Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

A ni BMW za izdelavo avta ?

A m. tut delajo

To se mi zdi kot daewoo dela tv, naenkrat pa je postal avto

 

Kawasaki je zacel z gradnjo mostov in ladij. Sele veliko kasneje je naredil prvi moped.

Yamaha je zacela s klavirji.

Honda z batnimi obrocki.

Suzuki s tkalskimi stroji.

BMW z letali.

KTM s prodajo DKW in Opel avtomobilov in popravili dizelskih motorjev.

 

 

Pa naj se ti zdi se naprej  . . .   ;)

 

 

  :smoke:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bom :topic: , znanec na BMW serije 3 let. 08, zamenjal že skoraj pol avta in to naj bi bila  PREMIUM znamka

a to ti je povedal znanec od znanca, ki pozna znanca od tega :smoke:

pol bo pa najbrž res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to ti je povedal znanec od znanca, ki pozna znanca od tega :smoke:

pol bo pa najbrž res :OK:

To praviš ti, ti povem kaj vse je menjal, ga dobro poznam, ni to "rekla kazala" če tko misliš

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ga neb meu ker je PLJUC :ras:

 

:krneki:

... pa tud prevelik je zate ... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaležen sem vsem prijateljem in znancem, ki imajo bmflne, naj bodo na dveh ali štirih kolesih.
Njihove zgode in nezgode s to znamko so me prepričale da nikoli, a res nikoli ne smem popustiti slabosti in vreči denarja stran za to znamko.
Raje za qrbe in pijačo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvaležen sem vsem prijateljem in znancem, ki imajo bmflne, naj bodo na dveh ali štirih kolesih.

Njihove zgode in nezgode s to znamko so me prepričale da nikoli, a res nikoli ne smem popustiti slabosti in vreči denarja stran za to znamko.

Raje za qrbe in pijačo!

 

 

... vse več in več se jih vdaja v pijačo ...  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te so najlepše.....en moj prjatu je reku,sem prebral v Hopla itd..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, kljuca za svecke ni v orodju, gedora 16 je predebela... oljni filter pa skrit v ohisju da ga se vidis komaj, kaj sele da bi ga s cim prijel.

In to naj bo potem potovalnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš verjet, kljuca za svecke ni v orodju, gedora 16 je predebela... oljni filter pa skrit v ohisju da ga se vidis komaj, kaj sele da bi ga s cim prijel.

In to naj bo potem potovalnik...

Kolikokrat pa si potoval toliko km naenkrat da si moral vmes delat servis ? No eno par majstrev je takih na MS no takim sem res fouš(jz bi tud) sam imajo povsem drugačne potovalnike  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda to ni noben velik problem... me je pa na rit vrgl.

Yamaho brez tezav do ventilov poderes, a pri GSu se ustavi ze pri osnovi.

ti se ustaviš pri osnovi, vzrok za to, bom raje zadržal zase, da neu kdo reku, da sm nesramen :kva2:

res je, ne vidim vzroka, da bi podiral Bmw do ventilov, kar za nadomestek za motor ne morem trdit, ta se je podirala sama :kva2:   

Popravljeno . Popravil builder
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se ustaviš pri osnovi, vzrok za to, bom raje zadržal zase, da neu kdo reku, da sm nesramen :kva2:

res je, ne vidim vzroka, da bi podiral Bmw do ventilov, kar za nadomestek za motor ne morem trdit, ta se je podirala sama :kva2:

Tud jest nisem nikoli in do nikogar nesramen.

Ustavim se pa zlepa ne. Sem ze tudi pri GSu kontroliral ventile in so bili v nulo... pri 20k km. Je pa mal hiter interval tole.

In ja...ni bilo potrebno nobeno specialno orodje.

Ker je tema pač taka da poves zakaj ga ne bi imel pa povem izkusnjo iz prve roke.

Saj GS ni slab motor. Me pa dolocene stvari negativno presenetijo... kr ne mores verjet pri takem renomeju in ceni.

Zadnja taka je zadnji disk potreben menjave pri 30kkm, ker je pod mero 4.5mm.

Al pa počen nosilec za kufer. In to ze drugic, prvi menjan v garanciji. In motor vozen le po cesti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je tema pač taka da poves zakaj ga ne bi imel pa povem izkusnjo iz prve roke.

 

a pravš da zarad ključa za svečke in skritga filtra v ohišju, katerega odviješ s ključom iz Merkurja, po domače povedano :kva2:  in zadnjega tenkega diska :blush: , pa nosilca počenega "drugič" na isti strani :smoke: .

 

Bolj se bo treba potrudit s pljuvanjem po tej znamki, ker ti nekako ne verjamem, da ga neb meu :grim  Ključ za svečko ima moj že v orodju, pa paše tud od Bmw avta, seveda bencinarja, so mel to vsi v osnovi, pa ključ iz Merkurja za filter :kva1: . Zdaj ko smo osnovno zagato z minimum orodja rešli, ne vidim več zadržkov, da ga neb meu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa sploh nobene črke B nima vmes ... :)

11873392_1609683509291184_24680469053211

 

Res je nima, a BMW se dobro zaveda kaj pomeni:

Make life a ride in takoj svetuje KAWASAKI :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo so morali poglihat...

262856f3ce4a561908ab3d6ab8b1538c_zpso0sr

Če bi bilo originalno platišče ne bi trebalo nič glihat tu se pa od daleč vidi da je to pocen japonski ponaredek :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!