Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ta je bil testni,da so vidl kolk se bo vodno hlajenje obnesl so ga 2leti šprical z kamni in soljo :P zdej bodo imeli bloke iz titana .) prpravlja pa se tudi že en za Naso(destinacija Mars) :D

Kaj se pa tak obremenjuješ, tebi še zrak ne pride do aluminija, je itak vse z karbonom zadihtano! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLE500 je šara z zanič performansami in neobstoječimi zavorami. Kupi KTM-a!

Sej tud ta ktm ni glih biser nepokvarljivosti je pa res dosti bolj terensko naravnan,bemti sam nobenga ne najdem.Iz Italije se mi pa ne voz železa.

Se mi zdi da bom na koncu pristal na starem enovaljcu F650gs,preverjeno dobr!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne pravim da je biser kar se tiče zanesljivosti, čeprav novejši LC4 (motor sive barve, stari s krogličnimi ležaji so bili črni) ima drugačne ležaje na glavni gredi in je kar se tiče zanesljivosti povsem spodoben.

Ima WP vzmetenje, brembo zavore, motor ima pa ves navor iz nule ...

Kawasaki ima pa rahitično mašino, slabe zavore in zanič vzmetenje...

Ne vem sicer kaj mislis delat z mopedom, ampak za karkoli je KTM boljši. Jst sem mel LC4 640 SM Prestige zadnji letnik 2006 in to je edini moped ki mi je žal da sem ga prodal. Za une štiri japonce mi dol visi ...

Glej ga hudobca!

ktmlc640sm.jpg

Zdej sem se spomnu da morm na GS-ko trakce nalimat na feltne. Ker ljudi motijo tile trakci :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm vedu. Že cel cajt sem slutil in zdej vem zagotovo ...

BMW je ...

Kaj boš ti govoril ko imaš Yamaho. :P ..nemaš pravo na glasanje :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga nebi imel ker nimam denarja za Lado nivo... bo treba šparat pa da kupim GS-a pol bova oba z Kmetom mela lade nive :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga nebi imel ker nimam denarja za Lado nivo... bo treba šparat pa da kupim GS-a pol bova oba z Kmetom mela lade nive :D

Pogon 2x2 :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da za to velja 1 x 1 :)

Jok, je 2x2 kar prav. 1x leva in 1x desna, ko drvarnica crkne ali pa ko je treba pospešit, ko nikamor ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pol je odvisno če se sam pele je 2x2 če pa je še Kmetica zraven je pa 4x4 hahahhaha :P zdej smo glasni če bi pa tokl zmetu za bavrische deutsche wagen

bi se pa z nasmeškom vs ponosen naokol vozu.. do prvega servsa za Lado :D hehehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle mamo.

.... prva liga !!!!!! :hooray:

.... a da imam džipa, dal bi moja bila ????????

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci ,Gift pa kje sta,ta tema umira brez vaju :cry: lohk me tud pljuvata sam pridta nazaj :P:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci ,Gift pa kje sta,ta tema umira brez vaju :cry: lohk me tud pljuvata sam pridta nazaj :P:lol1:

Trenutno je bolj aktiven na drugem forumu, kjer je eden izmed glavnih protestnikov iz Maribora " GOTOF JE "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je bolj aktiven na drugem forumu, kjer je eden izmed glavnih protestnikov iz Maribora " GOTOF JE "

..... upam, da Kangla slučajno ne voz kšnga bimerja, k ga bo nš Sneči pojedu ..... :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci ,Gift pa kje sta,ta tema umira brez vaju :cry: lohk me tud pljuvata sam pridta nazaj :P:lol1:

Snecer je gotof.

GIft je gotof.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer je gotof.

GIft je gotof.

Prides se ti v nase kraje

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci ,Gift pa kje sta,ta tema umira brez vaju :cry: lohk me tud pljuvata sam pridta nazaj :P:lol1:

Sneci... :inlove:

Takega snecerja imel bom tudi jaz. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!