Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Včeraj sem enga reveža iz teme o GS-ih sem napotil, da naj si prebere vseh 850 strani, sedaj pa vidim, da sem se mu gladko zlagal! Tu je komaj 849 stani :kva1: .

 

A se nismo zmenili, da bomo to temo malo pospešili? Dajmo fanti in dekleta....gremo nabijati :pos: .....

 

Hvala za razumevanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem enga reveža iz teme o GS-ih sem napotil, da naj si prebere vseh 850 strani, sedaj pa vidim, da sem se mu gladko zlagal! Tu je komaj 849 stani :kva1: .

 

A se nismo zmenili, da bomo to temo malo pospešili? Dajmo fanti in dekleta....gremo nabijati :pos: .....

 

Hvala za razumevanje :grim

Ta glavna akterja sta se začela spoznavat z zdravim življenjem ,snecer se je prelevil v expertas za hujšanje  :lol1: ta tema mu povzroča preveč stresa in posledično je zdefiniran,če bi še mal dlje spremljal bi bil ko afrikanček v darfurju  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nabijem ti bmflu, pljuc  :ninja:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni zanimivo, če so vsi proti. Dajmo se zorganizirat. Vsak dan naj drugi zagovarja benfe, ostali pa pljujejo po njih. Konec leta razglasimo najuspešnejšega branilca belomodrih špilferderberjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE BI imel ta novga na vodo, ker potem bi moral poleg olja dotakat še vodo.

Tastar je pa itak TOP model brez napak.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni zanimivo, če so vsi proti. Dajmo se zorganizirat. Vsak dan naj drugi zagovarja benfe, ostali pa pljujejo po njih. Konec leta razglasimo najuspešnejšega branilca belomodrih špilferderberjev.

 

Benfelne ni potrebno zagovarjati, sami povejo vse.

(to vemo tisti, ki jih imamo ostali, pa o tem le sanjajo)

 

Ta tema je dokaz, da če bi v Sloveniji foušija gorela, se še celo toplotne črpalke ne bi splačale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi ga imel, ker ga snecer noče...  ;)

 

Vsak izgovor je dober :OK:

 

Še dobro, da se imaš na koga izgovarjati :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benfelne ni potrebno zagovarjati, sami povejo vse.

 

Se strinjam. Zato ga pa neb mu!

Jeeee, pa mi je ratal nabit u 850! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benfelne ni potrebno zagovarjati, sami povejo vse.

(to vemo tisti, ki jih imamo ostali, pa o tem le sanjajo)

 

Ta tema je dokaz, da če bi v Sloveniji foušija gorela, se še celo toplotne črpalke ne bi splačale.

Benfe vozijo tisti, ki za prave makine nimajo jajc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benfe vozijo tisti, ki za prave makine nimajo jajc.

 

Še nekaj novega sem izvedel :OK:

 

Samo še vedno mi ni jasno, zakaj rabiš za pravo mašino jajca, jaz za vožnjo motorja uporabljam roke, noge in glavo.

 

Kaj pa je prava mašina? Da bom videl kako motor vozite z jajci 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj novega sem izvedel :OK:

 

Samo še vedno mi ni jasno, zakaj rabiš za pravo mašino jajca, jaz za vožnjo motorja uporabljam roke, noge in glavo.

 

Kaj pa je prava mašina? Da bom videl kako motor vozite z jajci 

Sej ma ded prav, vozijo prave makine s slabimi bremzami. Zato moraš imeti jajca :grim , ne pa mi , smo ta prave babe :kva2:.Jajčka so pomembna, za pamet noben dedc z "jajci"  ne vpraša :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj novega sem izvedel :OK:

 

Samo še vedno mi ni jasno, zakaj rabiš za pravo mašino jajca, jaz za vožnjo motorja uporabljam roke, noge in glavo.

 

Kaj pa je prava mašina? Da bom videl kako motor vozite z jajci 

Puch Tomos. Bi pa rad videl kako voziš motor brez jajc, če nisi baba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sem imel jajca 32 let nazaj :kva2:  ko sem vozil 15 SLC. Pa sem jo posodil kolegu, ki je imel jajca, sreče pa ne :cry:

 

Pa to nisem vedel spljoh :headbang:

 

 

Med vožnjo jajc ne rabim, jih pa ......,  ampak to je za drugo temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol sem imel jajca 32 let nazaj :kva2:  ko sem vozil 15 SLC. Pa sem jo posodil kolegu, ki je imel jajca, sreče pa ne :cry:

 

Pa to nisem vedel spljoh :headbang:

 

 

Med vožnjo jajc ne rabim, jih pa ......,  ampak to je za drugo temo.

A pol jih kar doma pustiš, ko greš na furo? Da jih žena rabi za ... tisto kar je za v drugo temo.

 

Pa resno jemlji vožnjo in ne te teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pljuc :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMWja ????

 

Emti, če je šel Kmet2 na Ducati iz Bavarca, pol tile Bavarci res niso kaj prida  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi imel BMWja ????

 

Emti, če je šel Kmet2 na Ducati iz Bavarca, pol tile Bavarci res niso kaj prida  :P

Jaz sem bil praktično prisiljen zamenjat motor,saj mi je na bavarcu kita že tok zrasla da sem mel probleme dobit primerne gate  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil praktično prisiljen zamenjat motor,saj mi je na bavarcu kita že tok zrasla da sem mel probleme dobit primerne gate  :kva2:

po domač povedan je tvojo bolel .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil praktično prisiljen zamenjat motor,saj mi je na bavarcu kita že tok zrasla da sem mel probleme dobit primerne gate  :kva2:

jest sm to drgač rešu, mam še enga japončka za poleg, da mi v minus nabija, pol se pa to kolktolk zgliha, sam se mi zdi, da se mi manjša, bo treba japanarja stran dat, pa kaj bo pa bo :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil praktično prisiljen zamenjat motor,saj mi je na bavarcu kita že tok zrasla da sem mel probleme dobit primerne gate  :kva2:

 

Kaj sploh nucaš gate ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!