Skoči na vsebino

Balkan - Bolgarija, Makedonija


Metlca

Priporočene objave

pri jablanici...bitka na neretvi..motel camel..pocen..pa gostilna zdrava voda..nepozabno lepa zadeva...hrana 10+..

drgac pa vprasi bolj konkretno..vsaj za scg lahko dost pomagam..

Napiši še kaj o Črni gori. Saj sem jo prevozil skoraj z vseh smeri, toda še mariskaj nisem videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši še kaj o Črni gori. Saj sem jo prevozil skoraj z vseh smeri, toda še mariskaj nisem videl...

kanjon tare, prekrasna obala, lovcen, dimitrovgrad...

vec izkusenj imam v srbiji...je pa kanjon tare nekaj izredno lepega..cisti uzitek..podobno kot neretva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bo kdo vozil na lovčen s smeri budve naj ne vozi do cetinja pač pa je že prej privat asvaltirana cesta sicer ozka je pa čisto nova do vikend naselja pod lovčenom, potem pa se priklopi na staro cesto. lani junija sva še videla sneg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bo kdo vozil na lovčen s smeri budve naj ne vozi do cetinja pač pa je že prej privat asvaltirana cesta sicer ozka je pa čisto nova do vikend naselja pod lovčenom, potem pa se priklopi na staro cesto. lani junija sva še videla sneg :D

Če misliva oba isto cesto mora biti pa res nova, ker je bila lani Aprila še makadamasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bo kdo vozil na lovčen s smeri budve naj ne vozi do cetinja pač pa je že prej privat asvaltirana cesta sicer ozka je pa čisto nova do vikend naselja pod lovčenom, potem pa se priklopi na staro cesto. lani junija sva še videla sneg :D

FINO ŠE ENA NOVA BLIŽNJICA. SAM SEM SE NAMREČ PELJAL SKOZI CETINJE NA LOVČEN. SE VRNIL NAZAJ V CETINJE IN NATO ZA BOKO KOTORSKO - ENA NAJLEPŠIH PANORAMSKIH CEST..SE STRINJATE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vso jugo ste obdelali, mene pa zanima, če bo kakšna fura v Bosno (na kak zbor)?Ali, če gre gdo od moto svetovcev tja dol.Sem slišo, da se imajo na teh feštah super.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa planiram letos furo čez Bih do Srbije uže. Nameravamo čez BiH oz. Sarajevo in preko Višegrada do Užic, s katerimi smo bili pred vojno pobrateni.

Užice imajo zelo lepo urejeno internetno stran in sem že navezal stike z parimi domačini, ki so se ponudili da nam pomagajo pri namestitvi. V bližini je planina Zlatibor, ki je menda ena najlepših turističnih točk v Srbiji.

Zanima, me če je že kdo potoval po tej trasi ali pa ima mogoče kakšen drug boljši predlog. Kolikor se spomnim iz svoje mladosti, ko smo šli na izlet v Užice,

je cesta med Sarajevom in Užicem speljana po čudovitih kanjonih, tunelih....

Vidim, da nas je dosti Jugonostalgikov ! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa planiram letos furo čez Bih do Srbije uže. Nameravamo čez BiH oz. Sarajevo in preko Višegrada do Užic, s katerimi smo bili pred vojno pobrateni.

Užice imajo zelo lepo urejeno internetno stran in sem že navezal stike z parimi domačini, ki so se ponudili da nam pomagajo pri namestitvi. V bližini je planina Zlatibor, ki je menda ena najlepših turističnih točk v Srbiji.

Zanima, me če je že kdo potoval po tej trasi ali pa ima mogoče kakšen drug boljši predlog. Kolikor se spomnim iz svoje mladosti, ko smo šli na izlet v Užice,

je cesta med Sarajevom in Užicem speljana po čudovitih kanjonih, tunelih....

Vidim, da nas je dosti Jugonostalgikov ! :)

sam sem potoval ob drini do zvornika..lepa pokrajina, zanimiva cesta..od zvornika naprej se konca nase pojmovanje civilizacije. ceste so dosti zmatrane, oznak ni. ne da ni smerokazov, celo krajevnih tabel ni bilo. od sarajeva sem imel proti zvorniku same tezave. se dobro, da imam mal smisla za orientacijo, pa karto sem imel.

mogoce bi bilo bolje, da od sarajeva sibas na zvornik, pa cez drino, smer krupanj, vlajevo, uzice.srbski del te poti sem prevozil lani in je res cudovita.ovinki, vzponi, spusti, neobremenjena, lepa pokrajina. gres mimo divcibar, klimatsko sredisce, kjer lahko prespis in naber novih moci. seveda bo ceneje, ce se ustavis 10km prej in prespis pri kaksnih domacinih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliva oba isto cesto mora biti pa res nova, ker je bila lani Aprila še makadamasta.

verjetno če prideš pod oddajnikom ven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vso jugo ste obdelali, mene pa zanima, če bo kakšna fura v Bosno (na kak zbor)?Ali, če gre gdo od moto svetovcev tja dol.Sem slišo, da se imajo na teh feštah super.LP

Jaz grem ... pa še kdo ... vsaj v Orašje, Tuzlo in Mostar :yea2:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zanima me,če gre letos kdo na turo po Bolgariji.

Nekaj članov kluba Roadrunner iz Ruš se nas resno ogreva v tej smeri. Bi pa šli verjetno dol po ex Jugi, tja do Črnega morja in nazaj, časovno gledano cca.10dni. No ja bomo videli kaj in kako, če pa resno razmišljaš te lahko obveščamo kako poteka stvar. V tem trenutku imamo preveč dela z prvimi furami, tako da je še za BG dovolj časa.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem ... pa še kdo ... vsaj v Orašje, Tuzlo in Mostar :yea2:

Predlani sem šel preko Sarajeva, Mostarja - do dubrovnika...

Ker je bila tura zelo dobra, zanimivi ljudje, ..., imam namen letos to ponoviti.

Če se bomo uskladili, bi šel zraven.

Časovni plan mi je poletje.

Kraj pa vsaj Sarajevo, Mostar, Jadran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z elo dobro bi bilo potovanje proti jugo.Jaz sem kar resen interisent,samo poletni termin bi mi zelo odgovarjal,ker moram nabavit še kup opreme.Sem iz MB :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Me je Klimbra zadnjič nakuril, naj raje kaj napišem, kot da samo gobcam. Ker pa sem znan po okupiranosti z lepimi stvarmi (beri lenarjenju), sem šele začel.

In dosedanji rezultati so tukajle

Bolgarija2004 part one

Zdaj pa je petek. Gremo pakirat šotor pa k tarogatim.... Se vidimo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!