Skoči na vsebino

Kdo vse vozi brez vozniškega dovoljenja !


Bremzer

Priporočene objave

Ali ste vedeli,da 24-letni svetovni prvak 2010 Jorge Lorenzo nima A kategorije in zdaj obiskuje avtošolo in se pripravlja na izpit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno ga je imel... pa izgubil ko je na radar priletel ..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo ni imel izpita, ker ga nikoli ni rabil. Na pisti namreč ne rabiš izpita, po cesti pa se je lepo fural z avtom, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravic povedano, če bi imel stezo tako blizu doma da bi se lahko vsak konec tedna peljal po njej potem z motorjem sploh nebi šel več na cesto.

Zakaj?

Zato ker sem v zadnjem času na cesti z motorjem doživel par takih situacij da ti da mislit, če ni vožnja po naših cestah izivanje sreče.Pa da se razumemo nisem nek divjak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo sem odprl z namenom,da se javi tudi kak korenjak,ki se upa vozit brez izpita npr. Jaz imam izpit samo delal ga nisem nikoli ! Delal sem nekje leta 1959 za kolo nakar so mi ga prepisali v izpit za mopet in nato v A kategorijo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mel jaz tok denarja ko ga ma ta butnglavc,ga tud ne bi rabu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par let nazaj ko sem bil star 21 sem si kupil gsxrja 750. Izpita nisem imel, namen sem ga imel delati. In je minila prva sezona in s tem 8000km. Nato je prišla druga sezona in po 4000km padec. Ko sem prodal razbitino sem se odločil da grem narediti tudi izpit. No sedaj imam že novega suzukija in tudi že kar nekaj časa tudi izpit.

Se pravi 12000 km brez izpita, enkrat so me ustavili a so mi pogledali skozi prste ker... o tem pa ne bi raje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo sicer nima izpita ampak po mestu se pa vseeno vozi s skuterjem, tako vsaj pišejo mediji. Pomoje ga ni policaja ki bi mu dal kazen, verjetno se slikajo pa avtogram vzamejo. Tako je če si zvezda v španiji.

Mam izpit (zaenkrat še)! :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej tole pa je zanimivo ! Namreč moj foter se je tudi dolgo vozil brez izpita dokler ni policajskega inšpektorja,ki ga je že 2X na izpitu vrgel z motorjem podrl in seveda padel ! k sreči brez posledic saj je bila hitrost majhna zgodilo se je v centru Kočevja.Vsi kolegi motoristi so ga zajebavali no on te je 2X vrgrgel ti si pa njega 1X ornk !

Poznam še en primer, vozil se je z VW-ejem Hroščem do svojega 87- tega leta brez izpita njegova žena je to povedale šele po njegovi smrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo sem odprl z namenom,da se javi tudi kak korenjak,ki se upa vozit brez izpita npr. Jaz imam izpit samo delal ga nisem nikoli ! Delal sem nekje leta 1959 za kolo nakar so mi ga prepisali v izpit za mopet in nato v A kategorijo !

Potem nam pa še to povej: a za kolo si ga v prvo naredu?

Drugače izpit imam (sam ne takega kot @Brumer :grrr :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkači pogosto nimajo izpitov za motor in tudi ne vozijo po cesti, so na motociklu vajeni voziti "na polno" in bi bilo to na cesti zelo nevarno.

Cela njihova percepcija vožnje z motorjem je naštelana na dirkališče in če bi motor vozili tudi na cestah veliko, bi jih to lahko med dirkanjem po nepotrebnem oviralo in bi izgubljali momente, stotinke, sekunde.

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 let brez ispita za A,po celi sloveniji, velik austrije,hrvaške in enkrat v trst........

dve leti brez B , nato se je država odločila pozabit na vse grehe in začeti kaznovat z novimi zakoni.

Odločil sem se ,da ga neham srat po cestah... :wacko: ..zdaj imam 30 pik :slap: in čakam na odvzem...naslednjih 9 let bo ziher spet pestrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem nam pa še to povej: a za kolo si ga v prvo naredu?

Drugače izpit imam (sam ne takega kot @Brumer :grrr :ninja: )

Neboš verjel vse izpite do 5-te stopnje izobrazbe in vseh 6 (šest) za na cesto sem naredil v prvo !

Ps.ko sem jaz v šolo hodil in delal izpite še niso poznali VEČNIH študentov kot danes in jih konča šolanje le 1/3 pa še od te 1/3 ostane 1/3 nezaposlenih z dvemi levimi ali desnimi rokami (nesposobni za kakršno koli delo) !

Ne se jezit in bitiljubosumen lahko ti škoduje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce te bojo dobil, bos velik drugod spal na trdi blazinci, pa rubl ti bojo kar bos vozil.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tud 2 leti vozu z avtom brez izpita. Lani sem ga pa naredu in še za A kategorijo zravn. Ni ga več za srat okol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem tistim ki so se vozili brez. Z avtom 1,5 leta brez (vsak dan v avtu). Problem je v temu, ker ti ta način življenja postane praksa. Najprej si vsa vsran (govorim o sebi), pol pa ti dan za dnem postaja rutina. Če se voziš po pravilih te tako al tako ne preverjajo. Če te preveri v center, se zadeva avtomatsko zabeleži in gre vseskupaj naprej po zapisnikih in sodnih postopkih. Vikendov se je blo treba izogibat seveda :) takrat pa skoraj da nimaš možnosti. Z motorjem je zgodba podobna. Imel sem že precej motorjev ampak še vsi premočni za moj vozniški izpit.

Letošnje leto sem se odločil da naredim še za motor, saj nebi preživel dejstva da mi uzamejo mojo ljubico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bo pa zapor-----sam odloč al Povšetova al dob :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!