Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sej bi napisal da je dobra predelav

Kaj je res tak hudo plačat enemu Italjanu, da jim nariše ferklajdunge??

Ne boš verjel. Tole je dejansko italjanska predelava, ki je povrhu se precej draga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bi napisal da je dobra predelav

Ne boš verjel. Tole je dejansko italjanska predelava, ki je povrhu se precej draga :D

šit..tud italjan nemore popravt kar švabo zaserje ... :lol1:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, sem že skoraj ugotovil, zakaj ne bi mel BMW motocikla, zdej pa je thumper zafrknil sceno in sem zgubil rdečo nit ...

Neč grem brat od začetka ...

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa zaradi verjetnostnega računa vsak naslednji kilometer bližje defektu.

Za izhodišče si vzel napačne konstante. Glede na prevoženo bi lažje računal z 10.000km/obdobje. Samo potem bi verjetnostni račun pokazal, da je večja verjetnost, da boš presedlal na BMW kot, da se meni odtrga kardan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šit..tud italjan nemore popravt kar švabo zaserje ... :lol1:

:lol1: vidm da se zelo zastopiš v predelave GS.Na tem motorju je predelan samo kljun z vetrobransko šibco in nič drugega. Tako,da naj se italijan rajši drži njegovih požrešnih in občutljivih agregatov in plastike ti pa svojga Tomosa. :P :lol:

P.S. se strinjam Italijan še za sabo ne zna popravit ne da bi se Bavarcu lotil,sej zato so prodal Ducatija v Nemčijo,drugače bi šlo vse cugrunt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je šel v model v Duplek na baliranje :)

Eh ne,to sta šla Ninja pa GS dirkat,Gs je vozil po terenu zraven asvalta Ninja pa po asvaltu in Gs motorist je tako nažgal Ninjo,da je ta ostala nekje vzadi,ko se je obrnil,da bi pogledal kje je je nesrečnik zapeljal v luknjo in padel :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se je obrnil,da bi pogledal kje je je nesrečnik zapeljal v luknjo in padel :grim

Ha, ha, ha, :lol:

Še dobro da imajo Bmflarji vsaj smisel za humor in katastrofo na hec obrnejo. :OK:

Pa saj jim drugega ne preostane, če hočejo kolikor toliko zdrave psihe ohraniti pri lastništvu te katastrofe.

Tole o zdravi psihi jemljite figurativno, saj že to, da imajo Bmfe, vse pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni motor, je BMF

A ni to bolje kot scooter ;)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo kako se je pa zraven te kolekcije fotografij znašla fografija avtomobilskega platišča, pa verjetno samo Gift ve ... :grim

Po moje je od njegovega avtomobilA ko je hotel Gsko ujet :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha, ha, :lol:

Še dobro da imajo Bmflarji vsaj smisel za humor in katastrofo na hec obrnejo. :OK:

Pa saj jim drugega ne preostane, če hočejo kolikor toliko zdrave psihe ohraniti pri lastništvu te katastrofe.

Tole o zdravi psihi jemljite figurativno, saj že to, da imajo Bmfe, vse pove!

A si hotel povedat, da se na ninji ali na maxu ob enaki situaciji tut praska ne bi poznala?

Po mojem niti takih slik ne bi mogu nardit!

Razen, če bi prej s smetišno dele skup pomedel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si hotel povedat, da se na ninji ali na maxu ob enaki situaciji tut praska ne bi poznala?

...

N'č nisem hotu povedat. Sam tebe sem bezou. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok gremo naprej, dejstvo je da se ne lomi samo kardan, ampak tudi kaj drugega. Zgleda da so materiali precej krhki.

IMG_6529_800.jpg

IMG_8176800.jpg

splines.jpg

IMG_8179800.jpg

IMG_8185800.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Gift ti si kralj fotomontaž :OK: Najdu si enga entuzijasta na bmflu,ki je zlomljen kardan in diferencial dodobra poslikal,zdej pa limaš od enga te istega že desetm strani :P ker bmfl je drugače ultimativna neuničljiva mašinerija WW2 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lomijo pa se tudi okvirji.

image0021.jpg

Evo to je isti zlomljen GS :yes: pa še ta je padu iz aviona,da je to pisico z svinčnikom narejeno dobu :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa vidm da vas mal vremenska melanholija daje, ker ne morem verjamt da s temi vašimi debatami mislte resno.Če pa pol vam pa ni rešitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!