Skoči na vsebino

MOTO BOOM & BIKERS WORLD CUSTOM SHOW 2012


hdbeast

Priporočene objave

vsa sreča da sem prebral to temo, drugače bi odpeketal tja in se spraševal če so že vse pospravili...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsa sreča da sem prebral to temo, drugače bi odpeketal tja in se spraševal če so že vse pospravili...

LP Bajsi

tudi jaz sem ze moji omenil ce greva. bila je takoj za. tudi jaz sem bil.

sem bil. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem dans bil in je mojo skromnost moto bum cist zadovoljil.... Navdusla me je zelo lepa cb100r, hornet mi je tud lep, tuna je huda k 100 mater, ducatiji - ohhhhh, kar se tice dizajna.

Predelave - CustomNorth je spica (moj sodelavc in mi je povedal, kaj naj pogledam, da vidm razliko), ceprav tud madzar ni slab...

Oprema - nism niti gledal, kupu sm le 2 usnjena pasa..

Hostese solidne, simpaticne, lustne, vendar ne lepe.. :blush:

Splacalo se je dat tistih 6 €..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil danes. Res velika žalost. Več vidiš, če greš k kakšnemu prodajalcu, ki ima malo večji salon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Recesija" se pozna... škoda ker ostale znamke kažejo tako malo zanimanja... glih v teh trenutkih bi mogli naredit še več kot je bilo treba naredit pred leti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da niste kaj preveč zadovoljni. Bom se osebno prepričal, čeprav že zdaj dvomim da bo BOOM.

Torej če še kdo hoče zravn iz mariborske strani, mamo še 1-2 placa (odvisno kolk si širki).

Gre se pa v soboto okol enih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jutri grem. Grem brez nekih pričakovanj, glede moto scene. Kaj novega itak ne vidiš skoraj nikoli. Predelave, dogajanje zunaj, pa oldtimerji... to me zanima. Upam, da ne bom razočaran. Vse je treba vzeti kot neko turo. Vmes se ustaviš na MotoBoomu, če je O.K., ostaneš -če ne, greš naprej. A ni enostavno...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseen mislim da je glavni vzrok za slabo zastopanost znamk prav cena prostora kjer se razstavlja..čez 2 leti pa še teh ne bo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseen mislim da je glavni vzrok za slabo zastopanost znamk prav cena prostora kjer se razstavlja..čez 2 leti pa še teh ne bo..

Cene štanta za moto boom niti niso tak visoke napram drugim sejmom na celjskem sejmišču. Že med moto in avto sejmom je razlika:

Moto boom cena €/m2 = 32 - 43€

Avto sejem cena €/m2 = 47 - 61€

MOS €/m2 = 68 - 99€

Meni se bol zdi da ni nekega interesa s strani uvoznikov, da bi nam kaj pokazali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene štanta za moto boom niti niso tak visoke napram drugim sejmom na celjskem sejmišču. Že med moto in avto sejmom je razlika:

Moto boom cena €/m2 = 32 - 43€

Avto sejem cena €/m2 = 47 - 61€

MOS €/m2 = 68 - 99€

Meni se bol zdi da ni nekega interesa s strani uvoznikov, da bi nam kaj pokazali.

Si vse povedal :OK: .....sram jih bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene štanta za moto boom niti niso tak visoke napram drugim sejmom na celjskem sejmišču. Že med moto in avto sejmom je razlika:

Moto boom cena €/m2 = 32 - 43€

Avto sejem cena €/m2 = 47 - 61€

MOS €/m2 = 68 - 99€

Meni se bol zdi da ni nekega interesa s strani uvoznikov, da bi nam kaj pokazali.

aja? se pravi 50 kvadratov je pljunek..kolk to nanese? najmanj 1600 evrov..

veš kolk mopedov morjo prodat za 1600 evrov? misliš da 2?

po drugi strani pa celjski sejem rabi prodat samo 260 vstopnic za to..

in ob parkiriščih ki jih NEpremorejo, ob cenah na sejmiščih, ob placu ki ni ne vem kaj, se mi zdi neumno od tistih ki so tja prišli..(na razstavljalce mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene štanta za moto boom niti niso tak visoke napram drugim sejmom na celjskem sejmišču. Že med moto in avto sejmom je razlika:

Moto boom cena €/m2 = 32 - 43€

Avto sejem cena €/m2 = 47 - 61€

MOS €/m2 = 68 - 99€

Meni se bol zdi da ni nekega interesa s strani uvoznikov, da bi nam kaj pokazali.

To ne bo držalo. Celjski grofje so preveč navili ceno. Glede na celotno stanje v državi, trgovci hudičevo premislijo kar se jim izplača in kaj ne. Gleda se na vsak cent. Kar je samo po sebi umevno. Žal pogoltnost sejma ne pozna meja. S tem osiromašijo vso moto srenjo v državi, ki je lačna takšnih prireditev. Žalostno!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? se pravi 50 kvadratov je pljunek..kolk to nanese? najmanj 1600 evrov..

po drugi strani pa celjski sejem rabi prodat samo 260 vstopnic za to..

Pa še to je treba povedat, da oboje (najemnino razstavnega prostora in izkupiček prodanih vstopnic) pospravi celjski sejem

Dejansko se sami sebi lahko zdijo grofi

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno, da je gostinska ponudba velika, skoraj večja od sejemske.pa imajo tipične slovenske jedi za ponudit, pleskavica in čevapi, pa tudi odojek in še kaj pristno slovenskega bi se našlo :jezen in mi slovencelni se bomo šli drugo švico, malo jutri :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so zadnjič vidli tam. Pravzaprav ni nič za videt, sploh sem bil razočaran glede moto opreme. Če se odpeljem do moto navtike vidim več, pa še vstopnine ne rabim plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem bil na sejmu kjer so imeli velik razstavni prostor KTM zraven bili še eni trije motorji od MV Aguste, Kawasaki, Ducati, Piaggo, Gilera, Yamaha, Honda, Suzuki, Aprilia, Triumph, Bmw, Tomos in kar nekaj opreme. Zdaj pa je res bolje da se zapelješ v tujino. Treba je naredit sejem kjer bo na ogled vse kar je možno kupit pri nas sicer pa kdor išče bo že našel, ne glede na to če sejem je ali pa ne. Samo lažje je primerjat če je vse na kupu. Je pa lepo videt, da se nakateri še vedno trudijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil. Razstavljalci... tako-tako. Honda in Aprilia sta imeli ene motorje. Skuterji so tudi bili videni s končkom očesa. Pač bolj bedno vse skupaj. Edino predelave v chopper stilu, to je pa bilo kaj videti. No, edino kar se je splačalo pogledati v hali. Hostese... predlani so bile boljše frače. Edino na Hondi je ena bila simpatična. Dva kroga po hali in to je to. Če ne bi našel SVAMZ v kotu ene hale, bi bil razočaran. Ameriški oldtimerji, paša za oči. Zaradi njih se je pa splačalo priti. Pa zaradi Bagoroševih fint in skokov po rampi v atriju. Čez dve leti...? Človek hitro pozabi, mogoče spet pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sejem,da bi se zjokal,če nebi bila blizu tista punčka k so ji joške barval - čeprav bolj mahne max. št 3 ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil. Razstavljalci... tako-tako. Honda in Aprilia sta imeli ene motorje. Skuterji so tudi bili videni s končkom očesa. Pa zaradi Bagoroševih fint in skokov po rampi v atriju.

Ja majkalo je res kar nekaj moto znamk :BUA: ampak skoki z motorji in štirikolesnikom :eek: čez rampo pa kapo dol :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res tako slabo? kaj vem, rokov ples z motorjem od oblizu + pogovor v živo (zares fejs poba); letenje s stroji po zraku, se peljal z amarokom čez ovire; lahko bi testno peljal Goldo (ali kaj drugega iz hondine flote), pa sem jo ravno pred 14 dnevi; nabor dučetov, pa americarsi, pa oldiji, za zaključek še ujel lep popust za trening varne vožnje, meni ni blo ne dolgcajt, ne žal poti v cjele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez dve leti najbolje da ga preimenujejo v MOTO POLOM :surrender: ali pa še bolje UKINEJO (če mislijo nadaljevati s tako kvaliteto sejma). :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!