Skoči na vsebino

Kdo vse vozi brez vozniškega dovoljenja !


Bremzer

Priporočene objave

Tudi max biaggi ga je naredil, ko je bil star cca 30 let :) Drugače pa je menda malo kdo na tem forumi, ki je bil vedno legalen z izpitom in primerno kategorijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ce policaji berejo? :D Sej ko se peljes po cesti, te lahko tud kar tako preveri po registrski...in ce kej ne stima, te pac ustavi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To temo sem odprl z namenom,da se javi tudi kak korenjak,ki se upa vozit brez izpita npr. Jaz imam izpit samo delal ga nisem nikoli ! Delal sem nekje leta 1959 za kolo nakar so mi ga prepisali v izpit za mopet in nato v A kategorijo !

se vidi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidi

Nevem kaj VIDIŠ imam prevoženih z mojimi motorji ca 200 K kil. in z avti 1.5 milj.+ do danes Še NOBENE pike in za vse prekrŠke CPP do danes v celi moji karjeri nisam plačal suma sumarum 200 € ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj ce policaji berejo? :D Sej ko se peljes po cesti, te lahko tud kar tako preveri po registrski...in ce kej ne stima, te pac ustavi....

Ampak na hrbtu ti ne piše imena in priimka? al kako? Motor je lahko pisan name, vozi ga pa lahko stara mama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud vozu brez izpita, smo mel dirke z modrimi, celo sezono.. :kva1:

in naslednjo sezno odločen da naredim izpit vse lepo v prvo, čez en teden mi vzamejo platnice, eno pivce in 0.2 (po strarem)...dobr da sam za 24 ur.... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!