Skoči na vsebino

METAL CAMP IN METALFEST


TICI

Priporočene objave

Kaj pa v Umag na na zbor od MK Staaari Rokerji grete(začetek maja)???,ja bom letos 6. zapored ,ker mi je enostavno res zakon, na tem zboru je vse,odlično organizirano ,plac je hud, bendi so vsako leto odlični, res se potrudijo.Pa še apartmani so sam čez cesto in po zelo ugodni ceni tk da mi kr paše prava pojsla itd,itak celo leto v šotoru prespim po ostalih zborih in potovanjih.Tk da če kir gre spijemo kšno biro,mario špinel itd :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično čestitam, sedaj pa na sedlo in hitro v promet nabirat izkušnje. Zanima me koliko je tebe prisel izpit A kategorije ker lansko leto sem jaz naredil v maju in plačal sem 1200eu vse skupaj?

lep pozdrav Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoki ... ma nekje 1000 ... če kupiš ure v kakem paketu in tako naprej ... seveda brez opreme me je prišlo 1000 malo manj ... sej grem še v petek na motor ahahaha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

PRODAJAM KARTO + KAMPIRANJE IN PARKIR PLAC ....

NUJNO PRODAM ... ZDRAVSTVENE TEŽAVE IN TAKO NA ŽALOST NE MOREM IT .. PA ŠE UŽIVAT NEBI MORALA :(

PROSIM DA ČE KDO KAJ IZVE NAJ JAVI ... KARTO PRODAM MAL CENEJE ... KAMPIRANJE PA JE PRILO 18 EVROV :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj čem povedat, ko se bolj malo spomnim. :kva2:

Vem samo, da je bla suza na varnem pred borovci in dežjem v ponedeljek.

IMAG0232.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!