Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imel Harley Davidsona legende med motorji


jama1100

Priporočene objave

No zdaj pa je najboljše da vsak uporabnik odpre temo ''Zakaj ne bi imeli takšnega motorja, kot ga imam jaz'' ...

... aja zakaj ne HD-ja?? Ker nisem mehanik ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Lošem kurcu i dlaka na pički smeta!"

Ali kot Gorenjci rečejo : " Cagav fant ni še nkol pr punci spal!"

Ali pa kot pri nas rečemo : " Zakapane"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...eee tega bi pa mel... ampak samo Electra Glida... pa tudi če trrreeessse... pa tudi če "šraufi odpadajo"...

tega bi pa mel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred ca 20-timi leti sem HD že skoraj kupil(rabljenega iz Nemčije)takrat pri nas še nibil dobavljiv in hvala bogu,da ga nisem kupil sem si takrat novega Viragota 750ccm imel sem ga ca 2 leti in je šel od hiše od takrat sem se nekako zaklel NIKOLI več Čoperja - pretežak,prešvoh,prepočasen itd. in danes lahko rečem neobžaljujem. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker moraš fulll dobr vidt......zakaj dobr vid.....zato ker moraš že 500m prej bremzat,da se ustavš :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker moraš fulll dobr vidt......zakaj dobr vid.....zato ker moraš že 500m prej bremzat,da se ustavš :lol1:

vidim da si veliko novejših HD-jev peljal... jaz sem pa mislil vseskozi , da HD-ji ne dosegajo tako vrtoglavih hitrosti da bi rabili 500m zavorne poti... ker pri "normalnih" hitrostih se vsaj ožje različice kar solidno ustavljajo - xr1200r pa sploh..... ja jaz bi se na tvojem mestu pritožil zaradi teh bremz.. direkt u fabrko ... v italijo... pa da vidimo kaj porečejo eni večjih strokovnjakov na področju zavor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da si veliko novejših HD-jev peljal... jaz sem pa mislil vseskozi , da HD-ji ne dosegajo tako vrtoglavih hitrosti da bi rabili 500m zavorne poti... ker pri "normalnih" hitrostih se vsaj ožje različice kar solidno ustavljajo - xr1200r pa sploh..... ja jaz bi se na tvojem mestu pritožil zaradi teh bremz.. direkt u fabrko ... v italijo... pa da vidimo kaj porečejo eni večjih strokovnjakov na področju zavor..

No priznam sam nimam izkušenj zHD,o bremzah sem bral v reviji motorist....mislim,da ma Rok Ferengja(Roknband)HD in je v reviji komentiral o bremzah,da moraš kar orng stisent ročko,da bremze efektivno začnejo delat.....jaz osebno pa nimam pojma o HD,kr pa je že tema o zakaj ga ne bi......ker je grd,težek in ameriški..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je v reviji komentiral o bremzah,da moraš kar orng stisent ročko,da bremze efektivno začnejo delat.....

če boš imel priložnost pojdi peljat xr1200r ..in bremzaj ...

orng stisnt ročko ? ja seveda itak ..pač niso motorji za mevže...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš imel priložnost pojdi peljat xr1200r ..in bremzaj ...

orng stisnt ročko ? ja seveda itak ..pač niso motorji za mevže...

Ja BMW z vseo elektronsko navlako te pomehkuži :) .......no pa mal zares,HD ne bi nikol mel,vseno sem pa radovednež po duši,a imajo sploh kje v sloveniji,testne HD,probal bi pa res ga vozit...mogoče me pa navduši :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem Greenyjevega Street Boba in moram rečt, da je bil fenomenalen in daleč od tega, kar pravijo gostilniške debate. Ravno zaradi tega modela sem tudi popolnoma obrnil prepričanje o "baba čula baba rekla" debatah. Prej jim nisem zaupal skoraj nič, sedaj pa me samo podžgejo v dodatne pluse dotičnega motorja.

Street Bob:

1. bremze: Brembo. 'nuff said

2. vzmetenje: Sachs: 'nuff said

3. mašina je V2 nekih 1600?ccm.. neki takega. To vleče ko usekan.

Edini minus, ki sem ga pri dotičnem motorju ugotovil je, da v relativno počasnih ovinkih precej hitro drajsne po tleh. Ampak to je pa tudi stvar voznika: če veš, potem pripelješ kak % počasneje in je zadeva poštimana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi imel. K9 od Big dog machines. Ampak bi moral (skoraj) eno stanovanje prodati, da bi imel dovolj denarja. Enkrat ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem Greenyjevega Street Boba in moram rečt, da je bil fenomenalen in daleč od tega, kar pravijo gostilniške debate. Ravno zaradi tega modela sem tudi popolnoma obrnil prepričanje o "baba čula baba rekla" debatah. Prej jim nisem zaupal skoraj nič, sedaj pa me samo podžgejo v dodatne pluse dotičnega motorja.

Street Bob:

1. bremze: Brembo. 'nuff said

2. vzmetenje: Sachs: 'nuff said

3. mašina je V2 nekih 1600?ccm.. neki takega. To vleče ko usekan.

Edini minus, ki sem ga pri dotičnem motorju ugotovil je, da v relativno počasnih ovinkih precej hitro drajsne po tleh. Ampak to je pa tudi stvar voznika: če veš, potem pripelješ kak % počasneje in je zadeva poštimana.

Ta model je bil moj prvi Harley , ki sem ga vozil in lahko potrdim opisano..to, da s stopalkami vlečeš po tleh je pa itak stalnica vseh cruiser/chopper variant..in men se prav dopade ko iskre letijo za mano.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga imam, pa ga ne prodam ;-)

Zakaj ne bi imel nobenega drugega motorja ? Ker že imam tega in je za mene čist O.K.

Pa srečno vsak s svojo makino, kar je edino pravilno !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me mišljenje motosvetovih strokovnjakov zaj ne bi imeli tega motorja?

V primeru HDja pa bi imel raje bmwja :)

Že vizualno me HD tako odbija, da bi mi morali verjetno plačati, da bi sedel nanj, kaj šele da bi ga peljal. Tako da o teži in ostali zastarelosti niti nima smisla zgubljati besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, kako provokativna tema... :)

naj se še tako trudim, ne najdem nobenega razloga, da ga ne bi imel... mislim celo, da bom harleya nekoč zagotovo imel!

ko sem kupoval vmaxa sem gledal tudi nightroda, nekako soroden segment.

malce moteče pri harleyu mi je le to, da je kvaliteta izdelave tipično ameriška. zmotili so me predvsem detajli zvarov...

toda to ni razlog, da ga ne bi imel... to, kdaj bo nightrod v moji garaži je le še vprašanje časa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se še tako trudim, ne najdem nobenega razloga, zakaj bi ga imel... In zame je to glavni razlog, zakaj ga ne bi imel. ;)

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danči.... ne najdeš razloga?...pol pa očitno ne gledaš iz "pravega zornega kota"... :grim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ,da mam tud sam probleme z zornim kotom.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!