Skoči na vsebino

METAL CAMP IN METALFEST


TICI

Priporočene objave

Na metalcamp bom pomoje skuču za kak dan ali dva-pač mal pit pa žurat z tačrnimi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem iz Lj, tko da greva iz nasprotnih smeri-lahko se pa dobimo v Tolminu oz. na Mostu na Soči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bom šel tudi... ne vem še iz katere smeri (ali Paris ali Metlika)... Sm pa takoj da se zmenimo za kako akcijo na MCju... K moji metalski kolegi so že malo stari, pa se jim več ne da hodit na ta festival :P :P :P ...sm biu lani z mopedom in sm prvič probal zgazit vso opremo v kufr, k se mi ni dalo v škornih in jakni it do Soče in pred oder :D :D ...nism si mislu da je tuk placa v enem Đivi kufru, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še en predlog: Hell fest v Franciji, 15-17 junij... meni je malo bližje, za ostale pa ena dobra turica po evropi, plus mobra muzika čez vikend... ker dan pa lahko še pr meni gume palimo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metal Camp itak,da gremo :yea2: meni osebno je ful dobro gorej. Karta za vse dni je 142€ ampak to je METAL FESTIVAL in pridejo najbol dobri in znani bendi iz celega sveta! Karto kupiš lahko tudi vsaki dan sproti.... Super bo kot vedno :yea2: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridna,če pojdeš v Francijo pa kakšno slikico naredi :)

Slayer lani so na metal campu dobili 400.000€ :whistle: Metallica pa za 2012 HOČEJO 900.000€ :surrender:

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz sem veteranaka metalcampa,samo letos bi šla z motorjem in iščem folk hahahahah :)

ma metallica itak sam še keš pobira, pomoje jim ni niti več užitek igrat ...sam da mastno služijo ... 13 marca so v udinah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz sem veteranaka metalcampa,samo letos bi šla z motorjem in iščem folk hahahahah :)

ja sm za... Plan je naslednji: določimi zbirno točko (recimo Cerknica, al pa Kočevje, lahko i Maribor), potem se zapeljemo do Tolmina (skozi kak Stelvio in Mangart) in potem en tedn ob dobri muziki vničujemo možganske celice s hektolitri pive :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jst grem sam mal pit dol za kak dan če bo čas pa vzdušje tud več :), Karte verjetno sploh ne bom kupoval (nisem ravno nevemkak metal fan-tko da raj kupm par gajb pera za ta dnar :yea2: )

Važn da je žur :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo jaz komi čakam ko pridem gor grem prvo na biro v gostilno pri črvu hahahahaahh :)

pol pa gasa naprej :) ... ah glede kart se bomo že zmenili :) in celega potovanja ... važno da je družba :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne Miran je iz Črnomlja. :kva2:

Marjan je pa iz metalcampa-pa tud po drugih fetivalih na rock/metal/punk vižo se je baje začel potepat. Uredu dečko. Ima pa eno zlo slabo lastnost-nikol ne pride ko ga kličeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, miran je iz Metliškega konca ;) ...najdete me pa pri tretji zidanci na desni ko prideš čez gorjance :D :D ...Marjan je pa samo še obledela senca stare slave. Ker se toliko let ni oglasil na MCju, smo ga kratkomalo "odjebali"... Zdej se skriva po manših festivalih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TICI predlagam, da to temo obudiš dva tedna pred Metalcampom, ker do takrat je še daleč :);) in takrat se bmo vse dogovorili kje pa kaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bistvena prednost obiska Metalcampa z motorjem se mi zdi oz. dejansko je parkiranje. Ko sem gledal folk kako se "jebe" z avti po tisti "travnatno blatni cesti" se mi je samo smejalo :D Parkiraš kje hočeš, prideš not in vem kdaj hočeš - čisto komot.... Mene osebno bolj vleče k "južnim bratom", sicer bo pa čas pokazal svoje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ja grem na Metalfest Zadar,startam pa iz Crnomlja,ka je se kak belokranc tu v tem pogovoru.Lahk se pa zmenmo pa se nek dobimo ,pa gremo skupaj dol,ce ste za stvar....upam da gre Tici tud zravn :):devil:

Popravljeno . Popravil Svarog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ka je se kak belokranc tu v tem pogovoru..

je ;) ...samo na MetalFest ne morem it... lahko pa se zmenimo za MC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!