Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred 49 minutami, gift pravi:

bog ne daj, da ti s tvojo kravici v jarek zapelješ, ker te s Hijapom ven ne dvignejo :lol1:

 

moja kravica od Bmw ima 230kg, mokra:O, na kočevki se mi je zgodil fullspeedcrashtest, sm se odpeljal domov, špegu je blo treba zamenjat, ostalo je blo BP:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj Versyse mešate tukilele? Kaj smetite, tako lepo urejeno temo, a morte vse zapacat?

BMW so jajca, pljuc :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

lepo se pripravljaš na kidanje snega?

raje menjaj "šport" pri teh letih, ker to ni zdravo za skelet

me pa zanima, kaj tebe vse boli:hmm:, mene po 25. letih tega športa nič nea boli, pa sneg lažje odmetavam kot ti, če bi mi slučajno bilo že potrebno:jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, builder pravi:

narobe, da VAS pobiram:ras:

današnje visenje:whistle:

https://www.youtube.com/watch?v=OBxzF2qUiW0

Lepo lepo...v dobrih cajtih, sem tudi jaz toliko dvignil, ampak kot pravi snecer...bolje je nehati ;)  Je pa v tistih cajtih Duško pumpal s kilami od tvojega Bemfla...malo ti še fali :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, gift pravi:

Lepo lepo...v dobrih cajtih, sem tudi jaz toliko dvignil, ampak kot pravi snecer...bolje je nehati ;)  Je pa v tistih cajtih Duško pumpal s kilami od tvojega Bemfla...malo ti še fali :D 

stvar dopinga, na katerem jest nikol nisem bil, je pa zadeva sledeča, ko si v apstinenci od dopinga, koliko takrat dviguješ? da o posledicah ne govorim, sicer je pa vsak svojega tela gospodar:kva1:

pred 36 minutami, Snecer pravi:

problem bo, ko se bo začelo

skelet ne stoji sam od sebe, križ boli, ker so mišice hrbta v qurcu.., a kaj to teb razlagam, ti si "jači od Čak Norisa"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, builder pravi:

moja kravica od Bmw ima 230kg, mokra:O,...

Seveda je mokra, ko ves cajt puša. Ni treba poudarjat, sej vsi vemo.:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

Zgleda, te nervoza še kar daje, ker sem menjal za zabavo na versaču :) brez nervoze, prvi vtis ni pokazal neke opazne razlike...če seveda normalno voziš.

GSka ima očitno tudi vzmetenje, kjer se je šparalo, verjetno namenoma, da lahko nemške garažne firme živijo od upgrejdov.

 

Se pravi da te ni noben :l_01: ....v bistvu si se sam :OK:

 

pred 14 urami, gift pravi:

zdaj ne vem, al slabo vidiš, al si se pa zmotil v zapisu. Če boš še enkrat pogledal sliko boš videl, kako se  voznik zelenega motorja Smeji vozniku Oranžnega motorja :fyou:

:smoke:

Drugačen pogled na svet.............sej to je kar običajkno za tam čez.....:P

pred 11 urami, Snecer pravi:

problem bo, ko se bo začelo

Pr vseh se začne...:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, gift pravi:

zdaj ne vem, al slabo vidiš, al si se pa zmotil v zapisu. Če boš še enkrat pogledal sliko boš videl, kako se  voznik zelenega motorja Smeji vozniku Oranžnega motorja :fyou:

:smoke:

Vsi hlapci se v obraz prijazno nasmihajo gospodarjem.

Ko pa je prilika, da jih ne vidijo in ne slišijo pa iz foušije udrihajo po njih sto na uro.

 

pred 12 urami, Snecer pravi:

problem bo, ko se bo začelo

Dobra tolažba za neaktivnost.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Snecer pravi:

To smo že vse videli. Prvi video je test zaščite motorja, drugi pa vležavanje sklopke

Ne vem zakaj ne pokažeš lastnih posnetkov, saj si menda posnel tisti zdrs versysa, ko si ga lovil.

S tankom ne moreš dobit najboljšega motorja na svetu!  :)  Tisto ni bil zdrs, saj me je Kmet2 samo počakal.... :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 12. 2015 at 9:05, Kmet2 pravi:

Se pravi da te ni noben :l_01: ....v bistvu si se sam :OK:

 

Nope, najbolj pomembno mi je bilo, da si lahko sam izbral barvo vzmeti, tako da ni bilo dileme. Pri mojem je pač vidna in tvorec podobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Snecer pravi:

Nope, najbolj pomembno mi je bilo, da si lahko s:-D am izbral barvo vzmeti, tako da ni bilo dileme. Pri mojem je pač vidna in tvorec podobe.

Drugič si omisli KTM,vrhunsko vzmetenje vidno tvori podobo z že stock barvo :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj imam še boljše kot na KTMu + lepša barva, ki je nimajo v paleti.

Če bi moral, morda najmanjši 1050 ADV, ki pa niti nima 100PS, tak da ni po standardih MS, moti še teža 230kg in izjemno grd dimnik, ki skazi cel motor (že na slikah zgledajo vari rjavi, to tudi ni lepo), sicer ima ktm nek svoj stil, ki je kar edinstven. Pa še čeprav vidim stane 15 jurjev, kar pomeni še dodatno 2-3, da se ga vizualno popravi (sprednji blatnik je vlit v garaži očitno). Recimo okrogli špegli na oglat stil nikakor ne pašejo, zatemenjena šipa nuja, ožji blinkeri, pa bi počasi bilo.

Al bi mi ti kaj drugega svetoval, ko imaš vso paleto v garaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snecer pravi:

Zdaj imam še boljše kot na KTMu + lepša barva, ki je nimajo v paleti.

Če bi moral, morda najmanjši 1050 ADV, ki pa niti nima 100PS, tak da ni po standardih MS, moti še teža 230kg in izjemno grd dimnik, ki skazi cel motor (že na slikah zgledajo vari rjavi, to tudi ni lepo), sicer ima ktm nek svoj stil, ki je kar edinstven. Pa še čeprav vidim stane 15 jurjev, kar pomeni še dodatno 2-3, da se ga vizualno popravi (sprednji blatnik je vlit v garaži očitno). Recimo okrogli špegli na oglat stil nikakor ne pašejo, zatemenjena šipa nuja, ožji blinkeri, pa bi počasi bilo.

Al bi mi ti kaj drugega svetoval, ko imaš vso paleto v garaži?

Je v modifikaciji .....blinkerji so tudi mene motili za to so zdaj led tanki kot na 1190,dimnik je v nabavi LeoVinci ,lep vsaj men,zatemnjena in povišana šipa tudi že montirana ,je pa res tmal mal oskubljen in vari na ogrodju so zmotili tudi mene,niso rjavi ker je to aluminij,kvečjemu bi bili lahko oksidirani ,pa niso ,so mi pa grdo zavarjeni proti 1190. 94hp pa je vrh glave .....

Prednji blatnik ,kaj pa vem men je takšen kot na vseh motorjih "plastika".....je pa bolj funkcionalen kot na Versysu ,vsaj kar se tiče metanja blata v kolektorje....

Ogledala tud men grda,menjam ob priložnosti ...

Za tebe je najbolj primeren nov Versys ,to ti svetujem :Ptega ti bom pa jaz vzel naslednjo jesen za zimo ,da se KTM ne razpade...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Snecer pravi:

Zdaj imam še boljše kot na KTMu + lepša barva, ki je nimajo v paleti.

Če bi moral, morda najmanjši 1050 ADV, ki pa niti nima 100PS, tak da ni po standardih MS, moti še teža 230kg in izjemno grd dimnik, ki skazi cel motor (že na slikah zgledajo vari rjavi, to tudi ni lepo), sicer ima ktm nek svoj stil, ki je kar edinstven. Pa še čeprav vidim stane 15 jurjev, kar pomeni še dodatno 2-3, da se ga vizualno popravi (sprednji blatnik je vlit v garaži očitno). Recimo okrogli špegli na oglat stil nikakor ne pašejo, zatemenjena šipa nuja, ožji blinkeri, pa bi počasi bilo.

Al bi mi ti kaj drugega svetoval, ko imaš vso paleto v garaži?

Jebeš KTM, SXa vzem, dodaš še dve nalepki, menjaš ročice in je moped tipi top, vrhunsko vzmetenje, po pesku gre ko versys, pa še več ko 100kojnu ima :P

Pa vsi BMWji so ti fouš :fyou:

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

.

Za tebe je najbolj primeren nov Versys ,to ti svetujem :Ptega ti bom pa jaz vzel naslednjo jesen za zimo ,da se KTM ne razpade...

ne vzem tega, ker bo šok agregat trofu, k ni vajen tvojih obratov :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Je v modifikaciji .....blinkerji so tudi mene motili za to so zdaj led tanki kot na 1190,dimnik je v nabavi LeoVinci ,lep vsaj men,zatemnjena in povišana šipa tudi že montirana ,je pa res tmal mal oskubljen in vari na ogrodju so zmotili tudi mene,niso rjavi ker je to aluminij,kvečjemu bi bili lahko oksidirani ,pa niso ,so mi pa grdo zavarjeni proti 1190. 94hp pa je vrh glave .....

Prednji blatnik ,kaj pa vem men je takšen kot na vseh motorjih "plastika".....je pa bolj funkcionalen kot na Versysu ,vsaj kar se tiče metanja blata v kolektorje....

Ogledala tud men grda,menjam ob priložnosti ...

Za tebe je najbolj primeren nov Versys ,to ti svetujem :Ptega ti bom pa jaz vzel naslednjo jesen za zimo ,da se KTM ne razpade...

Mislim sem na "vare" na izpuhu, lej kako rjavo zgleda :)

Nov versys mi je načeloma ok, moti povečana teža in grdi koleščki na šipi. ne morem verjet, da so naredili to tako špartansko.

Na versaču pa imam podaljšan blatnik in ne meče več svinjarije tako visoko kot prej., za ostalo pa si nabavi alu zaščito spodaj in je rešeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Mislim sem na "vare" na izpuhu, lej kako rjavo zgleda :)

Nov versys mi je načeloma ok, moti povečana teža in grdi koleščki na šipi. ne morem verjet, da so naredili to tako špartansko.

Na versaču pa imam podaljšan blatnik in ne meče več svinjarije tako visoko kot prej., za ostalo pa si nabavi alu zaščito spodaj in je rešeno.

Na Versysa bom vložil le toliko ,da bo brezhiben in redno vzdrževan ,ker gre spomladi v prodajo ,tako da tisti ki ga bo kupil bo poliral krivine :P po prvih izračunih pa je šlo na njega 760evričev ,od tega nove pnevmatike PirelliCorsaMK60,nov verižni set,veliki servis in generalno čiščenje..............mikro pok niso najdli tudi z rentgenom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!