Skoči na vsebino

METAL CAMP IN METALFEST


TICI

Priporočene objave

ma sej ne vem na pamet ... v glavnem sem ga vprašala če slučajno je določeno ki bo kje kampiral, je reku da ne in da se lahko damo kamor čemo .. ker itak nismo vsi skupaj rezervirali ne ... tako da cool :)

pa da je treba 30 dni prej plačat ... kako boste vi plačali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po predračunu,ko ga bo poslau vrjetno ga bo treba opomnit 1 mesec pred MF,pol pa sprintas greš na pošto banko itd skeširaš i to je vsa kunst.Ja bom meu še support z sabo tk da ne gine da nebi kak litr domačega vzeu z sabo v Zadar,kolega gre z avtom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja v mojem Motoklubu je tud samo ena punca ki voz motor,v bistvu žalostno da vas ni več ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto sm z motorjem dol tud k je bil ta največji drek.Drugač sploh ni filing bit na mc-ju,vsaj zame,da se razumemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na obali so sami šminkerji in ni metalcev motoristov al pa kakih rockerjev tapravih hehe

jaz sem na mc bla vsako leto ma ne z motorjem ... no letos bom šla za vikend, odvisno od sihta .. ampak na metalfest, pa je že vse poštelano ... sam še 2.6 da pride in gas do Zadra hahaha ... ma jaz se ne bom dala v noben moto club hehe .. free spirit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!