Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Jah  poglej registracijo pa ti bo vse jasn...

To čist tko kt bi enga hribuca z gojzarji spustu na eno gala prireditev v lj. Pol pa tist hribuc, nekoga pohodi, pohojeni mu v efektu reče:  "pa dej ti hribuc mal merki kje hodiš". Hribuc pa odgovori: "od kje pa ti mene poznaš"?

No zakaj nebi imel BMW-ja? Ker ubija sanje (obrazložitev:) ko maš versysa, veš, da je dober motorin za te "pare" a veš, da obstajajo boljši motorji, in se veseliš naslednjega nakupa. Ko maš pa BMW-ja, se pa zavedaš, da boljšega ni, in pač moraš bit zadovoljen s tem kart maš-"ubija sanje".

PS: mater je fajn tale WD(weseli december). Še bol je pa tist ke mam pod pultam...:alko:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

V bistvu ga ti nimaš, :) ker se nonstop siliš poleg bmwjašev kot hlapec.

Ne vem kaj mislis s siljenjem in hlapci, to je verjetno neka cudna stajerska fora.... Jaz sem BMWjas, po dusi :) Za BMWja pa nimam, zato japonca vozm :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

V bistvu ga ti nimaš, :) ker se nonstop siliš poleg bmwjašev kot hlapec.

Glej sneci, da ti obrazložim "malo bolj po kmečko, malo bolj po domače" (ha tole ti more bit znano, ker je iz tvojih koncev)

Sam sem srečno poročen, pa imam lepo ženo(za moje oči) A vseeno preden grem na morje, kupim sončna očala, ki imajo najbolj temna stekla. A veš zakaj, Zato, da lahko na plaži "neopaženo" gledam tiste pupike, ki se sončijo zgoraj brez. Pa to še ne pomeni, da bom "nategnil" celo plažo (čeprav v mislih...). Je pa hrana za dušo. Tko smo pa mi "japončkarji" simpatizerji z BMW-ji, ne pa hlapci(po tvoje) kapiš?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, Snecer said:

BMWfli so kot stare babe na penz plaži, kjer vse pušča

Snecer zdej pa resno! Daj si uro na nogo, da boš šel "v korak s časom"!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot precej izlaganja tlele je tud naslov te teme tko-tko.

vsak bi meu bmw. če dopušča prostor maš itak enga nemca pa enga japonca u garaži.

glede bab pa temnih špeglou je pa tko, da če si tak profil d hočeš požgat use na plaži morš to tud nardit, sicer si navadn pussy, papučar. z ženo se morš tud po x letih vsaj mentalno pofukat 1-na-dan. misl da clo poznam 1ga tazga tle na forumu :) 

 

.... navezujoč se na zgori je samo odvisno kerga si omisliš. po meni sta to gsa in h2r

 

Popravljeno . Popravil UnionJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DinDiin pravi:

Ne vem kaj mislis s siljenjem in hlapci, to je verjetno neka cudna stajerska fora.... Jaz sem BMWjas, po dusi :) Za BMWja pa nimam, zato japonca vozm :) 

Ne laž KTM-jovc :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, UnionJack said:

 

 

.... navezujoč se na zgori je samo odvisno kerga si omisliš. po meni sta to gsa in h2r

 

Zdej sme pa presenetu, bi stoprocent reku, da si želiš r ninet.Čeprov bi od tebe prčakvov takel odgovor: Kaj mi bo še en BMW, sej mam že tko sama grda jajca.:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H2R in pluc na BMW :ras:

ali

KTM superduke GT in pluc na BMW :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdej vidš kako betežn psihoanalitik si.

zaenkrat sem predimenzioniran solo rider in si bom pac kupu 1290r, drgac pa def. gsa. h2r pa bol zbirateljske vrednosti.

lepi in iz besede motor izhajajoči so itak samo še triumphi - glede na eicmo, ampak to so bol facts of design....

bmw - tko k pr avtu, mal gledaš zvezde pa pol še mal dekawce, na konc pa itak bmw uzameš :) 

tist k prav da ne si samseb zmišljuje, razen če je na feriju, rolsu itd

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalar36 pravi:

...

No zakaj nebi imel BMW-ja? Ker ubija grde sanje (obrazložitev:) ko maš versysa, veš, da je dober motorin za te "pare" a veš, da obstajajo boljši grši motorji, in se veseliš naslednjega nakupa. Ko maš pa BMW-ja, se pa zavedaš, da boljšega  slabšega ni, in pač moraš bit zadovoljen s tem kart maš-"ubija sanje".

PS: mater je fajn tale WD(weseli december). Še bol je pa tist ke mam pod pultam...:alko:

Pozabil si napisat grde.

 

pred 15 urami, skalar36 pravi:

Glej sneci, da ti obrazložim "malo bolj po kmečko, malo bolj po domače" (ha tole ti more bit znano, ker je iz tvojih koncev)

Sam sem srečno poročen, pa imam lepo ženo(za moje oči) A vseeno preden grem na morje, kupim sončna očala, ki imajo najbolj temna stekla. A veš zakaj, Zato, da lahko na plaži "neopaženo" gledam tiste pupike, ki se sončijo zgoraj brez. Pa to še ne pomeni, da bom "nategnil" celo plažo (čeprav v mislih...). Je pa hrana za dušo. Tko smo pa mi "japončkarji" simpatizerji z BMW-ji, ne pa hlapci(po tvoje) kapiš?

Zamenjaj "lepo" ženo za eno od tistih pupik. To bo šele hrana za dušo.

Pa ne mislit, da sam ne pogledam drugih babnc ali motorjev. Tudi primerjam jih. In sem kar zadovolj s tem kar imam doma (fasada, zvok, poraba, uporabnost, ... ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, skalar36 pravi:

...No zakaj nebi imel BMW-ja? Ker ubija sanje (obrazložitev:) ko maš versysa, veš, da je dober motorin za te "pare" a veš, da obstajajo boljši motorji, in se veseliš naslednjega nakupa. Ko maš pa BMW-ja, se pa zavedaš, da boljšega ni, in pač moraš bit zadovoljen s tem kart maš-"ubija sanje".
...

Sem ti že hotu neki napisat ...

pred 20 urami, skalar36 pravi:

... 
PS: mater je fajn tale WD(weseli december). Še bol je pa tist ke mam pod pultam...:alko:

Pol sm pa še to zagledu. Tko de brez veze, vse jasn. 
Bojim se le, da se nkol nauš streznu.:hmm: Zgleda že bl tko...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer so ble dovoljene sanje, dons je pa nov dan. A deb meu BMW- ha mi niti na misel ne pride. Oziroma ja, če bi blo v ceno vštet lifetime servis. Pa če bi se več vozu z njim, kot bi ga mel na servisu...

A sm od enih bab včer govoru. Neki se mi je računalnik v glavi zmedu. Dons je že bolje..mislim, pa da je to pogojeno z unim, ke sm imel , pa nimam več, včer pod pultam...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Včer so ble dovoljene sanje, dons je pa nov dan. A deb meu BMW- ha mi niti na misel ne pride. Oziroma ja, če bi blo v ceno vštet lifetime servis. Pa če bi se več vozu z njim, kot bi ga mel na servisu...

A sm od enih bab včer govoru. Neki se mi je računalnik v glavi zmedu. Dons je že bolje..mislim, pa da je to pogojeno z unim, ke sm imel , pa nimam več, včer pod pultam...

"tisto kar trezen misli, pjan govori":whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, builder pravi:

"tisto kar trezen misli, pjan govori":whistle:

še dobro da ni obratno :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!