Skoči na vsebino

MOTO BOOM & BIKERS WORLD CUSTOM SHOW 2012


hdbeast

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Rok bo imel svoj show v soboto in nedeljo. Za vsaj približen urnik bi pa res bilo fajn vedeti, da se ne zamudi kaj zanimivega.

http://www.ce-sejem.si/sejmi/2012/promet/10-sejem-moto-boom/program-spremljajocih-prireditev?cmstag=63-0

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom tudi prišel pogledat. Razmišljam četrtek ali petek, bo menda manjša gužva. Ali se bolj "splača" keri drugi dan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota... res bo največ gneče, bo pa največ za videti. In pa v nedeljo. Videti v smislu nastopa Bagoroša in ostalih gostov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom verjetno kr celo družino tja privleko :D Da bom še moji dve tamali začel nad motorji navduševat :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil prvi dan -je bil kdo? Kako je z razstavljalci in dogajanjem...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, vse skupaj prehodiš lih v ene 2 minutah.Razstavljajo Honda, Ducati, Ktm, Aprilia, vse ostalo je par štantov z moto kramo (ne opremo, ampak kramo). O Yamahi, Kawasakiju, Suzukiju, Triumphu, Bmw-ju ne duha ne sluha, zgleda jim je totalno vseeno za slovenske kupce :SS

Vse kar se je dogajalo je bilo to da je en pametnjakovič iz Honda štanta stalno nabijal sireno na novemu motociklu za reševalce :glare:

Vse skupaj bolj beda :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledam sejem jutri po sestanku avtoremontarjev imam cel popoldan na razpolago seveda po kosilu pri Jovotu ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, vse skupaj prehodiš lih v ene 2 minutah.Razstavljajo Honda, Ducati, Ktm, Aprilia, vse ostalo je par štantov z moto kramo (ne opremo, ampak kramo). O Yamahi, Kawasakiju, Suzukiju, Triumphu, Bmw-ju ne duha ne sluha, zgleda jim je totalno vseeno za slovenske kupce :SS

Vse kar se je dogajalo je bilo to da je en pametnjakovič iz Honda štanta stalno nabijal sireno na novemu motociklu za reševalce :glare:

Vse skupaj bolj beda :closedeyes:

hehe..skor tko no..

predelave in izdelave..se da kej vidt..

aprilia fajn..

honda že vse videno..

ktm dobre striptizete..aja hostese..

duče..kr nekej..

kymco..kaj?

nolan..ja če ti pašejo na glavo..men ne..

amm..u bistvu maš prov no..

sam mal bi pa vseen lahk bolš pogledal..ne bit sam nezadovoljen s tem da je duče predrag :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splača/ ne splača... to je večno vprašanje.

Jaz si tko rečem: kurac, treba je mal suportirat lokalni biznis in ne glede na ceno vstopnice, čas, ki ga temu namenim... se udeležim takih in podobnih dogodkov (če sem le v Slo).

Saj vedno lahko rečemo, gremo na tuje sejme IMOT itd... in vidimo več, dobimo kaj ceneje (pa res? glede na ceno vožnje...) in res mi gre na kurac, ko se take in podobne evente pri nas gleda zviška... v smilsu: ni vreden centa, da pridem na tako vaško zadevo.

A kot rečeno, jaz pač rad jem Slovensko .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se trenutno gre kje bom več videl. Cena vstopnice je v Celovcu 7€, v Celju pa 6€. Cena vožnje...jaz sem iz Prevalj in mi je ali Celje ali Celovec oboje 70km vožnje. Tako da sem zdaj v dvomih kam bi se v soboto zapeljal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se trenutno gre kje bom več videl. Cena vstopnice je v Celovcu 7€, v Celju pa 6€. Cena vožnje...jaz sem iz Prevalj in mi je ali Celje ali Celovec oboje 70km vožnje. Tako da sem zdaj v dvomih kam bi se v soboto zapeljal :hmm:

odvisno kaj bi rad videl oziroma kaj te zanima..če gledam tale sejem v celovcu, razstavljajo trije (????) motorje..naj bi bili neki triumphi ki jih v celju ni..

ne en ne drug ni EICMA ali kaj podobnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vedno večji občutek, da bom za vikend doma oz raje kam drugam na izlet z družino šel :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa gremo jutri s familijo. Edino, kar me zanima sta Duke in SMC R. Če mi bosta tisti bjondi odstopila, da se lahko usedem gor. Na motor mislim :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslabši MBoom odkar pomnim. še dobro, da sem dal za karto samo 3€ :D Je pa res, da sem videl Panigale in sem v tistem trenutnku pozabil vsak €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je vsaj kakšna dobra ponudba čelad ali pa kaj od opreme, za vzdrževanje motorjev, da se da tud kakšn motul kupit ampak samo zarad tega da bi vidu Panigale se mi pa res ni za vozit v eno smer 100km. Žalost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da je vsaj kakšna dobra ponudba čelad ali pa kaj od opreme, za vzdrževanje motorjev, da se da tud kakšn motul kupit ampak samo zarad tega da bi vidu Panigale se mi pa res ni za vozit v eno smer 100km. Žalost

Saj za čelade imaš tam Compaco (Nolan, Xlite), vendar boljše, da se oglasiš kar v Velenju in zadevo sprobaš. Glede opreme je pa večino tistih "boljši sejem" varianta...pač olosh roba. Jaz osebno sem razočaran!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sejem je bil nazadnje dober okoli leta 2000, k so bili zastopani vsi uvozniki mopedov, veliko je bilo dod. opreme in moto oblačil pa tudi veliko avtov in stvari za mehankarijo, zgleda da je pomanjkanje razstavljalcev posledica POŽREŠNOSTI celjskih sejmarjev, tam itak laufa samo Še "KROŠNJARSKI" obrtni sejem v jeseni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razočaran!!!!!

Nič Kawasakijev, Triumphov,....................

Vsako leto majn motorjev................

:BUA: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!