Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

tolk so moji mopedi zmerej usrani še preden prilezejo iz garaže do asfalta...

Kje pa živiš :eek: mogoče v Kočevskem Rogu :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukej grem jaz zmer k grem z mopedom na cerknco parakovškocjanpapostojnopapivkopakozinopakraspaajdoušnopapredmejopacolpapodkrajpa postojnopavmesšegumidefektpaflikatupostojnipadamu...

Kje pa živiš :eek: mogoče v Kočevskem Rogu :P

k je sneg morm 40 metrou skidat....kidam k medved...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ti packonar ...

prpel kamion šodra pa bobcata pa valar...nrdim za jest pa za pit... edin nevem kerga bi našu de mi talno na 1m potke - v širino - nardi de mi ne bi blo treba kidat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sedaj nastaja baza: "varne ceste za motocikle BMW?"... kjer je blizu pooblaščeni serviser in ni bojazni, da gre kardan.

Se pravi če je v bližini pooblaščen serviser lohk tud z balkona skačeš z njim pa ni panike ,da bi šel kardan. :kva2:

Sneci ta je bla spet ena bučka od bučk ..bravo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem pozabil, da bmwjaši vse sami popravite. Si mi sedaj razjasnil, čemu so nameščeni vsi ti silni alu kovčki :) (tudi če se skoči na kafico)

Poanta je bila v tem, da se lahko tam voziš brezskrbno, tudi če kaj crkne ali se odlomi, saj je v bližini pravi mehanik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem pozabil, da bmwjaši vse sami popravite. Si mi sedaj razjasnil, čemu so nameščeni vsi ti silni alu kovčki :) (tudi če se skoči na kafico)

Poanta je bila v tem, da se lahko tam voziš brezskrbno, tudi če kaj crkne ali se odlomi, saj je v bližini pravi mehanik.

Jz tudi lahko napišem hruška,pa ti ne boš vedu ,da mislim jabolko...to je poanta :grim

Jaz grem dostikrat na kavico ali pa na enodnevni izlet,sam pr men kot prvo ne boš videl stranskih kovčkov,sploh pa ALU,gor jih obesim samo za večdnevna potovanja,čeprav sem razmišljal da bi jih imel gor,pa bi v levem skoz mel en razerven kardan v desnem pa orodje :P

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stehtaj vsakega da bo uravnoteženo :grim

http://www.r1200gs.i...sc/toolkit.html

če ti bo v pomoč

Če to vse pogledaš, boš moral še kaj v tank torbo dat :grim

Snecer,to mam jz skoz sabo pod zicom,pa nč nism rabil predelovat :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj BMW ne vozi vec P. Dakar.

85pr40.jpg

Ja,,ja to je znana zgodba ,GS Dakar so izpopolnili do te mere,,da je bila vožnja z njim tako udobna,da je nesrečnik zaspal in zapeljal v luknjo :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS GS GS GS GS GS GS GS GS GS :yawn: :yawn: :yawn:

Saj tvoj ima enak agregat kot GS, je le bolj cestna izpeljanka, tak da ni nič Gelande, je samo Strasse. Torej je podvržen istim defektom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS GS GS GS GS GS GS GS GS GS :yawn: :yawn: :yawn:

no a si zdej vidla, kam te prpele kolaboracija s Snečkotom ????? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tvoj ima enak agregat kot GS, je le bolj cestna izpeljanka, tak da ni nič Gelande, je samo Strasse. Torej je podvržen istim defektom.

Res mata skupn agregat. Ampak to je pa tut use in jst se ne dam. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa agregat je ja celoten motor pri teh bmwjih.

Je okvir motorja, pogon itd.

Zanimiv opis pri tvojem modelu

Menjalnik nesinhroniziran šeststopenjski menjalnik s poševnim ozobjem

Nazadnje kar sem vozil je bil to "pejek", ki ni imel sinhroniziranega menjalnika. To so bli taki zvoki, da si pol ulice zbudil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa agregat je ja celoten motor pri teh bmwjih.

Je okvir motorja, pogon itd.

Zanimiv opis pri tvojem modelu

Nazadnje kar sem vozil je bil to "pejek", ki ni imel sinhroniziranega menjalnika. To so bli taki zvoki, da si pol ulice zbudil.

Lej sem ti že povedal,da moraš met občutek za mašino :P če ga nimaš lohk tud z Kawo zbudiš celo ulico :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!