Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Yamaha pri 45kkm

attachicon.gif20150328_131632.jpg

in Bmw pri 27kkm

attachicon.gif20150328_131318.jpg

Ja je velik dejavnikov tukaj,eden izmed njih je da vozijo bmfe močni ,veliki deci ker mali jih ne morejo saj pručke BMW še nima v konfiguraciji in tako material bolj trpi :grim

Yamahe in ostale študentske motorje pa vozijo ljudje manjše rasti v bistvu da skrajšam Papki jim jaz rečem ,meter pa žilet,pa kje če ta ročko uničet ,je tok nežen da če muho na zidu klofne ta preživi  :kva1: pa še je tuki bistrih razlag sam pustimo kakšno še za Snecerja ;)

 

(zgornji post je napisan iz čiste zajebancije,da se ne bi po nepotrebnem kdo čutil užaljen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je velik dejavnikov tukaj,eden izmed njih je da vozijo bmfe močni ,veliki deci ker mali jih ne morejo saj pručke BMW še nima v konfiguraciji in tako material bolj trpi :grim

Yamahe in ostale študentske motorje pa vozijo ljudje manjše rasti v bistvu da skrajšam Papki jim jaz rečem ,meter pa žilet,pa kje če ta ročko uničet ,je tok nežen da če muho na zidu klofne ta preživi :kva1: pa še je tuki bistrih razlag sam pustimo kakšno še za Snecerja ;)js se čutim užaljenga, in to v imenu vseh nizkoraslih BMWjašu. No vsaj qurac se jim lahko pdaljša če ne morejo zrasti.

(zgornji post je napisan iz čiste zajebancije,da se ne bi po nepotrebnem kdo čutil užaljen)

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr si prevec nalil,mal odlij pa bo,das lahko snecerju. :kva2:

nč bat ..4,5 l ga je not ... na 10.000 km ga dolijem 2 deci sam zarad bmflov da se sploh upajo prehtet..

ja sej .. na tolk dobr olje k ga mam jst not bmfla ne sme laufat k bi šel ves mimo batnih obročkov ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..pa sem ga le nabavil, ker je bila cena za ta kup železja zelo ugodna. Zdaj bom pa videl, kako se stvar obnese.

 

0242454507001.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..pa sem ga le nabavil, ker je bila cena za ta kup železja zelo ugodna. Zdaj bom pa videl, kako se stvar obnese.

 

 

Ooooo, sm se že vstrašu, da si si kej naredu, vidim, da si še zmer za hece, pa še pravi dan je za to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo..pa sem ga le nabavil, ker je bila cena za ta kup železja zelo ugodna. Zdaj bom pa videl, kako se stvar obnese.

 

0242454507001.jpg

 

Pru April   :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pluc na bmflna, pa ni pru april oziroma je, ampak vseen pluc

 

:krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato k je jajc. A je to že kdo po pravic povedu? :whistle:

 

Je  :D

 

Ampak vseen bolj Jajc kot skret od Vmaxa .AKA naravnost v hyper smrt letece plužno bralo  :smoke:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je   :D

 

Ampak vseen bolj Jajc kot skret od Vmaxa .AKA naravnost v hyper smrt letece plužno bralo  :smoke:

Paz, de ti jajc nau u skret padu! :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paz, de ti jajc nau u skret padu! :kva1:

 

Ce ga skret lahko dohiti . . . neka mu bude zemlja laka   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bljak in pljuc :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

не было бы этого, вы все еще не нравится россияне предпочитают их Нарди.

1289319142_13_news2.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagam :yes:

Kaj ne moreš spat,ja sej vem ,vsi bi meli bmfa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne moreš spat,ja sej vem ,vsi bi meli bmfa :P

Emšo je kriva za spanje, da ga nimam in ga ne bi imel je kriv dnar, ki ga spet nimam,

LP pa veliko pirhi-4.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emšo je kriva za spanje, da ga nimam in ga ne bi imel je kriv dnar, ki ga spet nimam,

LP pa veliko pirhi-4.jpg

Evo, bmfle u košar!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emšo je kriva za spanje, da ga nimam in ga ne bi imel je kriv dnar, ki ga spet nimam,

LP pa veliko pirhi-4.jpg

Kakšni lepi motorji!  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!