Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

pred 10 minutami, pik1 pravi:

.

... ja kaj ne rečem ??? :eek:

... očitno znaš dobr vozit :kva2:

To ne, imam pa dober motor pa potrpežljivo sopotnico...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Joker pravi:

To ne, imam pa dober motor pa potrpežljivo sopotnico...:D

Dolge noge... glavni adut si pa pozabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HyperJack pravi:

Dolge noge... glavni adut si pa pozabil :D

Pri 300kg mrtve teže pa še 70kg žive na zadnjem sedežu, ti dolge noge prav nič ne pomagajo...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Joker said:

Pri 300kg mrtve teže pa še 70kg žive na zadnjem sedežu, ti dolge noge prav nič ne pomagajo...

Če pride do tega..kako reagirata? jaz ukažem naj se ASAP odmakne in fuknem na tla. K sreči je bo to do zdaj samo enkrat, s Hondo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, HyperJack pravi:

Dolge noge... glavni adut si pa pozabil :D

ne, GS to je pozabil. Je reku že Whiskey da je to kot za šalo z GSom prevozil :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kugelschreiber pravi:

Če pride do tega..kako reagirata? jaz ukažem naj se ASAP odmakne in fuknem na tla. K sreči je bo to do zdaj samo enkrat, s Hondo. 

ja tkole:

baba gre v izvidnico in potem naprej peš, če se slučajno ne obrača :P

Messenger_creation_a02bcaa6-0fda-4ad0-aae5-2bbb87d0e97b.jpeg.05474308102f5b85c23c6fe97ca1799b.jpeg.f554b88679b704b0692688a3c47c6b49.jpeg

Messenger_creation_015e282f-b1a3-4eb6-ad91-3580843a898c.jpeg.2c55e677e0d8dc9a7f705c5eae2f6314.jpeg.b11ffba11630a71f7531d25287ebe4a5.jpeg

Sva pa nekje v prvem delu vzpona (najin zadnji del spusta) srečala en "češki" par, on na lahki enduri, ona pa na običnem nejkedu s kufri (pravi muškarac mora da da babi, da nosi opremu) in gladkimi gumami (250ccm) ko sta spraševala kolko še do vrha :P sem reku blizu blizu, pa pomagal babo zrinit, da je šlo dalje, ko jih je pa Pik srečal čez kako minuto, sta pa že "razmišljala" o obračanju :P

Čeb mela GS, bi to bil pisofkejk :D

 

 

pred 50 minutami, Joker pravi:

Pri 300kg mrtve teže pa še 70kg žive na zadnjem sedežu, ti dolge noge prav nič ne pomagajo...

več kot kratke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

baba gre v izvidnico in potem naprej peš

WTF? Na furi z motorjem, ne na sprehodu, na furi. Pr nas sta to dve kategoriji/dve početji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

WTF? Na furi z motorjem, ne na sprehodu, na furi. Pr nas sta to dve kategoriji/dve početji. 

ti slabo kontroliraš sopotnico :P

Nima si kaj zmišljevat, ko se ukaže se ukaže :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

Nima si kaj zmišljevat, ko se ukaže se ukaže

To pa razumem, cist. Hehe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je možak primerjal ta dva motorja...verjetno zato, ker je Tenere najboljši nadomestek za GSa? Sicer bi lahko objavil tudi, zakaj ne bi imel Kawasaki Z 750 recimo, ker se pelje slabše po kamenjih. Meni je bila Tenere solidna tudi na asfaltu, morda nekaj procentov bolj primerna za off...to je pa glavna razlika razen nekoliko manj moči. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Pa ste spet posrali eno dobro in konstruktivno temo. :angryrant1:

Če nimate nič za povedat ali pljuvat čez BMW bi vas prosil, da ne nabijate. HVALA!   

 

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pik1 pravi:

.

... ja kaj ne rečem ??? :eek:

... očitno znaš dobr vozit :kva2:

z gs je bil :)

pred 56 minutami, DAMI34 pravi:

ja tkole:

baba gre v izvidnico in potem naprej peš, če se slučajno ne obrača :P

Messenger_creation_a02bcaa6-0fda-4ad0-aae5-2bbb87d0e97b.jpeg.05474308102f5b85c23c6fe97ca1799b.jpeg.f554b88679b704b0692688a3c47c6b49.jpeg

Messenger_creation_015e282f-b1a3-4eb6-ad91-3580843a898c.jpeg.2c55e677e0d8dc9a7f705c5eae2f6314.jpeg.b11ffba11630a71f7531d25287ebe4a5.jpeg

Sva pa nekje v prvem delu vzpona (najin zadnji del spusta) srečala en "češki" par, on na lahki enduri, ona pa na običnem nejkedu s kufri (pravi muškarac mora da da babi, da nosi opremu) in gladkimi gumami (250ccm) ko sta spraševala kolko še do vrha :P sem reku blizu blizu, pa pomagal babo zrinit, da je šlo dalje, ko jih je pa Pik srečal čez kako minuto, sta pa že "razmišljala" o obračanju :P

Čeb mela GS, bi to bil pisofkejk :D

 

 

več kot kratke :P

 

to bi blo s Kove za sprobat...

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Joker pravi:

Pa ste spet posrali eno dobro in konstruktivno temo. :angryrant1:

Če nimate nič za povedat ali pljuvat čez BMW bi vas prosil, da ne nabijate. HVALA!   

 

sej sam hvalmo no... :P

 

pred 17 minutami, Snečer pravi:

z gs je bil :)

to bi blo s Kove za sprobat...

zakaj s kove, če je Whiski prevozil z GS v obe smeri in to vezanih očiju, pa še 1x u rikverc? :P

 

pred 49 minutami, Kugelschreiber pravi:

To pa razumem, cist. Hehe. 

no, zdej pa delaj mal na tem :P

 

pred 48 minutami, vandrovec pravi:

Zakaj je možak primerjal ta dva motorja...verjetno zato, ker je Tenere najboljši nadomestek za GSa? Sicer bi lahko objavil tudi, zakaj ne bi imel Kawasaki Z 750 recimo, ker se pelje slabše po kamenjih. Meni je bila Tenere solidna tudi na asfaltu, morda nekaj procentov bolj primerna za off...to je pa glavna razlika razen nekoliko manj moči. 

zato ker nima dovolj dnara za GS, pol pa mora tenere guncat :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

sej sam hvalmo no... :P

 

Saj v tem je problem! Pljuvajte, ali pa nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Joker pravi:

 

Saj v tem je problem! Pljuvajte, ali pa nič.

 

spit-take.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Joker pravi:

 

Saj v tem je problem! Pljuvajte, ali pa nič.

Možno, da si ti Theth prevozil, ko je bil še makadam lep, sedaj pa je uničen.

Novejši posnetki z GS kažejo na neprevoznost :)

Se spomnim enga našega, ki je posnel Theth z gsko in je tudi imel padec čez lužico.

 

10 let nazaj

image.png.be611740b9bd4a163fce9a6c6f33588e.png

video in slika za pozornost

image.png.effb4ee1c4fc1ad94aa6bb11d47461f4.png

tu pa bi lahko bilo veselo v kamperu :) 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar sem do sedaj videl (lahko, da sem kaj spregledal) ni nikjer izjemno slabo/neprevozno. To še jaz zvozim (v Albaniji nisem bil, je pa Črna gora precej podobna) . Jeba je, ko voda odnese cesto in naredi globoke kanale, ki jih potem ni možno "preskočiti" ali pa v strmih ovinkih s polmetrskimi skalami pa zgubiš zalet...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse je v ljubezni. Tale zlo lepo pove vse. Predvsem pa pošteno, brez napihovanja blagovne znamke, ter pripisovanja "nezemeljskih" lastnosti motorju. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Snečer pravi:

Možno, da si ti Theth prevozil, ko je bil še makadam lep, sedaj pa je uničen.

Novejši posnetki z GS kažejo na neprevoznost :)

 

 

image.png.effb4ee1c4fc1ad94aa6bb11d47461f4.png

tu pa bi lahko bilo veselo v kamperu :) 

.

... hahahaha ... s kemperjem ??? :eek:

... a govorimo mi o istih odsekih ??? :D

 

 

 

ps.

.... samo enga tle gor poznam, k bi šel pa tud s kemperjem z lahkoto povsod, kjer se mi z mopedi "klečeplazmo" :kva2:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Črni gori je merilo prevoznosti golf 2.

Sem se enkrat "pridušal" "ma k...ac pride golf 2 tukaj skozi". In kaj vidim na vrhu :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, franc pravi:

Vse kar sem do sedaj videl (lahko, da sem kaj spregledal) ni nikjer izjemno slabo/neprevozno. To še jaz zvozim (v Albaniji nisem bil, je pa Črna gora precej podobna) . Jeba je, ko voda odnese cesto in naredi globoke kanale, ki jih potem ni možno "preskočiti" ali pa v strmih ovinkih s polmetrskimi skalami pa zgubiš zalet...

lp

vse je prevozno, če smo totalni laiki zlezli čez, bodo profiči bp.

Mi pa nekak ne sede, al pa se mi ne zdi v sedanji situaciji podlage tole počet na GSu. Tistim ta pravim, 250+kg pa 19 col spredaj. Sva 2 komada srečala, ki sta raje obrnila.

Namreč, kar nekajkrat sem pošteno usekal po šusplati, pa mam 5mm alu in zlo podaljšano nazaj, nekajkrat nabou u skalo s prednjo gumo, ker nisem pravočasno dvignil mopeda, da sem mislil, da bo feltna šla v maline...sicer kaj pa jaz vem, jaz se vozim, če gre gre, če ne gre pa plavam, al pa pobiram :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Vse kar sem do sedaj videl (lahko, da sem kaj spregledal) ni nikjer izjemno slabo/neprevozno. To še jaz zvozim (v Albaniji nisem bil, je pa Črna gora precej podobna) . Jeba je, ko voda odnese cesto in naredi globoke kanale, ki jih potem ni možno "preskočiti" ali pa v strmih ovinkih s polmetrskimi skalami pa zgubiš zalet...

lp

.

... sej ni noben rekel, da je tule karkoli neprevozno :eek: ... lahko pa rečem, da je kar velika jeba :huh: seveda iz perspektiva starga občana, ki ni nikoli resno motokrosa treniral :D

.. najbrž bi z na tričetrt spuščenimi gumami kakšn Kove kar preletel čez vse te skale ... seveda če ne bi prej parkrat gum presekal :eek: ... ampak potem se mi pa že pojavlja drugo vprašanje ... kako s Kove-tom lepo turistično sploh pripeljat do tam, kjer bi se šele začel "dokazovat" ... in v tem je point ... lažje daš tranzit skoz, težje boš plezal po ostrih skalah ... in seveda obratno :huh:

 

 

ps.

... no, sevede če nisi "prava cura" motorizma ... k s parimi redbuli lahko premaga vse :D

... aja ... pa za razliko z montenegro-standardom golf dvojke,  je v Albaniji pojem prevoznosti trideset let star mercedes E klasa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

vse je prevozno, če smo totalni laiki zlezli čez, bodo profiči bp.

Mi pa nekak ne sede, al pa se mi ne zdi v sedanji situaciji podlage tole počet na GSu. Tistim ta pravim, 250+kg pa 19 col spredaj. Sva 2 komada srečala, ki sta raje obrnila.

Namreč, kar nekajkrat sem pošteno usekal po šusplati, pa mam 5mm alu in zlo podaljšano nazaj, nekajkrat nabou u skalo s prednjo gumo, ker nisem pravočasno dvignil mopeda, da sem mislil, da bo feltna šla v maline...sicer kaj pa jaz vem, jaz se vozim, če gre gre, če ne gre pa plavam, al pa pobiram :P

 

to si vozil kot pisatelj...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

to si vozil kot pisatelj...

ne, moja vožnja je bolj "poetična" :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!