Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Bo držalo...BMW vozniki imate težave z občutki, kaj je normalno (ogromno strani popisanih na forumu), nekako enako je, ko ti miličnik hoče razložit...kaj je normalno heheh :)

68f62ba7b81367620962bb995822be0a_zps41f77xos.jpg

Poglej raj kako ma skorne zglancane,takoj se vi da je clouk urejen in da bmw voz.:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se dons cez tvojo vas pelu,s meu sreco da nis kardan fasu.:D

prjatu preveri, k nekaj se je iskrilo, tle ukul Wajdušne :P

Poglej raj kako ma skorne zglancane,takoj se vi da je clouk urejen in da bmw voz.:worship:

ja, sam ta ne vela, je brez kardana :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu preveri, k nekaj se je iskrilo, tle ukul Wajdušne :P

ja, sam ta ne vela, je brez kardana :P

tu mu je že odpadel  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej sliki še BMW zbledi ob teh zglancanih škornjih :kva2:

 

P.S.

aja, vidim da so škornji že pred mano tudi drugim v oči padli, kar samo potrjuje zgornjo misel, da je bemfa v drugem planu ;)

 

Popravljeno . Popravil skalaprava
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo...BMW vozniki imate težave z občutki, kaj je normalno (ogromno strani popisanih na forumu), nekako enako je, ko ti miličnik hoče razložit...kaj je normalno heheh :)

68f62ba7b81367620962bb995822be0a_zps41f77xos.jpg

Ja ,če neb blo interneta pr teb in tvojem sosedu mentorju neb vedla tud kateri dan je v mesecu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Katere ostale stvari pa so še zraven? Povej mi prosim, da preverim doma v garaži.....jao meni, kere buče!

V mojem primeru je samo križ počil in ker sem še pravi čas ustavil, je za zamenjati samo kardanski drog in nič drugega....in ta stane 685€ + delo, če boš na servisu rihtal. No, jaz bom pa sedaj še gumi manšeto zamenjal, ker imam ravno razkopano.

Vse jasno? 

Ne se razburjat človek, nisem škodoželen, maš pač srečo, ker si pravočasno pogruntal napako, lahko bi bilo mnogo, mnogo huje, recimo nesreča če bi počilo ohišje, manšeta je že ostala stvar, pa še kakšna BUČA se bo našla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje obe gumeni cevi cca 80€ + semerring na menjalniku + O ringi + podloške = 100€+ddv. Zraven namažeš, križe, ripne, puše, iglične ležaje, pa maš spet za 10let mir.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,če neb blo interneta pr teb in tvojem sosedu mentorju neb vedla tud kateri dan je v mesecu :)

Kmet2, vidim, da imaš tudi ti ogromne težave z občutki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2, vidim, da imaš tudi ti ogromne težave z občutki :D

Ogromne:P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bral, da bi naj tudi Boxer presegal dovoljene emisije...bo zanimivo, ko bo kaj več napisanega. 

Tale, je delan po Nemškem TDI konceptu :D

 

2417ae51be233dbe313600631c09ef2c_zpsbxqqsqhq.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje obe gumeni cevi cca 80€ + semerring na menjalniku + O ringi + podloške = 100€+ddv. Zraven namažeš, križe, ripne, puše, iglične ležaje, pa maš spet za 10let mir.

 

Nikasport ne me narobe razumeti........koliko kardanov si že takole sam poservisiral? Vprašam zato, ker naši kardani nimajo predvidenega mazanja križev skozi celotno življensko dobo (iglični ležaji so namreč zaprešani in zaprti). Namažeš lahko samo ripne. Moje ripne recimo so kot nove pri 180K km. Razlog je pa dokaj preprost, namreč ker so zglobi točno v centru vrtišča paralever nihalke, je  posledično zelo malo gibanja na ripnah, tudi ko kolo dela daljše hode.

Pa še tole: Ob mojem ritmu štepanja kilometrov, bi pomenilo 10 let cca. 300.000km+ .....torej da ima nekdo 10let mir je zelo relativno ;)

 

Rad bi samo povedal, da mi je v izredno zadovoljstvo, ker sem pomagal oživiti tole temo, čeprav sem zato moral sabotirati lastni kardan :kva2:.....to je res najmanj, kar sem lahko storil za vas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo, če bi še kaj strokovno pofotografiral, ko boš menjaval. Mogoče bo komu pomagalo, ki vsi niso rojeni pod srečno zvezdo, da bi jim kardan zdržal 180k km.

Sem bral, da bi naj tudi Boxer presegal dovoljene emisije...bo zanimivo, ko bo kaj več napisanega. 

Tale, je delan po Nemškem TDI konceptu :D

 

2417ae51be233dbe313600631c09ef2c_zpsbxqqsqhq.jpg

vehicler753.jpg

monoksid in druge emisije so znane na boxerju, veliko jih je "zaspalo" na tem modelu

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... verjetn ima s svojimi "prezadovoljnimi" strankami preveč dela, da bi lahko bil še tle gor ... :kva2: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe Gift, prvič da se strinjava....pri boxerju pa res težko kaj ugotoviš med vožno. Tudi ko se kaj zlomi, imaš občutek, da je še vse normalno  :lol1:

 

P.S.

Kardan naročen...naj gre u qu...c to lepo vreme :ras:

Kot, da bi Bosanca natulil zakaj ni slišal, da nekaj ruži na mešalcu polnem gramoza. Da je nekaj narobe opaziš, ko vse utihne in obstane.

 

Sj, eno moralno vprašanje:

če se ti je kardan zlomu in ti nč ne slišiš, a lahk pol voziš naprej? In če voziš naprej, zakaj je potem potrebno sploh menjat kardan? A zato k je Šneci to predlaga? Hm...:dry:

Pa ne moreš vozit z neispravnim kardanom. Kaj ti bo pa potem crknilo?

 

... ma jebeš dnar ... 

... važn da si ni treba skoz prstov mazat s ketn spreyem ... :)

...kardan ... "TOP SHIT ... :):):)

 

Mlake olja pod boxerjem pa itak baba puče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole: Ob mojem ritmu štepanja kilometrov, bi pomenilo 10 let cca. 300.000km+ .....torej da ima nekdo 10let mir je zelo relativno ;)

Res je.

Sem pac eden redkih, ki se lahko pohvalim z leti, a tvoje km-je pa še mal počakam. :slap: :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot, da bi Bosanca natulil zakaj ni slišal, da nekaj ruži na mešalcu polnem gramoza. Da je nekaj narobe opaziš, ko vse utihne in obstane.

 

Mojster...tole z Bosancem me je pošteno nasmejalo...:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, Snecer said:

Ja, to je samo števec, daj mi ga pa ti naredim 999.999

Ozima od tanka je samo še števec ostal...

Preberi povezavo, potem pa hitro uredi števec na svojem,: http://advrider.com/index.php?threads/milestone-for-my-gs.278021/page-10

18 minutes ago, Derbi-mb said:

Bmfi (boxerji) so itak grdi, tko da je vseen kakšen števc je gor.....

Tolk grdi, da so že lepi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!