Skoči na vsebino

METAL CAMP IN METALFEST


TICI

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Na MC tako kot že večkrat v Zadar pa bomo vidl,ker sama karta je ugodna vse ostalo pa kr prištevajo od campa do prevozov.Je pa letos na Sonisphere spet Mettalica,je blo 2010 super sploh pa Slayer-ji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz sem veteranaka metalcampa,samo letos bi šla z motorjem in iščem folk hahahahah :)

ma metallica itak sam še keš pobira, pomoje jim ni niti več užitek igrat ...sam da mastno služijo ... 13 marca so v udinah :)

TICI tule te moram pa malo popravit. Metallica bi lahko nehala igrat zaradi keša že po izdaji Metallica albuma, ker so takrat pobrali toliko keša, da bi lahko še dve genaracije preživele brez dela. Samo podatek, da je Robert dobil za DA odgovor, če bo igral pri njih milion dolarjev pove veliko. Je pa res, da Metallica veliko računa za špil, kar se mi zdi pa čisto normalno, ker če greš na njihov page in pogledaš kaj vse vozijo s seboj po turnejah, ti je jasno, da to ni samo band, ampak je tovarna z kup opreme in folka, ki dela s to opremo.

Zase lahko rečem, da sem MetallicA fan, ker jo poslušam in spremljam od izdaje ...and justice for all. Sem pa rahlo razočaran nad St. Anger in Death magneticom in to samo zaradi sounda. Komadi sami po sebi pa so mi vsi hudi.

Da pa ne bom off topic... Če pridem na MC, bom pa verjetno prišel pogledat Napalm Death, ker sem jih nažalost zamudil, ko so bili tle. Drugi me ne ganejo glih.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pljuvam po metallici in vem kaj nosijo vse za sabo ... in se mi ne da o tem debatirat ... sem mislila it do udin na njihov koncert ma bolj ne kot ja ... nisem pa nek njihov največji fen .. so še drugi bendi .. drugače pa imam njihove prve plate najraje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana 99ga so bili podn(Metallica) dve leti nazaj na Češkem pa za pohvalit.Tako,da je odvisno od razpoloženja vsaj predvidevam tako.Me pa do sedaj niso razočarali Slayer-i in Amon Amarth.Res dajo vse od sebe in žgejo čez cel koncert.Takrat,ko se je zgodila Ljubljana so ravno izdali Garage inc. in jim je pomoje kar malo stopilo v glavo,da so carji.Koncert je bil res podn razen ozvočenja.Bi bilo pa zanimivo jih videt v Tminu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu amon amarth .. sem jih že tolko krat vidla hahahahaha .. slayer pa so se mi zamerli na mc leta 2005 .. ki je imel tolko časa solažo in sem bla tolko zjebana da bi ga ustrelila unega tipa hahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TICI upam, da nisi vzela moj post kot napad Metallica fana na nevednico ;). Daleč od tega. Imaš pa prav, da je dosti bendov, ki so bolj poslušljivi kot so oni. Tudi meni ni bilo do njihovih koncertov, ker so bli od '91 vsi isti, celo set liste so se ponavljale do lanske turneje, ko je bila vsaka drugačna. Metallica in Ljubljana. Ja, smešno mi je bilo, ko je folk razočaran odhajal s koncerta češ, da niso igrali whisky in the jar. Takrat sem se zavedel, da so kot band zadeli poden komerciale. Pogrešam komade kot so bili na kill'em all in master of puppets...

Dobra priložnost za Slayer fane pa je bila v Munchnu, ko so igrali skupaj z hatebreed in slipknoti, ko je Arayi "počil" glas in so fane klicali na oder, da bi odpeli do konca koncert. Ker ga ni bilo junaka, so ga po nekaj komadih na žalost zaključili.

Mogoče se vidimo na MCju in ob kakšnem piru rečemo še kakšno o bandih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem nevednica Metallice ... samo nisem fanatik da vem vse od vsakega benda, katerega sem ga preposlušala .. ni pač moj stil

sem vidla sleyerje, hatebrrede in še in še

zdej me zanima še rekdo keri bend .. poslušam pa marsikaj ... ne hvala o bendih nečem govorit ... ker me dejansko ne zanimajo stvari o bendu in vse plate in zgodovina ... poslušam in se prepustim glasbi ki je takra ... če mi seveda paše .. čene pijem pir v miru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tici lepo povedano,pa itak tle ni tema kir bend je to in ono...za to je na paranoidu metal webzinu forum itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Who the fuck are Metallyca? Se opravičujem sam sem mogu :)

Poznavalci boste že vedl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Spet sem pozabu, da se na motosvetu odpirajo teme za to, da... :whistle: ...v bistvu ne vem sploh zakaj je odprta ta tema, če se ne govori o bendih in muski, ki so namen metal campa. Sej res, metal camp je moto dogodek. Grem na paranoid, tam se o muski pogovarja, tle se samo o motorjih in tehničnih stvareh. Uživajte :yea2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana 99ga so bili podn(Metallica).Takrat,ko se je zgodila Ljubljana so ravno izdali Garage inc. in jim je pomoje kar malo stopilo v glavo,da so carji.Koncert je bil res podn razen ozvočenja.Bi bilo pa zanimivo jih videt v Tminu.

O. Vsaj še edn podobno misli. Thank You.

Po moje jim je črn album stopu u glavo, in so pošteno zabluzili. Po mojem, od takrat naprej niso spacali nič več omembe vrednega.

Verjamem, da so se na odru poboljšali, napram lublani 99(fuck, tako delč je že to) Saj takih nastopov folk nebi dolgo prenašal.

U Tolmin bom zihr šu kej pogledat, tud če na metal kemp ne hodm, mi je fino videt invazijo tačrnih hheeh

\m/ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil 91 al 92 (predolgo za spomin) na Dunaju na Metallic - ZAKON! po tistem nisem več imel želje ker je vse šlo še samo navzdol in so ljudje vedno bolj razočarani prihajali z koncertov. Starajo se, pa pijejo ne več in to se pozna. Novega Master of Puppets ali And Justice for all pa ni na vidiku!

Pa saj je še dosti drugih bandov......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil 91 al 92 (predolgo za spomin) na Dunaju na Metallic - ZAKON! po tistem nisem več imel želje ker je vse šlo še samo navzdol in so ljudje vedno bolj razočarani prihajali z koncertov. Starajo se, pa pijejo ne več in to se pozna. Novega Master of Puppets ali And Justice for all pa ni na vidiku!

Pa saj je še dosti drugih bandov......

Aaaaa, tisto pa je bil trip :kva2:

Ko so bili v Lj. so bili že mimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu jst letos spet na MC. Amoni so zakon \m/ že 4-ič na njihov koncert. Sem se odpovedal Novarocku letos zaradi MC. Čeprav Metallice še nisem vidu v živo špilat. Letos upalim kr cel teden, to bo zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah kera debata o tej metallici hahahahahah

hvala kurcu da obstajajo drugi bendi ..BRAVO Svarog :) :) :)

jaz sem čekirala malo kaki bendi bojo in so kr v kurcu, nek pop metal od kurca

važno da vidim en bend ... tako da zna bit da grem za cel teden samo karto bom pa za vikend kupla :P

gre kdo iz obale .. seveda poleg mene hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr kolegu iz Belekrajine,ki igra v enem Belokranjskem metal bendu-Mephistophelian,na FB jih kontaktiraš in naročiš -simpl as that...

,aja pa še pomagaš jim s tem da karto kupiš ,več jih prodajo bulji cajt špila dobijo.

http://www.myspace.com/mephistophelian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!