Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Evo motosvetovca :)

V videu opisuje svojo moto pot in očitno hoče povedati, da vse kar je prej vozil je bilo ok, na gski pa ga je snelo. Na tem videu ni skrival števca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule pa tipični bmw fahrerji, zadnji stadij motorizma, ko bi se dejansko morali z Vespami vozit al pa že atv.

Tu so že kar vedli kaj bo in ga čakali (oh, shit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pač ne štekam kje je namen objavljanja teh video posnetkov.

Kater motor pa ti voziš snecer? Si zadovoljen z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pač ne štekam kje je namen objavljanja teh video posnetkov.

Kater motor pa ti voziš snecer? Si zadovoljen z njim?

Vsak svojga hval !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga ne bi imel? Ker nimam 2000€ plače. Pač slo resnica. Ne bi imel nekaterih modelov, ker niso dvocilindrci. Dva bata sta mi zlezla pod kožo , da še sam ne morem verjet kako zelo. Sem pa imel R65LS. Ta stari R, moj prvi motor in kako je bilo lepo, še bi imel. Če trezneje pomislim, bi jih moral, tudi 4cilindre, popeljati med zavite awiwnke ter šele nato kakšno o občutkih povedati. Pa kaj če vztrajnik v desno sune in hladen med nogami rezgeta. Punce že vedo zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ti bo snecer nalimal še en video na katerem bo en z BMW-jem padel.

kaj misliš da padamo samo mi,ki imamo BMWje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. dvakrat na sezono.

Sedaj pa še primerjaj tole. Pri R1200GS se vsake 10.000km odvije dva vijaka na vsaki strani in pomeri zračnost. 10 minut.

Pri Z-ju recimo ko sem to delal, sem moral odmontirat oba sedeža, odmontirat rezervoar, odklopit pod rezervoarjem kable za črpalko, plovec, cevi za gorivo. Potem mi je smetal kup kablov in priveskov, nato pa še 6 al 8 vijakov za odstranit pokrov ventilov. Pa še nagužvano je vse skupaj. delo za nekaj

ur.

Je pa res da se to na GS-u dela dvakrat na leto, na kawasakiju pa na dve leti, but still. Kaj je dražje?

Torej NejcGS preveri stanje ventilov :hmm: ,ko gre na kavo v sosednje mesto kar na bencinskem servisu ,saj če že tankaš še malo poservisiraš pa še eno kavo spiješ pa pičiš dalje :whistle: Ni slabo :D

Na japoncu je pa (mamico jim j...m) prostorska stiska to pa res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha sedaj si pa priznal, imaš ga (BMW-ja) zaradi značke in ne zato, ker je dober :whistle: .

ps, Snecer tule je pa opisano tisto o čemer si spraševal par strani nazaj sicer si pa že najbrž sam našel.

Mina hvala za odgovor - tega niti sam nisem vedel, človek se uči celo življenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš da padamo samo mi,ki imamo BMWje?

Snecer že pravi tako.

Torej NejcGS preveri stanje ventilov :hmm: ,ko gre na kavo v sosednje mesto kar na bencinskem servisu ,saj če že tankaš še malo poservisiraš pa še eno kavo spiješ pa pičiš dalje :whistle: Ni slabo :D

Na japoncu je pa (mamico jim j...m) prostorska stiska to pa res :D

Sej skor tolk cajta vzame ventile pregledat kot ketno namazat. Pa po 2010 letniku je na 20.000km čekiranje ventilov.

Mina hvala za odgovor - tega niti sam nisem vedel, človek se uči celo življenje :)

Sej sem dal tudi jaz link.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš da padamo samo mi,ki imamo BMWje?

Ne ne saj nas tudi ubriše po tleh :D ,samo hitro pogledamo okoli pa me ja ni kdo videl :grupni: , poberemo hitro razbite črapinje pa vsi rdeči v obraz gasa pa čimprej stran :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pravi tudi moj mehanik :)

No, gremo dalje.

Spet en lep primer, da GSka ni za offroad, po urejenem kolovozu še gre, ko se je pa začelo zares pa je teža svoje opravila.

A zaradi tega ga nebi imel,ker je motorist mojster offroada :grrr Ampak vidš Snecer kolkrat je padu po kamnih,če bi tolkrat padu z Kawasakijem bi ostal sam še grušt od motorja,vsa kitajska plastika bi odpadla :grim tuki si lepo pokazal kolk tej motorji zdržijo enih debilov :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesantno je, da je toliko posnetkov o teh super motorjih na netu v taksnih situacijah. Verjetno jih objavljajo nezadovoljni lastniki, ki so nasedli propagandnemu materiali.

Jah take posnetke delajo lastniki tanajtabulšejših motorjev :kva1: sej kakšna Multistrada ali Versyis tuki pač ne gre, :smoke:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna scena kot pri opeju gori, ki se je zakopal. Tu je pa fant nasedel :) kak mu je to ratalo.

Fak ta pa je neumen,bi mogu z Kawasakijem it,pol neb nasedeu :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid, da je zuni mraz in krompirjeve počitnce. Itak razn z BMW se zdle noben ven ne upa :xx:

Snecer je zapisal: Jaz tudi nobenemu posnetku ne verjamem, dokler kakšen motosvetovec ne bo kaj iz svoje bogate zbirke iz Afrike pokazal... Posnetkov je čez glavo, samo če jih hočeš vidt.

Sem danes oči pasel na enem z GSA v sufiksu registracije. Ma no je mal preveč okranclan. Drgač pa lepo zgleda.

Ta novi Gs še vedno ne bo vodno hlajen :yea2:

A si bil pr Kiriču :D na servisu speeet :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako je zfej to. Snecer Vs the (moto)world.

Slucajno sm dans vidu mcnjev primerjalni test f700gs prot konkurenci......pac ignorirali so ga. Noben od udelezencov nebi izbral bmwja. Jez sm bil sokiran.

m.youtube.com/#/watch?v=NC9DBhyC-7c&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DNC9DBhyC-7c&gl=GB

A si mogu to povedat,nč takoj ga bom prodal pa novga,ko ga bodo vsi hotel met :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule pa tipični bmw fahrerji, zadnji stadij motorizma, ko bi se dejansko morali z Vespami vozit al pa že atv.

Tu so že kar vedli kaj bo in ga čakali (oh, shit).

Snecer bemti,ti pa znaš predstavljat lepe primere,hvala,ker se tako trudiš....npr. tuki si lepo nazorno pokazal,da so si izbrali napačen motor SPET,ti BMW farerji res nimajo pojma,tuki bi šel čez edin Kawasaki a ne Snecer :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer bemti,ti pa znaš predstavljat lepe primere,hvala,ker se tako trudiš....npr. tuki si lepo nazorno pokazal,da so si izbrali napačen motor SPET,ti BMW farerji res nimajo pojma,tuki bi šel čez edin Kawasaki a ne Snecer :OK:

Bi rad jaz tebe videj Kmet, kako bi se ti kje cez kak potok oz kamne zapeljal, ko ias neunicljivi/nepolomljivi motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rad jaz tebe videj Kmet, kako bi se ti kje cez kak potok oz kamne zapeljal, ko ias neunicljivi/nepolomljivi motor :)

Ja tud jaz bi rad tebe videl pa Snecerja!! Drugače se pa jaz ne vozim po takih kozjih potkah in bi ob prečenju take vode z težkim terenom prav isto ležal na tleh,predvidevam :blush:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!