Skoči na vsebino

MOTO BOOM & BIKERS WORLD CUSTOM SHOW 2012


hdbeast

Priporočene objave

Mogoče bo pa 2014 boljše... Jaz bom spet tam. Oldtimerji v oni hali, pa show v atriju.. že zaradi tega se splača priti. Pa čeprav vedno znova sam sebi rečem, da ni bilo v redu. Pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nekaj let hodim na tole zadevo(sem razstavljal-letos ne) in mi je bilo letos najbolj všeč.

Vsaj custom del, kjer sem občudoval nekaj zelo zanimivih izdelkov. V primerjavi pred 4.leti ko je bil samo mali šotor je bilo letos vau,...

Je pa res, da se mi fučka za razne Honde, BMW, Kawasaki, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Vsaj custom del, kjer sem občudoval nekaj zelo zanimivih izdelkov. V primerjavi pred 4.leti ko je bil samo mali šotor je bilo letos vau,...

Je pa res, da se mi fučka za razne Honde, BMW, Kawasaki, itd...

Vidiš nam ostalim "motoristom" pa se fučka za vse mogoče drek pumpe v custom delu ! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že kdo ugotovil, zakaj je en butl non-stop navijal sireno na reševalni Hondi...? A je bil nalit ali kaj... Isto, kot na kakšnem moto zboru, ko se ga rulja ulije, potem pa gre kurblat motorje in v leru nabija, da motor boleče riga, ko se vklaplja limitator... Kaj je hotel s tem dokazati -da ima sireno? Če ja, potem je dovolj vsako uro za par sekund vklopiti. Ne vem, meni je bedasto, nisi slišal nobene glazbe, pogovor ni bil mogoč... Na hitro sem naredil krog po hali in ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred razstaviščem 5 motorjev noter pa vsaj 50 tipov v polni motoristični opremi :blink: Aja da ne bom samo pljuval... En predelan Bonny, rezstavriran Hipi kombi in ostali oldyi :grupni: Ostalo izpod kritike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem tudi imel lajbič gor, prišel pa z avtom. In sinkom, da mu pokažem malo moto zadev....

Ciciban... a tebi je tudi Bonnewille sedel v srce, pa T1..? Kar nisem mogel stran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, saj kaj pa lahko pričakujemo? Več kot je manj smo zadovoljni. Meni se zdi, da je pomembno to, da se nekaj dogaja. Če kdo rabi izpušne sisteme Mass ali pranje motorja, mu prilagam reklamni material.

post-13130-0-29280200-1334513946_thumb.jpg

post-13130-0-26797200-1334514027_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo pa kar všeč. Res pa nisem zahteven. Zanimivi doma narejeni modeli (zlasti iz Poljčan in Polskave) pa nekaj motorjev in nekaj opreme. V primerjavi z Verono, ki se nahaja v 60 milijonski Italiji, ni bilo 30x slabše. Z AS Domžale sem se dogovoril za test Goldwinda, videl nekaj všečnih motorjev, ki jih ne bi imel (tudi nekaj takšnih deklet), nekaj opreme, ki jo bom morda kupil, ker pa sem šel v Celje mimo grede, tudi nisem nič zapravil za pot. Kar zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motofrik: Lajbič je čist druga stvar... sodelavec nosi takega klasičnega brez našitkov še v službi. Da pa vidiš tipa v jakni in hlačah z resicam... ali pa cela horda tipov v Dainese kombinezonih na nogah pa superge.

Ja tisti Bonneville je vsaj zame bil ena taka lepa svetla izjema. T1 je bil res lepo zrihtan. Užitek pogledat tako obnovljen stroj. Sem bil pa tudi jaz z 3 letnim nečakom. No po njegovem je pa "gate paral" smetarski tovornjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa ugotovil tisto, kar sem hotel. Izbiral med Dukom in SMC-jem pa bom definitivno kupil SMC-ja. Pa še fino fajn smo se imeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!