogoče je pa samo premalo placa bilo glede na to, da sta bila obilna. Je pa to moralo biti nagravžno na kvadrat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Bog odpusti mi, ker nism vedu kaj počnem, bmw sm vozu celih 66km...kesam se, kesam (p.s. nič mi ni odpadlo :()

 

1012941_774062085996679_2503951001409922

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Bog odpusti mi, ker nism vedu kaj počnem, bmw sm vozu celih 66km...kesam se, kesam (p.s. nič mi ni odpadlo :()

 

1012941_774062085996679_2503951001409922

.... ja sej, tko se začne .... :)

.. najprej ti ga en posod za 66 km .. pol ti ga enkrat da za cel dan .... pol začneš pa že počas ženo najedat, da rabiš še kšnga jurja ... da si boš moped zamenjal ... :) :) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!