Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kolko so glasni bemflarji.... Na sončen in topel nedeljski izlet pa se podajo z avtomobili ( videl na lastne oči)......žalostno :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

a ja, občutil tudi na lastni denarnici........ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben motosvetofc bmw fahrer ni prišel na zabavo kot se šika?

Sicer pa je zanimiv prizor pri 3. minuti 40, ko se še "Karcher" upre čiščenju GSke. Je očitno navajen samo na lep dizajn.

stari sej tud če bi se z gs-o prpelu neb blo kt se šika ... :P itak sm mel cel plac sam zase .. :010

Kolko so glasni bemflarji.... Na sončen in topel nedeljski izlet pa se podajo z avtomobili ( videl na lastne oči)......žalostno :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

a ja, občutil tudi na lastni denarnici........ :OK:

a ti si pa svojga za foglom parkiral da te nismo ščeulal?? :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko so glasni bemflarji.... Na sončen in topel nedeljski izlet pa se podajo z avtomobili ( videl na lastne oči)......žalostno :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

a ja, občutil tudi na lastni denarnici........ :OK:

Tud tvojo korejsko plastiko nismo nikjer vidl na ta lep sončen topel dan,vidl pa smo sanke ki so ti pisane na kožo :OK: isto kot scooter,ne si kupt pravega motorja k se še sankat ne znaš :P Za une 5 evrov pa ne jokci,smo te lepo vprašal,al pirhi v maloro al pa runda :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud tvojo korejsko plastiko nismo nikjer vidl na ta lep sončen topel dan,vidl pa smo sanke ki so ti pisane na kožo :OK: isto kot scooter,ne si kupt pravega motorja k se še sankat ne znaš :P Za une 5 evrov pa ne jokci,smo te lepo vprašal,al pirhi v maloro al pa runda :lol:

Korejca imaš v hlačah.... ponesen bi bil, da bi se lahko na japoncu zapeljal en krog. Nikoli več ne bi švaba pogledal.... :OK:

Sam pa bi imel s Kmetico2 velike probleme, ko bi jo toliko varal z drugimi..... :grim :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari sej tud če bi se z gs-o prpelu neb blo kt se šika ... :P itak sm mel cel plac sam zase .. :010

a ti si pa svojga za foglom parkiral da te nismo ščeulal?? :lol:

A ti ni blo škoda apnke, ko si jo tam pred lokalom radiral? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ni blo škoda apnke, ko si jo tam pred lokalom radiral? :)

lej ..vsi bomo sam do smrt živel ... res da noben ne bo prej umrl... no da skrajšam : škoda je samo umret ...

pa da ne bo vse off... ne bi ga imel , ker zgleda da ne moreš z njim na MNZ če ga imaš ... :P

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ni blo škoda apnke, ko si jo tam pred lokalom radiral? :)

Snecer, pa kje si ti hodu... Zakaj te ni blo na MNZ?

Zdej bomo mogl pa ponavlat!! :kva2: :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to, samo če bi kaj uničil, bi imel nepotreben strošek in delo, ker motosvet ti ne bo nič plačal za gratis prispevek...

lahko mi pošlješ okvirček za tablico k sem ga zlamal ...tamejhnga za rumeno .. :OK: dam za kufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, pa kje si ti hodu... Zakaj te ni blo na MNZ?

Zdej bomo mogl pa ponavlat!! :kva2: :kva2:

Da si naredim za 260km+ stroškov, da pridem na en pir po neurejeni in zasneženi cesti? :grrr (al da se še s kakim peljem, ki bi me ogrožal)

Nazaj pa me še gorenakovi miličniki obravnavajo?

Lopato sem imel v rokah in kidal, tudi pločnik, da mi kaki ne bi padel pred hofom, ker je v Mariboru vse zatajilo, odkar je gotof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam le velikega, nerabljenega, če rabiš ti pošljem :)

hvala .. dej rajš kermu bemflarju k mu bo zmankal za okvirček zarad rednga servisa ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da za 300€ prekleto drago plačaš tist okvirček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, te dni bi ga mel...mam ene 10 metrov ledu pred garažo, pa nikakor nočem kwakice čez pelat, da ji ne spudrsne, pa da si tačk ne umaže. Čeb mel pa kako kravo od GS bi ga pa kr zagnal čez in se šu pelat. (sevedačesenebkardanodlomu :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, te dni bi ga mel...mam ene 10 metrov ledu pred garažo, pa nikakor nočem kwakice čez pelat, da ji ne spudrsne, pa da si tačk ne umaže. Čeb mel pa kako kravo od GS bi ga pa kr zagnal čez in se šu pelat. (sevedačesenebkardanodlomu :D)

pussy .... :P

pravi motoristi s tapravimi motorji se tud pozim vozmo .... :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussy .... :P

pravi motoristi s tapravimi motorji se tud pozim vozmo .... :hooray:

ja..sm vidu, pa še zdj mi ni jasno kak se gor spraviš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..sm vidu, pa še zdj mi ni jasno kak se gor spraviš :P

ma kaj si ti sam babe gledal skoz, al kaj ?????

.... jest imam zelo dolge krake, veš .... :yes:

....... sicer ga pa najrajš zajaham kar iz kšnga visocga pločnika, al pa še rajš iz kšnga kupa snega .... :lol1:

pr men je včasih problem edin to, da se znam hitr zgubit ...... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pussy .... :P

pravi motoristi s tapravimi motorji se tud pozim vozmo .... :hooray:

Ja, tudi jaz sem videl...z avtom se pripelješ na obalo ........pa s seboj v avtu imaš neko čudno zadevo...in potem se ti voziš z motorjem :BUA::smoke:

Vsi isti so motoristi oziroma podskupina ..bemflarji... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Vsi isti so motoristi oziroma podskupina ..bemflarji... :yes:

Hmmm, ne vem no, če so Bmflarji glih podskupina motoristov. Mislim, da bolj pod Kmetijsko zadrugo spadajo. Eni na oddelek za poljsko mehanizacijo, drugi pa na oddelek plastičnega posodja za koline in vinogradništvo. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahahahahahahahahaha .....

...... kva se pa vidva s temi svojimi smetišncami na taprave motorje zastopta ??????????? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!