Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

kako se po ameriško reče "najbolj reven" ? purist .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 2. 2016 at 7:06, thumper pravi:

zdaj vemo zakaj se bmvlarji tko zanič obnašajo k so z mopedom .. nikol ne vejo kdaj bo crknu povrh vsega so pa še v abstinenčni krizi celo furo..

Pomanjkanje praktičnih izkušenj z vožnjo tudi prispeva k nerodnosti.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

Ni hecno, da kupiš dražji in "vrhunski" motor pa je tak neroden za vozit...

 

 

Hecni so taki, ki govorijo na pamet ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje smo res čudni ... eni smo bolj drugi pa manj sposobni ... 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, gift pravi:

Iiiiiii kak lepo :D

 

 

Tole bom "slučajno" presledil sinu. :D Sicer je šele prvi letnik na strojnem faksu, nikol se pa ne ve....

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, gift pravi:

 

 

Mislm, namejst da bi mu dal dariu, ga pa za ceu lajf zajebejo. :slap:
Človeku bmflo kupt, pa kje ste še to vidl. :ras:A ni dost tistih, ki se sami v drek spravjo?:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

GSA bi imel na luni težo 45kg :)

na jupitru pa 670 ... 

 

pred 7 urami, boych pravi:

Hecni so taki, ki govorijo na pamet ...

hudič je ko moraš čakat enga na takem gt 1600 par km ker te ne spusti mimo .. moje izkušnje..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudne fetiše majo...neb ga mel, kr mi noben ne bo cilindrov molzel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze mislu da ga ne bi mel,glede na use sorte pljuvanje po njem,ampak kar je dobr je dobr,spet sm kupu neclovesko drago in u ibr pokvarljivo robo,upam da bo kardan zdrzu od trgovine do doma.:kva2::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, luxsa pravi:

Sem ze mislu da ga ne bi mel,glede na use sorte pljuvanje po njem,ampak kar je dobr je dobr,spet sm kupu neclovesko drago in u ibr pokvarljivo robo,upam da bo kardan zdrzu od trgovine do doma.:kva2::eek:

V dobrih petih letih nikakor, da mi odpade kardan ... :( ... sem hudiča kar s ketno zamenjal :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, luxsa pravi:

Sem ze mislu da ga ne bi mel,glede na use sorte pljuvanje po njem,ampak kar je dobr je dobr,spet sm kupu neclovesko drago in u ibr pokvarljivo robo,upam da bo kardan zdrzu od trgovine do doma.:kva2::eek:

Sej še dobro, da si novga kupil, pr ta starmu je blo sam vprašanje časa kdaj bo začel razpadat :P

pred 9 urami, boych pravi:

V dobrih petih letih nikakor, da mi odpade kardan ... :( ... sem hudiča kar s ketno zamenjal :P 

Najbrz je blo z mopedom kaj narobe ker mu kardan ni hotu odpast. Še dobro da si menjal. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, luxsa pravi:

Sem ze mislu da ga ne bi mel,glede na use sorte pljuvanje po njem,ampak kar je dobr je dobr,spet sm kupu neclovesko drago in u ibr pokvarljivo robo,upam da bo kardan zdrzu od trgovine do doma.:kva2::eek:

Jaz tudi!Upam namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/5/2016 at 11:17 AM, Tedybear said:

Tole bom "slučajno" presledil sinu. :D Sicer je šele prvi letnik na strojnem faksu, nikol se pa ne ve....

a u Lj, UNI al VSŠ ?
da ni moj sošolc celo haha
Drugače pa od par tednou nazaj lastnik prvega bavarca v moji floti-mislim da bom kr pr bavarcih ostal tudi u prihodnje :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjamem, delam ko mona na tem faksu, sploh kr sm pršu sz strokovne ne pa gimnazije haha

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas iz gimnazije so pa strokovni predmeti zafrkaval. Tisto tehnično risanje... trije smo skup risal vsak svojo zaključno nalogo. Na koncu je bila posledično kvaliteta risb približno enaka. Onadva sta dobila 8 mene je vrgu in reku, da je fajn če gimnazijci dvakrat delamo te vaje... in sem hodu še enkrat na komplet vaje. Eni znajo zafrkavat na polno. Pa kake probleme sem imel z diplomo... sem imel že datum. Profesor pa lepo zgasnil na smučanje. Podn od faksa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!